آفریقای جنوبی آماده برای حفاظت از آب های زیرزمینی از coronavirus گورهای دسته جمعی

دسترسی به زمین است که سازگار با محیط امن برای گورهای دسته جمعی یک فرایند طولانی است می گویند کارشناسان محیط زیست هشدار داد که اگر این کشور تلفات خوشه قبرستان فعلی فضای کفایت نمی.

با محققان اشاره کرد که کمی شناخته شده است در مورد چه مدت رمان coronavirus زنده در آب های آفریقای جنوبی می خواهد برای جلوگیری از ناگهانی برنامه ریزی ضعیف تدفین است که می تواند در نتیجه ویروس و یا دیگر عوامل بیماری زا عبور به منابع آب.

“گورستان مناطق از پتانسیل آلودگی آب از عوامل بیماری زا در تجزیه بدن” گفت: Matthys Dippenaar یک کارشناس آبهای زیرزمینی از دانشگاه پرتوریا.

“اما این شده است بررسی COVID-19. آن را هنوز هم ممکن است که آن می تواند وجود داشته باشد در آب.”

در سراسر جهان در کشورهایی مانند ایالات متحده اکوادور و نیجریه مجبور به تجدید نظر تدفین – از پیدا کردن فضای جدید برای دفن مرده به جریان مجالس ترحیم – به عنوان رمان coronavirus نرخ مرگ و میر افزایش یافت.

“(همه گیر) یک بیدارباش گفت:” په په Dass رئیس آفریقای جنوبی گورستان انجمن (SACA) غیر انتفاعی اداره و مدیریت توسط مقامات شهرداری.

“اگر ما را انتخاب کنید دفن است که بالقوه به تاثیر محیط زیست با کاهش برنامه های بالا وجود دارد خطر آلودگی آب های زیرزمینی,” Dass گفت: تامسون رویترز بنیاد از طریق تلفن از دوربان.

در حالی که پیدا کردن به اندازه کافی فضای فیزیکی برای یک جرم سایت دفن یک اولویت است عمق و محل قبر و چگونه بدن به خاک سپرده شد همه مهم برای حصول اطمینان از منابع آب نه آلوده با توجه به SACA.

آفریقای جنوبی بیش از 12,700 تایید coronavirus موارد و حدود 238 مرگ و میر با توجه به جهانی شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

برای Dass این نگرانی است که اگر نرخ مرگ و میر افزایش می یابد حتی 10 تدفین در همان گورستان هر روز ملی مرگ و میر در حال حاضر به طور متوسط هر 10 روز پس از آن این امر قرار داده و فشار بر منابع موجود.

اگر مايکل در حال برنامه ریزی ضعیف, او گفت:, آن می تواند افزایش خطر که ویروس ها و باکتری ها و یا حتی embalming مواد شیمیایی می تواند مهاجرت از طریق خاک و به این کشور از آبهای زیرزمینی تامین, ساخت کسانی که نوشیدن از آن بیمار است.

“ما نمیتوانیم در آخرین لحظه برنامه ای برای مقابله با جرم تدفین” گفت: Dass. “ما نیاز به اطمینان حاصل شود ما آماده برای آنچه که ممکن است بعد آمده است.”

ایونیس Ubomba-Jaswa یک مدیر پژوهش در پژوهش آب کمیسیون که با این نسخهها کار با بخش آب و فاضلاب گفت: دولت به کارگردانی مقامات شهرداری برای شروع به دنبال بالقوه جمعی دفن.

“اگر گورستان ساخته شده و خیابانهای درستی وجود دارد هیچ خطر اضافی از آلودگی آب رخ می دهد با توجه به COVID-19 تدفین او گفت:” در ایمیل و نظرات.

دفن دستورالعمل

در مارس SACA منتشر شد مجموعه ای از دستورالعمل ها برای کمک به شهرداری آماده شدن برای شرایط اضطراری توده تدفین و هولوکاست از COVID-19 قربانیان.

آنها می گویند دفن و باید در مناطقی که آب جدول حداقل 2.5 متر عمق و خاک خوب دانه مخلوط از شن و ماسه و خاک رس به آن نفوذ پذیری کم.

در حالی که شبیه به دستورالعمل در حال حاضر در محل برای استاندارد تدفین جدید توصیه به در نظر گرفتن آخرین لحظه اقدامات بالقوه سلب مالکیت زمین اضافی موجود به گورستان.

این مقررات همچنین مرجع ممکن است نیاز به آرامش خاص و مقررات زیست محیطی در شرایط اضطراری مانند کاهش فاصله بین سایت های دفن و مناطق مسکونی از 500 متر به 100 متر است.

“کیپ تاون, ژوهانسبورگ, Ekurhuleni و دیگر مترو شهرداری ها در حال حاضر شروع به شناسایی زمین برای انبوه تدفین” گفت: Dass اضافه کردن طولانی ترانشه است که می تواند نگه دارید 20 بدن در یک زمان امکان برای آینده است.

“هولوکاست نیز یک گزینه است اما بسیاری از مردم آفریقای جنوبی را انتخاب کنید برای دفن به دلایل فرهنگی.”

‘بشر و حقوق محیط زیست’

در آفریقای جنوبی شهرستانها آب معمولا به درمان قبل از آن می رسد ساکنان’ شیپور خاموشی گفت: Dippenaar آب های زیرزمینی ،

اما در مناطق روستایی اشاره کرد مردم گاهی هیچ چاره ای اما برای دریافت آب خود را از گمانه در محلی خود را گورستان.

“مردم را به یک گورستان خود را به استفاده از آب و برق اگر آنها این کار را ندارد و نزدیک به خانه” از قرار دادن آنها را در خطر بیشتر از خوردن آلاینده ها, او گفت:.

برخی از ویروس ها مانند فلج اطفال – می توانید حرکت را از طریق خاک و آب های زیرزمینی و آن را ممکن است رمان coronavirus می تواند انجام دهد همان اشاره کرد Akebe لوتر کینگ Abia, یک میکروبیولوژیست در دانشگاه KwaZulu-Natal در دوربان.

که می تواند یک مشکل در آفریقای جنوبی که در آن سریع شهرنشینی به معنی بسیاری از گورستان در حال تجاوز توسط انسان زیستگاه او گفت:.

“با توجه به بالا از عفونت کروناویروس این امر می تواند بهترین به انتخاب سایت برای جمعی دفن COVID-19 قربانیان به دور از هر گونه حل و فصل انسان,” Abia گفت.

Abia همچنین پیشنهاد استفاده از کلر برای ضد عفونی کردن بدن, پوشش قبر با ورقه های پلاستیکی ضخیم و احداث حصار برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به گورستان.

برای Dippenaar این واقعیت است که آفریقای جنوبی در تلاش است تا پیش از هر آینده سنبله در coronavirus مرگ و میر در یک مرحله حیاتی در کاهش گسترش بیماری همه گیر.

“آفریقای جنوبی نشان داده است امیدوار کننده تهیه. و آنها نیاز به,” او گفت:. “این است که هر دو مسئله حقوق بشر و حقوق محیط زیست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>