‘Pataal Lok’ سایت سری بازیگر Jaideep Ahlawat می گوید: “شهرت یک سراب جدا شدن می دهد فضا برای رشد’

“Our insecurities come from our personal space and the character has no relation to it. If you will let your insecurity dominate your performance then nobody can save you,” he adds.“ناامنی ما آمده و از ما فضای شخصی و شخصیت است نسبت به آن. اگر شما اجازه دهید خود را در ناامنی تسلط عملکرد خود را پس از آن هیچ کس نمی تواند شما را نجات دهد” او می افزاید.

بازیگر Jaideep Ahlawat می گوید او در دهه سفر طولانی در فیلم هندی صنعت است به او آموخت که در حال اجرا پس از چیزی به عنوان “انتزاعی” به شهرت بی فایده است.

برای 40 ساله بازیگر که داده است به شدت تحسین عملکرد در فیلم هایی مانند “Gangs of Wasseypur”, “تکاور”, “Vishwaroopam”, “رازی” و مجموعه وب سایت “برد خون” بزرگترین دستاورد این است که مردم تشخیص دهند او را برای شخصیت خود را.

اخبار مرتبط

“وجود دارد دو نوع از بازیگران — که شناخته شده هستند چهره خود و دیگران که شناخته شده هستند کار خود را. من همیشه می خواهم به دومی. یک بازیگر کار انجام شده است که آنها قادر به بازی بخشی خود را در خاورمیانه و آن را به یاد ماندنی” Ahlawat گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه.

Ahlawat خواهد شد که در آینده دیده می شود بازی یکی از آگهی در آمازون سری اصلی “Pataal Lok” معتقد است ستاره شدن یک محصول جانبی و همراه با زمان است.

“شهرت یک سراب است. وجود دارد هیچ نقطه ای در حال اجرا پس از چیزی است که انتزاعی است. اگر یکی را نگه می دارد کار سخت و سپس هیچ کس نمی تواند آنها را متوقف کند. ناامن هنرمند هرگز نمی تواند پیشرفت. من می دانم که من بازی خودم را بر روی صفحه نمایش, بنابراین من نمی تواند به من نشان می دهد ناامنی در شخصیت من,” او می گوید.

“ناامنی ما آمده و از ما فضای شخصی و شخصیت است نسبت به آن. اگر شما اجازه دهید خود را در ناامنی تسلط عملکرد خود را پس از آن هیچ کس نمی تواند شما را نجات دهد” او می افزاید.

این بازیگر که شد از هاریانا می گوید: او تا به حال یک زندگی ساده در حالی که در حال رشد و پیوستن به صنعت فیلم است و نه تغییر چشم انداز خود را نسبت به آن.
“بازیگری است که فقط بخشی از زندگی من است. آن است که نه زندگی من است. هر زمان که من سرمایه گذاری در بازیگری من 100 درصد است. اما چیزهای دیگری وجود دارد که آنها نیز مهم است و من می خواهم به توجه برابر به آنها.”

و این جدا شدن را به او می دهد فضا برای تجزیه و تحلیل و رشد است.

“اگر یکی نیست جدا از آنچه آنها انجام می دهند, آنها هرگز قادر به تجزیه و تحلیل همه چیز با یک ذهن روشن است. احساس می کنم که این موفقیت قدرت و شهرت هستند نه مال من بسیار مهم است. یکی باید زندگی با رویکرد تحقق است که هیچ چیز دائمی است,” او می گوید.

Ahlawat اعتبارات خود را باور قوی سیستم برای دادن به او شجاعت به کاوش در محدوده خود به عنوان مجری و “Pataal Lok” یک قدم جلوتر در این جهت است.
“هنگامی که من شنیده ام این داستان برای اولین بار من در بر داشت قضیه اساسی بسیار جالب است. وقتی که من خواندن کامل نشان می دهد من احساس شخصیت من نوشته شده بود با تعداد زیادی از علاقه. آن را بسیار جذاب نقش با بسیاری از سایه.

“هر شخصیت و هر لحظه را نشان می دهد مقدار زیادی از فکر پشت آن است. نشان می دهد و نیز فرصتی برای کار با برخی از واقعا خوب هنرمندان. به علاوه این سری است که در آینده آمازون نخست است که یک پلت فرم برای یک بازیگر به جهانی.”

سری علائم بالیوود بازیگر-تهیه کننده Anushka Sharma اولین وب, تولید, تحت, بنر, پاک کردن تخته سنگ ها ،

همچنین ویژگی های بازیگران Neeraj Kabi, Gul Panag صلیب شکسته Mukherjee و آبیشک Bannerjee در نقش محوری.

بر اساس یک جرم, هیجان انگیز, کتاب های نوشته شده توسط Monty شارما “Pataal Lok” را شروع جریان در آمازون نخست از ماه مه 15.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>