طوفان Amphan هشدار صادر شده برای Odisha, West Bengal! کرالا موسمی با تاخیر چهار روز; جزئیات

cyclone, cyclone india, cyclone amphan, monsoon 2020, monsoon india 2020, monsoon IMD alert, India meteorological department, cyclone alert India, cyclone amphan andhra pradesh, tamil nadu cyclone, karnataka monsoon 2020, kerala monsoon 2020, kerala monsoon cyclone, odisha cyclone amphan, west bengal cyclone amphanتامیل نادو کرالا و کارناتاکا در حال حاضر در یک ساعت هشدار دهنده.

طوفان در هند: توفان Amphan هشدار صادر شده است به Odisha, West Bengal! پس از هند هواشناسی بخش (IMD) با صدور بیانیه ای اطلاع رسانی در مورد اوایل شروع موسمی بیش از Andaman and Nicobar Islands با توجه به فشار پایین سیکلون شرایط IMD در حال حاضر اعزام یک هشدار به آمریکا در مورد یک دم Cyclone Amphan. پست با اعزام Odisha دبیر کل Asit Tripathy ریاست یک نشست سطح بالا در روز جمعه به نقد و بررسی دولت آمادگی برای طوفان, به گزارش خبرگزاری ANI. در ضمن آی تجدید نظر تاریخ مورد انتظار برای شروع موسمی در کرالا عقب هل دادن تاریخ ژوئن 5, به جای انتظار می رود در اوایل ماه ژوئن 1.

اعزام هشدار داده و از احتمال تشدید منطقه کم فشار به یک گردباد طوفان توسط شب 16 ماه مه یعنی روز شنبه. اگر چه طوفان, طوفان خواهد فرم بیش جنوب خلیج بنگال آن حرکت خواهد northwestwards نسبت به هند سرزمین اصلی تا جمعه قبل از تغییر جهت آن به سمت شمال خلیج بنگال سمت شمال-northeastwards بیش از دوشنبه و سه شنبه.

اخبار مرتبط

با این آی اعلام کرد که در حالی که موسمی خواهد رسید, Andaman and Nicobar Islands و سنگین گونو خواهد شروع سلیمان روز جمعه و شنبه همچنین هشدار از نور متوسط گونو با سنگین گونو در برخی از اماکن در Odisha در 18 مه و سنگین و بسیار سنگین گونو بیش از دولت در مارس 19.

این هشدار همچنین هشدار وزش باران بیش West Bengal در مارس 19 و باران های سنگین بیش از دولت در مارس 20. آندرا پرادش نیز به احتمال زیاد به ضربه طوفان, طوفان در 18 مه با توجه به آی بیانیه.

جدای از آن ایالت های جنوبی تامیل نادو کرالا و کارناتاکا در حال حاضر در یک هشدار دیده بان به عنوان این دولت در حال آنهایی که برای اولین بار به ضربه شروع موسمی.

در حالی که کرالا است که تحت فشار بسیار زیاد در مورد ورودی های موسمی با توجه به سیل ضربه زدن به دولت بیش از دو سال گذشته دولت می تواند یک آه امداد تنفس پس از پیش بینی تاخیر در شروع موسمی دادن به آن زمان بیشتری را به اطمینان حاصل شود که آن را آماده برای هر گونه احتمالات.

از سوی دیگر تامیل نادو و آندرا پرادش در حال ضربه طوفان تقریبا هر سال با طوفان Gaja مؤثر متحده در سال 2018 و طوفان Fani در سال 2019. که همچنین بدان معنی است که ایالات متحده در حال آماده به اقدامات مورد نیاز در برابر طوفان طوفان اگر از آن بازدید. مورد مشابه با اوریسا و بنگال غربی که هر دو ضربه شد توسط یک گردباد در اواخر ماه نوامبر سال گذشته هنگامی که طوفان بلبل ناشی از باران های سنگین و سیل در پی آن است. اما پس از هر دو ایالات متحده تا به حال موفق به مهار تاثیر طوفان در شرایط از دست دادن زندگی آن می توان انتظار داشت که آنها را تا خود آمادگی و مقابله با طوفان Amphan اگر به طور موثر از آن بازدید.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>