Jaypee مادون رزولوشن: Jaiprakash همکاران حرکت NCLAT در برابر NCLT سفارش

The NCLT approved state-run NBCC’s resolution plan for JIL on March 3, 2020.این NCLT تایید وزارت امور خارجه-ترجمه شده از اجرای قطعنامه طرح JIL در 3 مارس سال 2020 است.

Jaiprakash همکاران (JAL), پدر و مادر شرکت Jaypee Infratech (JIL) است نقل مکان کرد و شرکت ملی قانون دادگاه استیناف (NCLAT) به چالش کشیدن مارس 3 منظور از شرکت ملی قانون دادگاه (NCLT) ساخته شده است که Rs 750 کرور آن سپرده با رجیستری از دیوان عالی کشور بخشی از تصویب پیشنهاد ترجمه شده از قطعنامه طرح JIL.

ترجمه شده از بود و حل آن برنامه گفت که آن را ممکن است برداشت خود طرح قطعنامه در مورد مقدار همراه با علاقه بود و نه در دسترس ساخته شده با آن است. این NCLT تایید وزارت امور خارجه-ترجمه شده از اجرای قطعنامه طرح JIL در 3 مارس سال 2020 است. کارگردانی شده توسط دیوان عالی کشور جال بود سپرده صندوق نسبت به بازپرداخت از homebuyers’ پول. دادگاه راس تا به حال در 9 اوت سال 2018 به کارگردانی NCLT برای تصمیم گیری در صندوق.

اخبار مرتبط

“مروج JIL را به چالش NCLT سفارش با این استدلال که پول داده نمی شود به ترجمه شده از” گفت: مدافع Bishwajit Dubey که به نظر می رسد از طرف منجر banker IDBI در NCLAT در روز جمعه.

مدافع Sumant Batra که به نظر می رسد از طرف حرفه ای با وضوح گفت که NCLT خواسته شده بود توسط دیوان عالی کشور برای تصمیم گیری در این صندوق سپرده دادگاه راس رجیستری توسط JIL را مروج.

Batra گفت: دو عضو NCLAT نیمکت رهبری خود اقدام رئیس دادگستری موجود وهمی بشکل روح لعل Bhat است به کارگردانی IDBI, IRP, ترجمه شده از, و دیگران به فایل پاسخ خود را در JIL را مروج’ درخواست در عرض دو هفته شده و این موضوع برای بیشتر شنیدن در ژوئن 19.

ترجمه شده از هم و در عین حال نقل مکان کرد NCLAT به چالش کشیدن NCLT سفارش. در آن تجدید نظر ترجمه شده از حال ادعا شده که این NCLT ساخته شده یک طرفه و خودسرانه تغییرات از قطعنامه خود را برنامه اجازه می دهد ایرادات مطرح شده توسط مخالف طلبکار ICICI بانک و Yamuna بزرگراه توسعه صنعتی سازمان (YEIDA) حتی به عنوان طرح تصویب شد با اکثریت 97.36% رای در کمیته طلبکاران (CoC).

شنوایی بر ترجمه شده از درخواست تجدید نظر به دادگاه استیناف کرده بود در تاریخ 22 آوریل داده بود تصویب مشروط به ترجمه شده از قطعنامه طرح است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>