Covid-19: مالزی مادران در سنگاپور توقف شیر مادر برای نوزادان در خانه

سنگاپور/جوهور بارو, مارس 15

قبل از شیوع کروناویروس در این سال مالزی حسابدار Jazerel دیدن استفاده می شود به سفر به طور منظم بین کشور جنوب ایالت جوهور و همسایه سنگاپور که در آن او کار می کرد رفتن به خانه یک بار در هفته برای پدر و مادر و هفت-ماه-پیر پسر.

اما پس از مالزی ممنوع شهروندان از سفر های خارج از کشور در اواسط ماه مارس در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس ببینید و صدها نفر از دیگر زنان مالزی قطع شد و از خانواده خود را اگر آنها خواست برای ادامه کار و قادر به شیر خود نوزاد کودکان است.

ببینید گفت: زنان, برقراری ارتباط از طریق رسانه های اجتماعی پس از آن هم با هم مخلوط بودجه برای تجهیزات کشتی از منجمد شیر مادر به نوزادان خود را در بازگشت به خانه.

“ما به دنبال کمک از تمام مومیایی و ما در تلاش برای صرفه جویی در و به اشتراک گذاری هزینه, چرا که آن را واقعا نمی ارزان برای ارسال شیر” 32 ساله دیدن و گفتگو کرد.

در جوهور بارو تاون مادرش وای Lan Moy گفت: “(من دوست دارم که کودک) نوشیدن مادرش شیر مادر به دلیل نوشیدن شیر مادر بهتر است برای کودک سیستم ایمنی بدن.

آن را آسان تر به مراقبت از نوزاد) که در راه است.” حدود نیم میلیون نفر از مردم مالزی و سنگاپور با هزار رفت و آمد به طور منظم به ثروتمند شهر-دولت از جوهور.

اگر چه مالزی مجاز شهروندان به بازگشت آنها را تحت دو هفته قرنطینه. بسیاری از کسانی که مشغول به کار در سنگاپور نیز تمایلی برای رفتن ترس از گسترش ویروس و همچنین خطر از دست دادن شغل خود. سنگاپور نیز راه اندازی محدودیت های خود را در اواخر ماه مارس محرومیت یا quarantining بازدید کنندگان است.

“اگر من به عقب (مالزی) در حال حاضر من ممکن است به ویروس” دیدن گفت. “من حفظ گفتن به خودم فقط آن را برای یک لحظه برای اطمینان از آینده ای بهتر است.”

تا کنون چهار محموله در مجموع حدود 7000 kilogrammes شیر فرستاده شده اند از 200 مادران در سنگاپور جوهور مجلس دولت اندرو چن Kah Eng گفت. چنین نقل شده است هرگز قبل از ساخته شده او گفت:.

“من صحبت کردن ماموران از CIQ (گمرک و مهاجرت و قرنطینه) آنها هرگز انجام می شود که قبل از حتی از کشاورزی و وزارت بهداشت و همچنین آداب و رسوم آنها هرگز انجام می شود که قبل از.

“آنها در حال حاضر به کمک است.”

سنگاپور در میان بالاترین تعداد coronavirus عفونت در آسیا با بیش از 26,000 موارد عمدتا به دلیل شیوع بیماری در تنگ مهاجر کارگر خوابگاه.

مالزی بيشترين تعداد موارد در جنوب شرقی آسیا تا اواسط مارس اما روزانه افزایش عفونت به طور پیوسته کاهش یافته است از آنجا که محدودیت تحمیل شده بود با مجموع حدود 6,800 گزارش شده است. — رویترز

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>