در آمازون شهر بومی ارشد قطع توسط Covid-19 مدفون شدن با رقص و آواز

مانائوس (برزیل) مارس 15

او خواسته بود آنها را به آواز خواندن و رقص در مراسم تشییع جنازه او و این که چگونه آنها خداحافظی به رئیس مسیس Kokama در روز پنج شنبه.

آنها سنگ برزیل سرود ملی در Tikuna یکی از 14 بومی زبان خود را متزلزل حل و فصل در خارج از مانائوس که در آن 2,500 فرزندان 35 مختلف قبایل آمازون زندگی می کنند.

رئیس Kokama از Kokama قبیله بود 53 و درگذشت در چهار شنبه تنفسی سقوط و دیگر عوارض ناشی از COVID-19 بعد از یک هفته در بیمارستان اصلی از مانائوس, برزیل و بزرگترین شهر در جنگل های بارانی آمازون.

“ما از دست شجاع رئیس که مبارزه برای ایجاد یک مدل بومی جامعه با آموزش و پرورش با کیفیت و خدمات است که ما محروم هستند” گفت: Vanderlecia اورتگا بومی پرستار که مانیتور همسایگان برای coronavirus علائم و مرتب کرده بود یک آمبولانس به Kokama به بیمارستان.

افزایش تعداد coronavirus موارد غرق بیمارستان در مانائوس و مرده در حال دفن شده در گورهای دسته جمعی در مجالس ترحیم با حضور بیش از دو بستگان.

به عنوان رهبر از حل و فصل به نام Parque das Tribos شهری مقامات ساخته شده یک استثنا اجازه می دهد تا جامعه خود را به جمع آوری به پرداخت ادای احترام به Kokama پس از بیدار.

خود را ساده چوبی تابوت پیچیده شده در چسبیده به فیلم های قرار داده شد در ناتمام مدرسه او تا به حال مبارزه سخت ساخته شده اند اگر چه او هرگز به دیدن افتتاح گردید. جامعه تصمیم گرفته است به نام مدرسه پس از مدیر ارشد.

این Kokama قبیله ساکن جنگل در پرو و کلمبیا و برزیل در بالا می رسد از رودخانه آمازون و بسیاری از آنها سفر به مانائوس در جستجوی یک زندگی بهتر به اواخر ارشد را 22 سال پیش.

اما آنها عمدتا در نهایت در فقر زندگی در حاشیه جامعه در مانائوس با دسترسی به بهداشت و درمان.

“با تشکر از رئیس Kokama ما باید یک محل که در آن ما می تواند به حفظ فرهنگ ما مقدس آهنگ و رقص و ما را manioc آرد و ما هنر و صنایع دستی گفت: پرستار وندا او به عنوان شناخته شده است, در جامعه خود را.

“ما را از ادامه مبارزه به رویای خود را به حقیقت می پیوندند.” — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>