Covid مستند: SC به دنبال پاسخ از مرکز RBI در Credai وام مهلت قانونی درخواست

The court said there was no clarity as to whether real estate developers were also entitled to the loan moratorium policy or not.دادگاه گفت: هیچ وضوح که آیا توسعه دهندگان املاک و مستغلات نیز به عنوان وام توقف سیاست یا نه.

دیوان عالی کشور روز جمعه خواسته RBI و وزارت مالیه برای روشن شدن این که آیا آن است که اجباری برای بانک ها به اعطای مهلت قانونی اقساط از مدت-وام غیر بانکی امور مالی شرکت (NBFCs) و یا اگر بانک ورزش می تواند قدرت اختیاری برای اعطای چنین بهره مند شوند.

یک نیمکت رهبری قضات LN رائو به دنبال پاسخ از دولت RBI و Sebi در یک درخواست توسط هاریانا فصل از کنفدراسیون از توسعه دهندگان املاک و مستغلات’ انجمن از هند (Credai) بالای بدن خصوصی توسعه دهندگان املاک و مستغلات ادعا سردرگمی بیش از اینکه NBFCs و مسکن تامین مالی شرکت ها (HFCs) نیز واجد شرایط برای وام مهلت قانونی اعلام شده توسط بانک مرکزی در 27 مارس ،

اخبار مرتبط

آن وجود دارد گفت: هیچ وضوح که آیا توسعه دهندگان املاک و مستغلات نیز به عنوان وام توقف سیاست یا نه. علاوه بر چشم پوشی منافع برای توقف شش ماه دوره Credai همچنین خواستار آن شدند که زمان RBI توقف بود ساخته شده اجباری و نه اختیاری برای همه بانک ها NBFCs و HFCs.

این انجمن همچنین در پی شش ماه توقف در بازپرداخت هر تجاری اوراق قرضه دولتی و یا غیر قابل تبدیل اوراق قرضه.

در مارس 27, RBI صادر کرده است یک دایره دادن آزادی به تمام بانک ها و موسسات مالی اجازه می دهد تا یک مهلت قانونی سه ماه در پرداخت اقساط در رابطه با وام های برجسته به عنوان در تاریخ 1 مارس به موضوع وام ساخت چنین درخواست. آن را تا به حال نیز گفت: برنامه بازپرداخت برای وام های چنین نیز باقی مانده تنور می تواند تغییر را در سراسر هیئت مدیره با سه ماه پس از مهلت قانونی دوره است.

ارشد مدافع Harish مرهم ظاهر می شود برای Credai گفت: دایره شد الزام آور در بانک ها, اما برخی از آنها نمی تواند وام توقف مزایای توسعه دهندگان املاک و مستغلات. او گفت: RBI گفته بود دادگاه عالی دهلی که تصمیم به اجازه توقف به یک وام گیرنده باقی مانده بود به صلاحدید موسسه مالی در حالی که RBI فرماندار سخنرانی در ماه آوریل نشان داد که آن را الزام آور است.

اما وکیل به طور کلی Tushar مهتا گفت: او به دنبال دستورالعمل ها را از دولت و بازگشت به دادگاه. خصوصی توسعه دهندگان املاک و مستغلات بدن نیز گفت: Sebi تا به حال اجازه نمی NBFCs به برنامه ریزی مجدد بدهی های ناشی از عدم تبدیل اوراق قرضه (NCDs), اوراق قرضه, تجاری, مقالات.

Credai استدلال کرد که وجود یک قانون اساسی وظیفه بر تنظیم کننده های به عمل همگام و در جای خود قرار داده و اقداماتی که می بالا بردن مشکلات ناشی از به تمام بخش های. “Sebi است عمل کرده و در پیشبرد سیاست کلی دولت برای قرار دادن در محل اقدامات لازم برای مقابله با بحران نقدینگی ناشی از Covid-19 مستند است و نه اجازه هر گونه تغییر زمان بدهی از طریق moratoriums در رابطه با NCDs یا دیگر ابزار مشابه.

این NBFCs و HFCs در نتیجه در یک موقعیت که در آن آنها مجبور به اجازه می دهد زمان بیشتری برای مشتریان از توسعه دهندگان املاک و مستغلات اما تعهدات خود تحت این ابزار پولی که از طریق آنها مطرح کرده اند پول پرداخت شده به توسعه دهندگان املاک و مستغلات از طرف املاک و مستغلات مشتریان بی پیرایه باقی می ماند. این فشار NBFCs/HFCs داشتن نهایی اثر کمتر وام به توسعه دهندگان املاک و مستغلات است که احساس بودن اعضای آن به دلیل آن را باعث فروپاشی کامل سیستم” این درخواست را اعلام کرد.

همچنین این درخواست هشدار داد که در صورت عدم توقف برای NBFCs//HFCs نقدینگی بحران می تواند باعث ورشکستگی و منجر به سقوط در بازار املاک و نابود کردن صنعت ساخت و ساز.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>