کره جنوبی و چین و ژاپن برای برگزاری نشست های ویدئویی در coronavirus

سئول, مارس 15

سلامت وزرای خارجه کره جنوبی و چین و ژاپن را هم با ویدئو کنفرانس در روز جمعه برای بحث در مورد راه هایی برای همکاری با یکدیگر در مبارزه جهانی با رمان coronavirus مقامات کره جنوبی گفت.

این نشست برای اولین بار در میان مقامات بهداشتی از شرق آسیا همسایگان پس از وقوع ظهور در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

“وزیران خواهد تبادل نظر در آخرین COVID-19 وضعیت و مرتبط با سیاست هر کشور” کره جنوبی, معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت یک جلسه با اشاره به بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

“ما در حال برنامه ریزی برای معرفی کار ما در اطلاعات اشتراک ویژه ورود روش های مقیاس بزرگ و درمانی است.”

هر سه کشور خوشبین هستند و آنها را هم از شیوع بیماری خود را تحت کنترل هستند و به دنبال گرفتن اقتصاد در مسیر برگشت در حالی که نگه داشتن یک چشم با احتیاط برای هر نوع دوم امواج از عفونت است.

چین در ووهان است که به دنبال برای تست همه از آن 11 میلیون نفر برای coronavirus پس از یک خوشه کوچک از موارد جدید stoked ترس بعد از مدتها مستند برداشته شد.

ژاپن لغو وضعیت اضطراری در عصری کشور در روز پنج شنبه اما شهرهای بزرگ باقی می ماند تحت محدودیت و جدید تست نشان داد که شیوع بیماری در توکیو بود گسترده تر از این آمار و ارقام نشان داد.

کره جنوبی که دچار عمده شیوع خارج از چین برگزار شده است تا به عنوان یک coronavirus کاهش موفقیت داستان آوردن آن روزانه میزان موارد پایین نزدیک به صفر و بدون اختلالات عمده به لطف فشرده تست و تماس با ردیابی.

اما اخیر سنبله در عفونت های مربوط به کاباره ها و کافه ها در برخی از سئول شبانه مناطق منجر به دوباره بسته شدن برخی از لکه های شب و به تعویق افتادن گشایش مدارس یک هفته.

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) روز جمعه گزارش داد 27 مورد جدید از نیمه شب روز پنجشنبه با در نظر گرفتن مجموع به 11,018. کره جنوبی تلفات بدون تغییر باقی مانده است در 260.

هفده روزانه شمارش ترسیم شد به باشگاه در حالی که پنج وارد شد موارد کیم گفت.

مقامات در حال تلاش برای پیدا کردن برخی از 2,000 کلوپ شبانه مشتریان با کمک تلفن همراه داده های مکان و فیلم دوربین مدار بسته و پس از کسب اطلاعات در بسیاری از آنها ارائه شده در خط با قوانین قرنطینه معلوم شد ناقص و یا نادرست است.

دولت وعده داده است برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی از مردم از آمدن به جلو برای تست چون چند تا از باشگاه های محبوب با اعضای, لزبین, گی, bisexual, transgender, (LGBT) جامعه است.

“ما شاهد دوم و سوم عفونت های مربوط به باشگاه” کیم گفت.

“اگر شما خود را پنهان حرکات و یا ارائه نادرست و حساب آن را آهسته تلاش های ما برای پیدا کردن عفونت گسترش جامعه انتقال و آن را دشوار است برای ما برای حفظ فعلی ما سیستم مدیریت.” — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>