سیدنی بازگشایی بارها سواحل

سیدنی, مارس 15

سیدنی شروع به سهولت برخی از COVID-19 محدودیت از روز جمعه اجازه بازگشایی سواحل بارها و eateries اما مقامات هشدار داد که ميزان عفونت می تواند افزایش یابد اگر مردم رعایت فاصله اقدامات است.

استرالیا, خارجه نیو ساوت ولز (NSW) که سیدنی پایتخت اعلام کرد کاهش در آن مکان جمع آوری قوانین از روز جمعه اجازه می دهد حداکثر 10 نفر به جمع با هم, گزارش, Xinhua news agency.

NSW برتر Gladys Berejiklian هشدار داد که خوشنودی می توانید ببینید COVID-19 عفونت دوباره افزایش به هشت مورد جدید گزارش شد یک شبه آوردن این دولت در مجموع موارد به 3,071.

“برای اولین بار در یک مدت زمان طولانی مردم خواهد بود در خارج از خانه برای تفریح اهداف و این بدان معناست که ما همه باید مراقب باشند” Berejiklian گفت.

“فرض نکنید چرا که شما در خارج از خانه با مردم شما می دانید که شما می توانید استراحت در اجتماعی فاصله — از آنجا که شما نمی توانید.”

برخی از محبوب ترین سواحل موفق توسط سیدنی رندویکک شورای شهر از جمله Clovelly, کوگی و ماروبرا خواهد بازگشایی در روز جمعه برای تفریح و سرگرمی فعالیت های در حالی که مقامات تاکید کرد که بیش از 10 نفر در یک گروه اجازه داده شد در هر زمان در ساحل.

“آرامش از برخی از محدودیت های معنی است که ما در حال گرفتن کوچک و با احتیاط گام نسبت به زندگی به عنوان ما آن را می دانم اما نشانه است که ما باید خود راضی می شوند” گفت: Randwick شهردار دنی گفت.

با توجه به قوانین جدید, سیدنی, میخانه ها, رستوران ها, میله ها و کافه ها می توانند تا 10 کاربران خوردن داخل مغازه های خود را از روز جمعه و اجتماعی فاصله قوانین هنوز هم نیاز به دنبال داشته باشد.

از جمعه وجود دارد 7,017 تایید COVID-19 مورد در استرالیا.

IANS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>