COVID-19: پزشکان هشدار می دهند تلفن همراه می تواند بالقوه حامل coronavirus در موسسات بهداشت و درمان

"The safest thing to do is to consider your phone as an extension of your hand, so remember you are transferring whatever is on your phone to your hand," Dr Pathak said.“امن ترین چیزی که به انجام است که به نظر گوشی خود را به عنوان یک فرمت از دست خود را, بنابراین به یاد داشته باشید شما در حال انتقال هر آنچه در گوشی خود را به دست خود” دکتر صالح گفت.

یک گروه از پزشکان از AIIMS, ریپور اند توصیه می شود محدودیت در استفاده از تلفن همراه در موسسات بهداشت و درمان در میان COVID-19 آنفلوآنزای مرغی هشدار داد که چنین دستگاه هایی می تواند بالقوه حامل ویروس و منجر به عفونت در میان کارکنان بهداشتی درمانی.

در تفسیر منتشر شده در BMJ جهانی, مجله بهداشت و پزشکان اعلام کرده که تلفن همراه سطوح عجیب و غریب ‘معرض خطر’ سطح است که می تواند به طور مستقیم در تماس با صورت و یا دهان حتی اگر دست به درستی شسته و یک مطالعه نشان می دهد که برخی از کارکنان بهداشتی درمانی با استفاده از تلفن در هر 15 دقیقه تا دو ساعت.

اخبار مرتبط

اگر وجود داشته اند که قابل توجه بسیاری از دستورالعمل های بهداشتی مختلف سازمان مانند WHO و CDC با تمرکز بر پیشگیری و کنترل بیماری تفسیر برجسته “وجود دارد هیچ اشاره ای و یا تمرکز بر روی گوشی های تلفن همراه در این دستورالعمل از جمله این که کنترل عفونت و پیشگیری از دستورالعمل ها است که توصیه به استفاده از دست شویی”.

در بهداشت و درمان امکانات گوشی استفاده می شود برای برقراری ارتباط با دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی, نگاه کردن های اخیر پزشکی دستورالعمل تحقیقات تداخلات دارویی درک عوارض جانبی و عوارض پزشکی از راه دور انجام ملاقات ها و پیگیری بیماران در میان دیگران اظهار داشت: این سند است .

سند شده است نوشته شده توسط Dr Vineet کومار Pathak Dr Sunil Kumar Panigrahi Dr M موهان کومار, Dr Utsav راج و دکتر Karpaga پریا P از گروه جامعه و خانواده پزشکی است.

“در تمایل خود را به در تماس مستقیم با صورت و بینی و یا چشم در تنظیمات بهداشت و درمان, گوشی های تلفن همراه در حال شاید دوم تنها به ماسک ، کلاه و یا عینک.

“اما آنها نه یکبار و نه قابل شستشو مانند این سه تن دیگر در نتیجه ضمانت ضد عفونی. گوشی های تلفن همراه به طور موثر می تواند نفی بهداشت دست… وجود دارد در حال رشد است شواهدی وجود دارد که گوشی های تلفن همراه در حال بالقوه وکتور برای ارگانیسم های بیماری زا” نویسندگان گفت.

آن است که نیاز به ساعت به آدرس مناسب بهداشتی استفاده از تلفن همراه در تنظیمات بهداشت و درمان. در یک مطالعه در هند تقریبا 100 درصد از کارگران بهداشت از یک بیمارستان مراقبت های عالی استفاده از تلفن همراه در بیمارستان اما تنها 10 درصد از آنها تا به حال در هر زمان محو تلفن همراه خود را تمیز تفسیر منتشر شده در آوریل 22 گفت.

“امن ترین چیزی که به انجام است که به نظر گوشی خود را به عنوان یک فرمت از دست خود را, بنابراین به یاد داشته باشید شما در حال انتقال هر آنچه در گوشی خود را به دست خود” دکتر صالح گفت.

در میان جریان همه گیر دو تا از بزرگترین شرکت های تلفن همراه را آپلود کاربری خود دستورالعمل های پشتیبانی کرد و گفت که 70 pc ایزوپروپیل الکل یا Clorox دستمال مرطوب ضد عفونی کننده استفاده می شود به آرامی پاک کردن سطح خارجی گوشی در روشن کردن حالت.

اما در انجام این کار استفاده از سفید کننده یا ورود رطوبت از طریق هر یک از دهانه باید اجتناب شود و هر شیمیایی خشن ممکن است آسیب oleophobic صفحه نمایش منجر به آسیب در لمس روی صفحه نمایش حساسیت گوشی, مقاله اعلام کرد.

گوشی های تلفن همراه یکی از مهمترین و بسیار لمس سطوح با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) همراه با شمارنده کابینت آشپزخانه دستگیره های درب حمام, وسایل توالت, صفحه کلید قرص و میز کنار تخت.

این پزشکان ؟ توصیه می شود محدودیت در استفاده از تلفن همراه در تنظیمات بهداشت و درمان مانند Icu و بهره برداری تئاتر در حالی که دفاع از استفاده از هدفون برای جلوگیری از تماس با صورت در حالی که صحبت کردن.?

باید وجود داشته باشد هیچ های گوشی های تلفن همراه, هدفون یا هدست از هر نوع. علاوه بر این که در آن در دسترس استفاده از وابسته به ادارات داخلی, آی فون, امکانات, گرچه, تلفن ممکن است ترویج شود.?

AIIMS دهلی نو اقامت پزشکان انجمن (RDA) دبیر Dr Srinivas Rajkumar T گفت: حتی در خارج از مراقبت های بهداشتی تنظیمات مردم باید توجه ویژه ای به استفاده از گوشی های تلفن همراه آنها به عنوان آنها را حمل به تمام نقاط.

“گوشی و لوازم جانبی کامپیوتر مانند کیبورد ، موس و غیره باید پوشش داده شده با پوشش پلاستیکی شفاف است که می تواند تمیز و بدون تداخل با عملکرد خود است. تمیز کردن دست ها با صابون و یا الکل بر اساس ضد عفونی کننده دست قبل و پس از تماس با تلفن و تماس با سطوح دیگر می تواند به کاهش خطر بالقوه انتقال است.

“با استفاده از هندزفری هدست اختصاصی اپراتور/دستیار در هر بخش دست زدن به ارتباط از طریق خط مشترک?در بیمارستان در حالی که در وظیفه را قادر می سازد ارتباطات بدون به خطر انداختن ایمنی” دکتر Srinivas گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de