لندن می تواند ‘coronavirus رایگان’ ژوئن: تجزیه و تحلیل

لندن, مارس 15

لندن می تواند “coronavirus رایگان” در ماه ژوئن به عنوان جدید مدل سازی نشان داده که بریتانیا به پایتخت ضبط شد که تنها 24 مورد جدید در روز با توجه به تجزیه و تحلیل توسط دانشگاه کمبریج و بهداشت عمومی انگلستان منتشر شده در روز جمعه.

‘R’ نرخ تولید مثل کاهش یافته است به 0.4 در لندن با تعداد موارد جدید نصف هر 3.5 روز روزنامه مترو به نقل از تجزیه و تحلیل کرد.

لندن در ابتدا توپی از این بیماری همه گیر در انگلستان و در نظر گرفته شد هفته جلوتر از بقیه کشور است.

زمانی که مستند تحمیل شد در مارس 23 آن بود که آمار حدود 200,000 موارد جدید در هر روز, اما جدید مدل سازی پیشنهاد کرد که می توان آن را رایگان از, تازه, تشخیص, توسط ماه آینده.

اما اجتماعی فاصله نگرانی مطرح شد و پس از تصاویر پدید آمده در این هفته از بسته بندی های زیرزمینی لندن قطار با بسیاری از مسافران با پوشیدن ماسک.

با وجود این تجزیه و تحلیل یک استاد در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری هشدار داد که لندن را درست عفونت رای شد و به احتمال زیاد “کمی بالاتر”, روزنامه مترو گزارش شده است.

صحبت با BBC Radio 4, او گفت: “وجود دارد برخی از تغییرات در اطراف این وجود دارد این است که برخی از عدم قطعیت در این, اما آنچه که ما مشاهده کردیم که در لندن است که در مورد تعداد مرگ و اعداد پایین آمده اند سریع تر از در دیگر نقاط کشور – البته از یک بطور قابل توجهی سطح بالاتر است.

“بنابراین من فکر می کنم… من می خواهم بگویم آن است که کمی بالاتر از آن است, اما از آن است که احتمالا کمتر از بقیه کشور است.” از جمعه تعداد COVID-19 نفر در بریتانیا افزایش یافته است به 234,441 با 33,693 مرگ و میر فعلی بالاترین در اروپا است.

IANS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de