گدازه به تغییر عملیات از چین به هند سرمایه گذاری 800 تومان کرور روپیه در 5 سال

در طول مستند دوره گدازه ملاقات صادرات آن تقاضا از چین است.

وطنی دستگاه های تلفن همراه ساز گدازه های بین المللی روز جمعه گفته است که تغییر آن چین عملیات به هند زیر اخیر سیاست اطلاعیه ها توسط دولت است. این شرکت قصد دارد به سرمایه گذاری 800 تومان کرور روپیه بیش از پنج سال آینده به مقیاس آن تلفن همراه توسعه و عملیات تولید در کشور است. “ما تا به حال حدود 600-650 کارکنان در چین برای طراحی محصول. در حال حاضر ما باید تغییر طراحی به هند است. ما فروش مورد نیاز برای هند مواجه شد از ما محلی گیاه. “ما استفاده می شود به بخشی از صادرات گوشی های تلفن همراه از چین به سایر نقاط جهان که در حال حاضر اتفاق می افتد از هند” گدازه های بین المللی رئیس و مدیر عامل Hari Om Rai گفت PTI.

در طول مستند دوره گدازه ملاقات صادرات آن تقاضا از چین است. “رویای من این است که صادرات دستگاه های تلفن همراه به چین است. شرکت های هندی در حال حاضر صادرات شارژر تلفن همراه به چین است. تولید مرتبط تشویقی طرح به پایان رسیده است ما ناتوانی عامل vis-a-vis صادرات از چین است. بنابراین کل عملیات را در حال حاضر انجام می شود از هند” Rai گفت.

اخبار مرتبط

دولت در مارس اعلام سه طرح مربوط به کل مشوق حدود 48,000 تومان کرور روپیه برای تقویت الکترونیک محلی برای تولید و ایجاد 20 lakh مستقیم و غیر مستقیم شغل تا سال 2025. اطلاع رسانی شامل تولید مرتبط تشویقی طرح (PLI). در زیر طرح و الکترونیک و شرکت های تولیدی خواهد شد انگیزه ای از 4 – 6 درصد در فروش افزایشی (بر پایه سال) از محصولات تولید شده در هند و تحت پوشش بخش مورد نظر بیش از یک دوره از پنج سال.

“ما در حال کار بر روی یک طرح را برای سرمایه گذاری 800 تومان کرور روپیه بیش از پنج سال آینده به مقیاس عملیات ما” Rai گفت.
تولید گوشی های تلفن همراه در این کشور رسید و هشت بار در چهار سال گذشته از سراسر 18,900 تومان کرور روپیه در 2014-15 به بیش از تومان 2 لاخ کرور در 2019-20. این کشور تقاضا تقریبا به طور کامل ملاقات از طریق تولید داخلی است.

دولت تخمین می زند که از طریق PLI طرح داخلی علاوه بر ارزش برای گوشی های تلفن همراه است که انتظار می رود به 35-40 درصد تا سال 2025 از سطح کنونی از 20-25 درصد و تولید اضافی 8 لاخ شغل مستقیم و غیرمستقیم.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de