بازاندیشی COVID-19 در کودکان

این هفته وجود دارد گزارش از کودکان بستری در نقاط مختلف از جمله شهر نیویورک با یک multisystem بیماری التهابی است که منجر به کشته شدن سه فرزند است. علاوه بر این تحقیقات جدید در ادامه منتشر می شود توصیف راه هایی که این ویروس می تواند رفتار در کودکان است که همیشه چگونه آن رفتار در بزرگسالان است.

بالینی گزارش منتشر شده در مارس 12 در مرز در اطفال توصیف پنج فرزند در چین بودند که به بیمارستان با nonrespiratory علائم اما که تبدیل به COVID از جمله مشخصه ریه ناهنجاری است. Dr Wenbin Li رئیس paediatrician از Tongji بیمارستان در ووهان بود که نویسنده این مطالعه گفت: در یک ایمیل گفت: “ما گزارش چهار نفر از پنج بيمار تب و سرفه طول دوره بیماری; چهار پنج مورد بود و علائم دستگاه گوارش به عنوان اولین تجلی.”

“این واقعیت مسلم است که در طول شیوع COVID-19 منطقهای با داشتن یک کاهش بازدیدکننده داشته است” لی نوشت. زیرا ترس از آمدن به بیمارستان آنها ممکن است تاخیر در آوردن کودکان بیمار در, که می تواند منجر به عوارض جدی گفت. و ما شاهد آن هستیم در ایالات متحده است که آنها نیز ممکن است تاخیر در آوردن کودکان به خوبی در آن می تواند منجر به از دست رفته واکسن و آسیب پذیری به دیگر ترسناک بیماری است.

“این ایده که کودکان یا دریافت نمی COVID-19 یا واقعا بیماری خفیف است ساده” گفت: Dr آدم رتنر مدیر اطفال بیماری های عفونی در دانشگاه نیویورک دانشکده پزشکی و Hassenfeld بیمارستان کودکان در NYU Langone سلامت. آن را درست و آرامش — که وجود داشته اند کمتر از موارد شناسایی شده در کودکان است که مورد مرگ و میر بسیار پایین تر است در کودکان نسبت به بزرگسالان به ویژه افراد مسن او گفت: “ما تا به حال برخی بسیار کودکان بیمار.”

یک مطالعه فقط منتشر شده در مجله JAMA Pediatrics نگاه 48 کودکان در ایالات متحده که مورد نیاز مراقبت های ویژه با COVID-19. در میان یافته های دیگر 40 از آنها تا به حال مسائل مهم پزشکی به اصطلاح بیماریهای; نیمی از این طبقه بندی شده به عنوان “پزشکی پیچیده” به معنی آنها وابسته به فن آوری حمایت برای شروع, به عنوان خواهد بود درست یک کودک با یک tracheostomy, به عنوان مثال. دیگر بیماریهای همراه شامل سرکوب سیستم ایمنی معمولا متصل به سرطان, درمان چاقی و یا دیابت است.

هم وجود دارد برخی از موارد از نوزادان تبدیل شدن به بیمار و حداقل یک گزارش stillbirth و پژوهشی منتشر شده در پایان ماه آوریل در JAMA گزارش جداسازی ویروس از جفت از یک زن که دچار سه ماهه دوم سقط جنین.

Dr David Baud سر از زایمان در بیمارستان دانشگاه لوزان در سوئیس که منجر نویسنده این نامه گفت که به احتمال زیاد راه برای ویروس را برای رسیدن به جفت است که از طریق خون. او اشاره کرد که در شیوع بیماری سارس و MERS که همچنین coronaviruses از مادران آلوده بودند بیشتر احتمال دارد که در نوزادان کم وزن.

و اگر چه آن را احساس به عنوان اگر زمان همه گیر در جریان بوده است برای مدت زمان طولانی ما در واقع نه چندان دور به اندازه کافی در عین حال به ببینید که چه تاثیری بر روی جنین ممکن است از عفونت در سه ماهه ی اول بارداری است. اما Baud یکی از پزشکان که توصیف ایجاد یک بین المللی رجیستری برای بارداری تحت تاثیر COVID-19 در مقاله منتشر شده در این ماه در مجله لانست.

حتی زمانی که مادران تست مثبت برای COVID-19 در تحویل نوزادان تمایل دارند به توان منفی رتنر گفت: به عنوان طولانی به عنوان مادران و نوزادان جداگانه نگهداری می شوند (و یا به خوبی محافظت می شود توسط تجهیزات حفاظت شخصی) پس از تولد نشان می دهد که ویروس منتقل می شود در دوران جنینی و یا در تحویل آن نیز می تواند مورد در چین است.

رتنر گفت که او تا به حال مراقبت از یک تعداد کودکان مبتلا به این ویروس و بسیاری از آنها بسیار خفیف بیماری است.” اما برخی از “لازم است, مراقبت های ویژه و تأیید مشخصات وجود دارد طیف گسترده ای حتی اگر بسیاری از موارد خوب هستند.”

برخی از نوزادان تبدیل بدحال اما در پیش دبستانی و کودکان در سن مدرسه ما گفته اند که COVID-19 تمایل به بسیار خفیف. کودکان با immunodeficiencies یا کودکانی که تا به حال شیمی درمانی هستند در معرض خطر ابتلا به بیماری های جدی, اما,,,,, Dr رتنر گفت: “ما دیده می شود کودکان و نوجوانان بدون هرگونه مشکلات پزشکی در تمام ایم که مورد نیاز پذیرش ایم که نیاز به مراقبت های ویژه.” همچنین این گروه سنی که در آن جدید multisystem بیماری است که اشاره شد احتمالا گاهی اوقات به عنوان یک پست عفونی hyperinflammatory روند.

بسیاری از علائم این به تازگی توصیف سندرم شبیه به کسانی که از نادر دوران کودکی بیماری به نام کاوازاکی بیماری است. دکتر جین Newburger مدیر کاوازاکی برنامه در بیمارستان کودکان بوستون گفت: “ما شاهد یک موج از یک سندرم است که می تواند شامل شوک یا التهاب شدید.” شوک چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که بدن نمی کنید کافی خون و برخی از این کودکان فقیر عملکرد قلب.

کاوازاکی بیماری خود را تشخیص بالینی است; وجود ندارد و تنها آزمایشگاه تست است که می تواند آن را تشخیص و علت شناخته شده نیست. Newburger توصیف آن به عنوان “حاد بیماری کودکان است که حملات به طور کلی کودکانی که قبلا سالم — تب بالا به مدت حداقل چهار روز با چشم قرمز, قرمزی لب, زبان, گلو, خارش, ورم دست و پا و گاهی قرمز کف دست و پا.” این درمان با IVIG داخل وریدی ایمونوگلوبولین a blood محصول آماده از سرم بسیاری از خیرین با هدف جلوگیری از نادر اما جدی و بزرگ شدن عروق کرونر است که خطرناک ترین عارضه است.

Newburger گفت که COVID-19-مربوط به موارد multisystem التهابی شدید سندرم مدوله شده و توسط سیستم ایمنی بدن است که بسیاری از مردم فکر می کنم ممکن است چند هفته پس از اولین برخورد با کروناویروس. این کودکان با تب بالا با اختلال در یک یا چند اندام های بدن و با تست های آزمایشگاهی نشان می دهد التهاب است.

Dr موشه Arditi رئیس اطفال بیماری های عفونی و ایمونولوژی در Cedars-Sinai Medical Center, کار کرده است در بيماری کاوازاکی برای بیش از 30 سال است. او گفت که برخی از موارد است که گزارش شده در شهرهای مختلف — به خصوص لندن و نیویورک — فقط ممکن است نشان دهنده بیماری کاوازاکی در کودکان نیز در معرض COVID-19 بدون اینکه قادر به می گویند که آیا وجود دارد هر علت و معلولی در حالی که دیگران شامل کودکانی که بسیار مریض تر با آنچه او به عنوان “یک شوک سمی نوع از سندرم” نیاز به مراقبت های ویژه — که این تعریف جدید بالینی نهاد.

دکتر فیلیپ کان اطفال متخصص روماتولوژی در دانشگاه نیویورک گفت: “در حال حاضر مراقبت از چندین اطفال بیماران بستری شده با آنچه به نظر می رسد مانند کاوازاکی بیماری است.

“در بيماری کاوازاکی اکثریت قریب به اتفاق کودکان بسیار خوبی انجام, با, بدون دراز مدت نتایج بد” کان گفت. “برای اکثریت قریب به اتفاق این است که حاد یک بیماری دوران کودکی است.” و او دیده است کودکان با COVID-19 و این کاوازاکی-مانند سندرم که نگاه بیمار اما به خوبی انجام می شود گفت: در پاسخ به درمان با ایمونوگلوبولین. او فقط بدست کردن تلفن گفت: با یک بیمار که از بيمارستان مرخص شده بودند. “بچه خنده این خنده یک هفته و نیم بعد” او گفت:. “درمان با یک دوز ايمونوگلوبولين خنده به نظر می رسد مانند یک میلیون دلار — که بچه من زنده است.”

و حتی با موارد multisystem بیماری پدید آمده است که هفته گذشته “نسبت به کودکان بسیار کمتر به احتمال زیاد به شدت تحت تاثیر قرار, و مرگ و میر بسیار بسیار نادر” Newburger گفت. “پدر و مادر باید هنوز هم احساس می کنم این امر می تواند بسیار غیر معمول برای یک کودک می شود بنابراین به طور جدی تحت تاثیر قرار — اما اگر فرزند خود را به طور ناگهانی می شود بسیار تب و به نظر می رسد ناخوش و پدر و مادر حس ششم به آنها می گوید فرزند خود را بسیار مریض تر به دنبال مراقبت های پزشکی تماس paediatrician رفتن به بیمارستان است.”

“مهم غذای آماده است که این است که هنوز هم یک بیماری جدید برای ما” رتنر گفت. “ما هنوز هم از دیدن چیزهایی که برای اولین بار حتی اگر بیش از چند هفته گذشته ما دیده ایم بسیاری از بزرگسالان و کودکان است.”

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de