PMAY-U: مرکز به بهره یارانه در مقدار وام به Rs 12 لاخ

The move signals use of PPP model, which has been employed with considerable success in infrastructure segments like highways, airports etc., to the low-end housing segment.حرکت سیگنال با استفاده از مدل PPP است که کار با موفقیت قابل توجهی در زیرساخت های بخش مانند بزرگراه ها و فرودگاه و…. برای کم پایان بخش مسکن.

این مرکز در روز پنج شنبه تمدید اعتبار مرتبط یارانه طرح (CLSS) یک سال به FY21 با هدف 70,000 تومان کرور روپیه سرمایه گذاری در پروژه های مسکن گروه درآمد متوسط و همچنین پیشنهاد برای راه اندازی یک طرح مقرون به صرفه مسکن اجاره مجتمع (ARHC) از طریق مشارکت عمومی-خصوصی. حرکت سیگنال با استفاده از مدل PPP است که کار با موفقیت قابل توجهی در زیرساخت های بخش مانند بزرگراه ها و فرودگاه و…. برای کم پایان بخش مسکن.

مراحل نیز بسیار مورد نیاز انگیزه ای برای احیای بخش املاک و مستغلات و صنایع وابسته مانند فولاد و سیمان.

اخبار مرتبط

تحت CLSS طرح Pradhan Mantri Awas Yojana-شهری (PMAY-U) این مرکز به علاقه یارانه از 4 ٪ و 3 ٪ در مقدار وام به Rs 9 لاخ و Rs 12 لاخ به ذینفع در MIG-من و MIG-II دسته ها به ترتیب برای کسب/ساخت خانه از جمله دوباره خرید. این طرح برای افراد با درآمد سالانه بین Rs 6-18 لاخ راه اندازی شده بود در مارس 2017 و تمدید شد و تا 31 مارس سال 2020 است.

در حالی که این طرح بهره مند است 3.3 لاخ خانواده ها تا کنون فرمت انتظار می رود که به نفع یکی دیگر از 2.5 لاخ خانواده در FY21 وزیر دارایی Nirmala Sitharam گفت. “این را ایجاد تعداد قابل توجهی از مشاغل به تقویت بخش مسکن و تحریک تقاضا برای فولاد و سیمان و حمل و نقل و دیگر مصالح ساختمانی” Sitharaman گفت.

به ارائه مهاجر کارگران شهری فقیر و دانش آموزان قیمت مناسب/مناسب اجاره مسکن در مناطق شهری یک طرح تحت PMAY آنها را فراهم می کند با دسترسی به محل اقامت های با کیفیت و امنیت با تبدیل دولت تامین مسکن در شهرستانها به ARHC تحت PPP حالت طریق صاحب امتیاز.

صنایع و واحدهای تولیدی و موسسات نیز خواهد بود incentivised به توسعه AHRC خود unutilised زمین. مشوق هایی را نیز داده می شود به سازمان های دولتی کشور/CPSEs در خطوط مشابه به توسعه ARHC و عمل است. مقرون به صرفه مسکن اجاره را تشویق کارگران مهاجر برای بازگشت به مکان های مادری خود در یک بحران مانند Covid-19. اداری وزارت در صدور دستورالعمل های دقیق به زودی در این زمینه است.

“دستورالعمل های عامل باید در ساده از روند تصویب با معرفی پنجره واحد ترخیص ساز و تشویق توسعه دهندگان برای شرکت در ARHC با ارائه آنها را بالاتر یارانه ها از طریق چشم پوشی هزینه” گفت: Ashoo Gupta, شریک, Shardul Amarchand Mangaldas & Co.

اجرای PMAY(U), پیش بینی شده برای اجرا در طول 2015-2022 است ناشی از قابل توجه سرمایه گذاری در بخش مسکن به خصوص در بخش مسکن مقرون به صرفه. خانه تحریم تا دسامبر 2019 تحت ماموریت درگیر یک سرمایه گذاری حدود Rs 5.70 لاخ کرور مرکزی کمک Rs 1.6 لاخ کرور.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>