Covid بحران: MHA مسائل تازه دستورالعمل متحده برای کمک به کارگران مهاجر – جزئیات

متحده و اتحادیه سرزمین بودند توصیه می شود قبل از آن که اگر کارگران مهاجر هستند یافت می شود راه رفتن آنها باید مناسب توصیه شده به نزدیکی پناهگاه و ارائه مواد غذایی و آب تا اين زمان آنها تسهیل شده به هیئت مدیره Shramik ویژه قطار یا اتوبوس. (IE)

این مرکز در روز جمعه خواسته متحده و اتحادیه سرزمین به ارائه مواد غذایی و سرپناه برای کارگران مهاجر اگر آنها را در بر داشت راه رفتن بر روی جاده ها و راه آهن, آهنگ, و اطمینان حاصل شود آنها در هیئت مدیره قطار ویژه برای رسیدن به مکان های مادری خود. در نامه ای به تمام دولت های ایالتی و قلمرو اتحادیه دولت های اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla گفت: جنبش کارگران مهاجر در جاده ها و خطوط راه آهن و کامیون است که هنوز هم متوجه شدن در نقاط مختلف کشور است.

متحده و اتحادیه سرزمین بودند توصیه می شود قبل از آن که اگر کارگران مهاجر هستند یافت می شود راه رفتن آنها باید مناسب توصیه شده به نزدیکی پناهگاه و ارائه مواد غذایی و آب تا اين زمان آنها تسهیل شده به هیئت مدیره Shramik ویژه قطار یا اتوبوس به مکان های مادری خود, او گفت:.

اخبار مرتبط

Bhalla گفت: دولت در حال حاضر اجازه حرکت کارگران مهاجر توسط اتوبوس و Shramik قطار ویژه به آنها را قادر به سفر به خانه متحده است. “این است که در حال حاضر مسئولیت همه کشورها و سرزمین های اتحادیه به اطمینان حاصل شود که جنبش رشته کارگران مهاجر که در حال حاضر خود را برای رفتن به خانه متحده تسهیل می شود,” او گفت:. “متحده/UTs باید به طور گسترده ای انتشار ترتیبات سفر در اتوبوس های خاص/ ‘Shramik’ قطار ویژه در میان کارگران مهاجر و متقاعد کردن/ وکیل آنها است که آنها نمی باید راه رفتن زمانی که آنها می توانند سفر در اتوبوس/ قطار” در این نامه گفت.

دبیر خانه گفت: با همکاری متحده و اتحادیه سرزمین های وزارت راه آهن در حال اجرا است بیش از 100 Shramik قطار ویژه هر روز و آماده است تا به ترتیب قطار اضافی به عنوان در هر نیاز خود را.
“بنابراین من از شما می خواهم به اطمینان حاصل شود که هیچ جنبش کارگران مهاجر راه رفتن بر روی جاده ها و خطوط راه آهن و همان است که تسهیل از طریق اتوبوس های خاص و یا Shramik قطار ویژه,” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>