پاکستان نمی تواند استطاعت نامعلوم مستند: عمران خان

اسلام آباد, مارس 15

نخست وزیر پاکستان عمران خان روز جمعه گفت: بیش از 150 میلیون پاکستانی مبتلا شده بود با توجه به کروناویروس ناشی مستند به عنوان او خواست استانها اجازه می دهد تا حمل و نقل عمومی برای از سرگیری عملیات تکرار کرد که این کشور نمی تواند استطاعت نامحدود shutdown.

پرداختن رسانه ها با تیم هسته ای برای برجسته کردن اقدامات انجام شده برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس در کشور خان گفت: پاکستان نمی تواند تحمیل مستند مانند آمریکا و اروپا و چین.

او گفت: در حال حاضر این مستند تا به حال به شدت تحت تاثیر وضعیت اقتصادی در کشور به خصوص بخش های آسیب پذیر از جمله 25 میلیون نفر زندگی می کردند که روزانه یا هفتگی مزد.

“حدود 150 میلیون نفر دچار از لحاظ اقتصادی با توجه به کروناویروس و مستند,” او گفت:.

پاکستان و کل جمعیت در حدود 220 میلیون.

خان همچنین درخواست برای از سرگیری حمل و نقل عمومی به عنوان تعلیق آن “ضربه سخت مردم فقیر”.

او گفت: ویروس باقی خواهد ماند “با ما” برای برخی از زمان تا زمانی که یک واکسن توسعه داده شد در برابر آن. “اما ما می تواند مقابله با آن را با پیروی از دستورالعمل موظف.”

خان گفت: این کشور به مراتب بهتر از قبل پیش بینی شده coronavirus آمار و ارقام. “تعداد موارد ادامه خواهد داد به افزایش است اما خوشبختانه در حال حاضر ما تعداد کمتر از تعداد پیش بینی شده در موارد (در این زمان) که 52,000,” او گفت: به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در پاکستان در روز جمعه افزایش یافت و به 38,292 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش یافت به 821.

“این شماره ها انتظار می رود و ما برای آن آماده. دولت در حال کار نسبت به افزایش آن امکانات بهداشتی و افزایش ظرفیت,” او گفت:.

“ما هنوز هم به مراتب بهتر از کشورهای دیگر و در نظر گرفتن اقدامات لازم برای مقابله با هر سناریو دشوار گفت:” خان.

در مجموع 10,155 بیماران در پاکستان تا کنون از بهبود ویروس.

خان همچنین گفت: با توجه به تمرکز بر روی coronavirus بیماری های دیگر بودند که مورد غفلت قرار گرفته و واکسیناسیون فرزندتان کودکان کاهش 50 درصد و دو ضد فلج اطفال مبارزات از دست رفته بودند.

“کسانی که نمی توان نادیده گرفت در حالی که ما آدرس این بیماری همه گیر کوروناویروس” او گفت:.

او هشدار داد که این مستند می تواند دوباره اعمال شده در مناطق که در آن تعدادی از عفونت های رز به سرعت در حال.

تکرار کرد که دولت وی در برخورد با بحران بر اساس اجماع خان به دادگاه تجدید نظر استان به بازگشایی حمل و نقل عمومی.

او اصرار داشت که آن انسان معمولی بود که درد و رنج ناشی از حمل و نقل عمومی که به حالت تعلیق درآمد.

خان همچنین گفت: این مستند تا به حال کاسته شده است به منظور تسهیل در گروه های کم درآمد.

دولت پاکستان هفته گذشته گفت: این امر آغاز یک مرحله به مرحله لغو این مستند با توجه به اثر آن بر اقتصاد و نیروی کار است.

حمل و نقل هوایی وزیر غلام سرور خان گفت: پروازهای داخلی خواهد سر از مه 16. او گفت: در ابتدا 20 درصد عملیات آغاز خواهد شد و “تنها 50 درصد کرسی ها ارائه خواهد شد به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن سیاست”.

قبلا اکسپرس تریبون گزارش داد که پاکستان در سازمان هواپیمایی کشوری (PCAA) اعلام کرد برای از سرگیری پروازهای داخلی عملیات از روز شنبه. خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) و بی سر و صدا هوا خواهد عمل در صبح و بعد از ظهر.

آن گفت: 68 پرواز خواهد عمل از جناح فرودگاه بین المللی, کراچی, 32 از علامه اقبال فرودگاه بین المللی, لاهور, 32 از فرودگاه بین المللی اسلام آباد, اسلام آباد, هشت از کویته فرودگاه بین المللی کویته و چهار از Bacha Khan فرودگاه بین المللی پیشاور.

کمک ویژه بر سلامت ظفر میرزا گفت: تولید remdesivir مواد مخدر شروع می شود در پاکستان در چند هفته کمک خواهد کرد که برای درمان این بیماری است.

او گفت که پزشکی نیز صادر شده به 127 کشور جهان است.

میرزا گفت: وزارت بهداشت بود که با پوشیدن ماسک اجباری برای همه برای رفتن به بازار و دیگر اماکن عمومی.

وزیر برنامه ریزی اسد عمر گفت: بیش از 100 ، 000 کارگران بهداشت در حال آموزش در مورد چگونه به درستی استفاده از محافظ کیت.

او گفت که دولت خریداری 1,000 هواکش و برخی از آنها در حال حاضر در پاکستان است. او از مردم خواست به اتخاذ اقدامات ایمنی در برابر ویروس.

در همین حال دولت پنجاب اعلام کرد به لغو محدودیت در مراکز خرید و صنعت خودرو از دوشنبه.

استانی وزیر صنایع میان اسلم اقبال گفت: مراکز خواهد باز به مدت چهار روز در هفته در حالی که صنعت خودرو باز خواهد ماند برای کل هفته.

در همین حال دولت پنجاب اعلام کرد که اعمال سه روز هفتگی مستند در سراسر این استان در سه روز آینده. آن را به حال کاسته مستند برای چهار روز گذشته.

نخست وزیر خان قبلا پیوست یک تماس با رهبران جهان برای “مردم واکسن” برای مبارزه با کروناویروس.

دفتر نخست وزیر اسرائیل به نقل از خان عنوان کرد و گفت: “ما باید با هم کار کنند به ضرب و شتم این ویروس است.” PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de