Sebi می پرسد برای معامله در گزارش حسابرسی از DHFL

The administrator for DHFL, R Subramaniakumar, had earlier ordered three transaction audit reports by Grant Thornton to examine the suspicious transactions of the company in the past. سرپرست DHFL R Subramaniakumar بود زودتر دستور داد سه معامله گزارش حسابرسی توسط گرانت تورنتون به بررسی معاملات مشکوک این شرکت در گذشته است.

توسط Ankur Mishra

بازارهای تنظیم کننده بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi) به دنبال یک معامله گزارش حسابرسی از دیوان مسکن امور مالی شرکت (DHFL) منابع در این می دانم که از این موضوع گفت: FE. سرپرست DHFL R Subramaniakumar بود زودتر دستور داد سه معامله گزارش حسابرسی توسط گرانت تورنتون به بررسی معاملات مشکوک این شرکت در گذشته است. نهایی معامله گزارش حسابرسی شده بیش از برآورد با توجه به ادامه مستند این منبع گفت. “این گزارش را می توان با تنظیم کننده به عنوان به زودی به عنوان آن را در دسترس است,” او گفت.

اخبار مرتبط

مدیر گفته بود وام دهندگان در یک کمیته طلبکاران (CoC) در جلسه روز 12 مارس که برخی از معاملات گذشته از مشکل وام دهنده ممکن است ‘اجتناب’ — یک اصطلاح مورد استفاده برای ترجیحی کم ارزش گذاری گزاف و یا جعلی طبیعت از معاملات. با توجه به منابع از نظر مدیر بر اساس اولیه Grant Thornton گزارش.

در یک CoC جلسه برگزار شده در مارس 12, مدیر, گفت وام دهندگان که DHFL است که ارائه اطلاعات مربوطه به دنبال سازمان های تحقیقاتی در حال انجام شد. ابتکارات گرفته بود مغبون اعضای هیئت مدیره از DHFL, Kapil و Dheeraj Wadhawan در آن بازداشت در ماه گذشته. ابتکارات کاوش نقش Wadhawans در مورد اتهامات که DHFL دریافت 3,700 تومان کرور روپیه از وام از بله بانکی با پرداخت رشوه به سابق مروج از بانک های خصوصی است. این Wadhawans نیز در حال جستوجو کرد با اجرای اداره (ED) در یکی دیگر از پرونده جنایی مربوط به اواخر گانگستر اقبال Mirchi.

بانک مرکزی هند در 20 نوامبر سال 2019 جایگزین DHFL هیئت مدیره و منصوب R Subramaniakumar به عنوان مدیر. DHFL است که تحت عجز از پرداخت دیون رسیدگی در شرکت ملی, قانون, دادگاه, Mumbai.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>