اسلوونی خواستار پایان دادن به آن coronavirus بیماری شل شدن برخی از کنترل مرز

مردم در حال حاضر از ورود در اسلوونی از دیگر اتحادیه اروپا و کشورهای دیگر خواهد بود موظف به رفتن به یک قرنطینه به مدت حداقل هفت روز به عنوان مورد از اوایل ماه آوریل دولت در بیانیه ای گفت.

این کشور از 2 میلیون نفر که در مرز ایتالیا و اتریش و مجارستان و کرواسی تا کنون گزارش 1,464 coronavirus موارد و 103 مرگ و میر. این اعلام یک بیماری همه گیر در مارس 12.

“اسلوونی رام کرده است این بیماری بیش از دو ماه گذشته… امروز اسلوونی بهترین اپيدميولوژيک تصویر در اروپا” نخست وزیر Janez Jansa گفت: مجلس قبلا در روز پنج شنبه.

پایان اپیدمی معنی برخی از اقدامات از جمله کمک های مالی به شهروندان و شرکت های ضربه coronavirus منقضی خواهد شد در پایان ماه مه.

دولت گفت: شهروندان خارجی که نشان می دهد نشانه هایی از عفونت کروناویروس را هنوز هم نمی تواند اجازه ورود به کشور است.

Pedestrians are reflected in the window as they walk on the street, after the Slovenian government called an official end to its coronavirus disease (COVID-19) epidemic, in Ljubljana, Slovenia, May 15, 2020. REUTERS

پیاده منعکس شده در پنجره آنها به عنوان راه رفتن در خیابان پس از اسلوونی دولت به نام رسمی پایان دادن به آن بیماری کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر در لیوبلیانا, اسلوونی, مارس 15 سال 2020 است. ایسنا

یک قرنطینه حداقل 14 روز در محل باقی می ماند برای افرادی که از کشورهای غیر اتحادیه اروپا به جز برای برخی از معافیت ها از جمله دیپلمات ها و مردم در حمل و نقل محموله.

شهروندان هنوز هم باید به دنبال قوانین اساسی برای جلوگیری از امکان گسترش عفونت از دولت گفت: بدون توضیح.

مردم شده اند نیاز به پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی ایستاده حداقل 1.5 متر (5 فوت) از هم جدا و ضد عفونی کردن دست ها پس از ورود به فضاهای عمومی.

از اواسط ماه مارس اسلوونی بسته شده است همه مدارس, ورزش و موسسات فرهنگی, میله, رستوران ها, هتل ها و مغازه ها به غیر از مواد غذایی و فروشگاه های مواد مخدر در حالی که لغو حمل و نقل عمومی.

دولت شروع به کاهش مستند از مارس 20. حمل و نقل عمومی از سر گرفته شد در اوایل این هفته در حالی که در هفته آینده برخی از دانش آموزان را به مدارس. همه کافه ها و رستوران ها و همچنین هتل ها کوچک تا 30 اتاق اجازه خواهد داشت برای باز کردن در هفته آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>