کاملا-تماشا COVID-19 واکسن ‘نمی تواند گران قیمت’ توسعه می گوید

آدریان هیل مدیر آکسفورد Jenner موسسه که تیمی با داروسازی AstraZeneca به توسعه واکسن گفت: حصول اطمینان از توزیع گسترده و کم هزینه بوده مرکزی به این پروژه از شروع.

“این نمی تواند گران قیمت واکسن” تپه به رویترز گفت در یک مصاحبه. “این رفتن به یک تک دوز واکسن. آن را به ساخته شده برای عرضه جهانی و آن را به ساخته شده است در بسیاری از مکان های مختلف. این بود که همیشه برنامه ما.”

واکسن تجربی شناخته شده به عنوان ChAdOx1 nCoV-19 یکی از نامزدهای مسابقه های جهانی برای حفاظت در برابر جدید کروناویروس باعث COVID-19 بیماری همه گیر.

داده های اولیه از یک دادگاه کوچک از واکسن آزمایشی در شش میمون ها یافت می شود که برخی از حیوانات با توجه به تک شات توسعه آنتی بادی علیه این ویروس در عرض 14 روز و تمام توسعه محافظ آنتی بادی در 28 روز.

زمانی که میمون قرار گرفتند جدید coronavirus واکسن به نظر می رسد برای جلوگیری از آسیب به ریه ها نگه داشته و این ویروس از ساخت نسخه هایی از وجود خود را با وجود آن که هنوز هم به طور فعال به تکرار در بینی.

هیل گفت: داده ها از آزمون های حیوانات بودند “تشویق البته” و تقویت تیم خود را به درجه بالایی از اعتماد به نفس است که در حال انجام آزمایشات انسانی ضربه را نیز نشان می دهد نتایج مثبت است. اولین سیگنال در مورد اینکه آیا و چگونه به خوبی کار می کند می تواند به عنوان اوایل ماه ژوئیه یا اوت.

هیل تیم آغاز شد و در مراحل اولیه با آزمایش های انسانی این واکسن در ماه آوریل آن را یکی از تنها تعداد انگشت شماری رسیده اند که نقطه عطف.

هیل گفت که از این هفته بیش از 1000 نفر در دوز بندی شده اند در دادگاه – با حدود نیمی از گرفتن آزمايش واکسن و نیم دیگر در خدمت به عنوان گروه کنترل.

در مورد پیشرفت بشر محاکمه هیل گفت که او و تیم خود را “در حال رفتن به در حال اجرا در تفسیر” اما افزود: “شما می توانید نتیجه گیری کرد که اگر دادگاه است و هنوز هم در حال اجرا – به عنوان این قطعا است – که به معنی وجود داشته است عمده ای بزند.”

تقریبا 4.5 میلیون نفر گزارش شده آلوده شده توسط رمان coronavirus در سطح جهان و بیش از 301,000 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

بهداشت و بیماری کارشناسان می گویند واکسن محافظت مردم از کروناویروس جدید می تواند کمک به پایان دادن به این بیماری همه گیر اما پیدا کردن یکی که با این نسخهها کار و تولید به مقادیر کافی است یک چالش بزرگ است.

این ChAdOx واکسن یک نوع شناخته شده به عنوان یک نوترکيب ویروسی بردار واکسن با استفاده از یک نسخه ضعیف از رایج-ویروس سرماخوردگی مشخصی با پروتئین از رمان coronavirus برای تولید پاسخ و از سیستم ایمنی بدن.

دیگر واکسن در آزمایشات انسانی شامل کسانی مدرن توسط شرکت Pfizer Inc و BioNTech SE و چین CanSino بیولوژیک, Inc.

هیل به رویترز گفت که ChAdOx1 پروژه با حداقل هفت ساخت سایت در سراسر جهان است. کسانی که شامل هند سرم موسسه و همچنین سایت هایی که در اروپا و چین است.

هیل گفته است که تا یک میلیون دوز از این شات در حال حاضر در حال تولید و در دسترس خواهد بود در ماه سپتامبر و حتی قبل از محاکمه به طور کامل ثابت کند که آیا کار می کند.

“جاه طلبی به اشتراک گذاشته شده است برای دریافت یک کم قیمت بسیار بسیار گسترده واکسن در دسترس به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” هیل گفت. “و یکی از دلایلی است که ما را انتخاب Astrazeneca بود چرا که آنها به اشتراک گذاشته شده است که جاه طلبی و آنها قانع کننده است که می تواند آنها را فراهم عرضه و در مقیاس بزرگ.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>