هند ‘حداکثر شهرستان’ فرا گرفته coronavirus

آن است که هند پرجمعیت ترین شهر scraggly شبه جزیره قاب دریای عرب و دیگر آبراه یک کلانشهر از قوی آپارتمان بلوک های بی پایان و محله های فقیرنشین شهر بزرگتر از اندازه رویاها و ناامید فقر همه ساندویچ با هم. این است که آسیا را به ثروتمندترین مرد Mukesh Ambani ساخته شده 27-داستان یک خانواده در خانه. این جایی است که “میلیونر زاغهنشین” فیلم برداری شده بود و تنظیم شده است. سرخپوستان آن را حداکثر شهرستان.

A quarantine center is prepared in Mumbai, May 6, 2020. The New York Times

یک قرنطینه مرکز آماده است تا در بمبئی, مه 6 سال 2020 است. نیویورک تایمز

به عنوان coronavirus آدمی راه خود را در سراسر هند بمبئی دچار بدترین. این شهرستان از 20 میلیون در حال حاضر مسئول 20 درصد از هند coronavirus عفونت و نزدیک به 25 درصد از مرگ و میر.

بیمارستان ها پر از بیمار است. افسران پلیس در حال خسته اجرای یک مادر اقامت در خانه منع رفت و آمد. پزشکان می گویند بزرگترین دشمن بمبئی تراکم.

به خصوص در این شهر گسترده زاغه ولسوالی های اجتماعی فاصله غیر ممکن است. مردم زندگی می کنند هشت به یک اتاق در سراسر مایل و مایل از اسکان غیررسمی ساخته شده از بلوک های بتنی و صدر با ورق آهن زنگ زده. به عنوان درجه حرارت صعود نسبت به 100 درجه فارنهایت بسیاری نمی تواند ایستاده به cooped کنه و نشت به خیابان ها.

Migrant workers stuck in Mumbai because of a lockdown line up for food in the Dharavi slum, April 27, 2020. The New York Times

کارگران مهاجر گیر در بمبئی به دلیل مستند خط برای مواد غذایی در Dharavi زاغه, مارس 27 سال 2020 است. نیویورک تایمز

گذشته هشت هفته Atul Loke یک نسل دوم روزنامه عکاس شده است ردیابی گسترش coronavirus در سراسر شهرستان خود را.

در Dharavi بمبئی بزرگترین زاغه عفونت در حال انفجار. تلاش برای ردیابی تماس های سلامت کارگران از طریق فشار کوچک کوچه های برخی باریک تر از یک جفت شانه — شما باید به نوبه خود یک وری به تصویب از طریق. سلامت کارگران قرار داده سنگین جوهر مهر در دست افرادی که در معرض ویروس و سفارش آنها را به ماندن در خانه به مدت دو هفته.

افسران پلیس پرسه زدن در جاده های اصلی. صدها آزمایش مثبت برای coronavirus و چند فوت کرده اند. بیش از 70 بمبئی روزنامه نگاران نیز آزمایش مثبت است.

A woman passes through a sanitising tunnel in Mumbai, April 25, 2020. The New York Times

یک زن عبور می کند از طریق یک sanitising تونل در بمبئی, مارس 25 سال 2020 است. نیویورک تایمز

در شب بعد از یک روز طولانی در گشت بسیاری از افسران برداشت. Dharavi را در کوچه های باریک و سپس زنده آمده است.

این ملت از 1.3 میلیارد نفر از مردم قرار گرفته است در زیر یکی از جهان ونرخ مستندات گذشته هفت هفته. که نگه داشته است گزارش coronavirus عفونت نسبتا کم در اطراف 78,000 موارد گزارش شده تا کنون. اما هند تست نسبتا پایین است بنابراین بسیاری از کارشناسان ترس که تعداد واقعی از عفونت است به مراتب بالاتر است.

مردم مجاز خارج تنها در صورتی حیاتی لازم است. در بمبئی که به معنی سبزی می ایستد و بازار هنوز هم شلوغ است. طبع شروع به شعله ور شدن به عنوان ساکنان استدلال می کنند با یک دیگر در مورد ایستاده بیش از حد نزدیک است. هنوز هم بسیاری از همین حالا باید ماسک.

The Dharavi slum, the largest in the city, in Mumbai, April 29, 2020. The New York Times

این Dharavi زاغه بزرگترین در شهر بمبئی, مارس 29 سال 2020 است. نیویورک تایمز

تنش در حال افزایش بین غنی و فقیر. به عنوان سرایت تدابیر گرفتن آن در محله های فقیرنشین بمبئی بسیاری از ساکنان ثروتمند مصمم به دور ماندن از زاغه نشينان. مسکن در خیال باف بخش هایی از شهر را منع خدمتکاران مراقبان و گاه به گاه کارگران — که بسیاری از آنها زندگی در محله های فقیرنشین — از آمدن به محل کار.

این بادهای موسمی در حال رفتن به ضربه در چند هفته. که به یک سیل از باران, پس از آن سیل. بسیاری از کار کارگران مهاجر در حال فرار از شهر. آنها در حال گام گذاشتن در سفر صدها مایل طولانی امید به رسیدن به پرت و دور افتاده روستاها که در آن آنها می توانند با تکیه بر خانواده است.

Migrant families wait to board a train to their hometowns in Uttar Pradesh state at a station in Mumbai, May 8, 2020. The New York Times

خانواده های مهاجر صبر کنید به هیئت مدیره یک قطار به زادگاه خود در ایالت اوتار پرادش در یک ایستگاه در Mumbai 8 مه سال 2020 است. نیویورک تایمز

اما به عنوان هند است یادگیری این مهاجر مهاجرت — که اتفاق می افتد در سراسر کشور در مقیاس بزرگ با صدها نفر از هزاران نفر از مردم در حرکت است و همچنین گسترش این ویروس دورتر و گسترده تر است.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>