اندونزی را اعمال مالیات بر ارزش افزوده در جریان دیجیتال دیگر خدمات از جولای

آن را اعمال 10% مالیات بر ارزش افزوده در محصولات دیجیتال به فروش می رسد توسط افراد غیر مقیم شرکت های اینترنتی با حضور چشمگیر در بازار اندونزی از جمله خدمات جریان برنامه ها و بازی های دیجیتال آغاز جولای 1, با توجه به وزارت دارایی و مقررات منتشر شده در وب سایت وزارت.

دولت قبلا گفته خدمات توسط جریان سیستم عامل مانند Spotify و Netflix خواهد بود موضوع را به مالیات جدید است. نه شرکت در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

محصولات و خدمات خریداری شده از طریق حروف الفبا, Inc Google Play در میان دیگران نیز سقوط به دسته اگر چه دولت است نام هر شرکت دیگر از Spotify در و Netflix بکشد. گوگل نمی تواند بلافاصله نظر رسیده.

اندونزی در حال حاضر به اتهام 10% مالیات بر ارزش افزوده در فروش بیشتر محصولات و خدمات.

این کشور با هدف به شرکت های اینترنتی به پرداخت سهم عادلانه خود را از مالیات برای سال و تصمیم به تحمیل مالیات بر ارزش افزوده اعلام شد در ماه مارس زمانی که رئیس جمهور Joko Widodo مشخص شده اقدامات اضطراری برای کمک به کشور, آب و هوا coronavirus بحران است.

بسته شد و مصوب مجلس در اوایل این هفته.

اندونزی اقتصاد اینترنت بزرگترین و سریع ترین رشد را در جنوب شرقی آسیا است و انتظار می رود برای رسیدن به $130 میلیارد دلار تا سال 2025 با توجه به تحقیقات توسط گوگل Temasek Holdings و Bain & Company.

وزیر دارایی روپیه Mulyani Indrawati گفته است که اعمال مالیات بر ارزش افزوده کالا در اینترنت بود را به مطمئن شوید که دولت قطاری تغییر در مردم الگوی مصرف را به عنوان آنها ماندن در خانه در طول یک مستند برای جلوگیری از گسترش ویروس.

مصرف کنندگان شده است خرید کمتر فیزیکی کالا اما تقاضا برای اقلام دیجیتال افزایش یافته است Indrawati گفته است.

وزارت مالیات بخش شده است در تماس با نمایندگان را تحت تاثیر قرار شرکت است اما به نام آنها مالیات دفتر سخنگوی Hestu یوگا Saksama گفت.

دولت انتظار دارد 10 درصد کاهش در درآمد دولت در این سال با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس ضعیف و قیمت کالا, پیش بینی, است که رشد اقتصادی را بیش از نصف به 2.3% از 5% در سال 2019. این انتظار کسری مالی 5.07 درصد از تولید ناخالص داخلی برای سال 2020 بزرگترین در بیش از یک دهه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de