Coronavirus برخواهد داشت ممکن است یک خطر جدید برای بیماران جوانتر: سکته مغزی

در حال حاضر Sharma, 27 می تواند حرکت سمت راست بدن خود و فقط می تواند به خر خر کردن در پدر خود را جهت. خواهر خود بینا یمین در تلفن از صفحه اصلی خود را در فورت Wayne, Indiana, می شنوید برای تلفن های موبایل.

“تماس با 911,” او گفت: پدر او است. “من فکر می کنم راوی را دچار یک سکته مغزی.” حق با او بود.

بیش از چند ساعت بعد پزشکان در یک کوئینز بیمارستان مشغول به کار دیوانه وار برای شکستن یک لخته خون مسدود کردن عروق به شارما مغز است. اما پزشکان pussled.

شارما به مراتب بیش از حد جوان برای سکته مغزی است. او کار می کرد هر روز و هیچوقت دیابت و فشار خون بالا و یا انواع شرایط پزشکی که می تواند تنظیم صحنه برای سکته مغزی در افراد جوان که بسیار نادر است.

متخصصین مغز و اعصاب در نیویورک شهرستان, دیترویت, نیوجرسی و دیگر نقاط کشور گزارش داده اند سراسیمگی از چنین مواردی است. بسیاری از آنها در حال حاضر متقاعد شده است که غیر قابل توضیح سکته مغزی نشان دهنده و در عین حال یکی دیگر از موذی تجلی COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

موارد اضافه کردن به شواهدی که coronavirus حملات نه تنها ریه ها بلکه کلیه ها و مغز و قلب و کبد است. در موارد نادر به نظر می رسد به ماشه یک تهدید کننده زندگی التهابی سندرم در کودکان است.

“ما شاهد تعداد شگفت انگیز از افراد جوان که تا به حال جزئی سرفه یا هیچ خاطره ای از ویروسی علائم در همه آنها خود منزوی در خانه مانند آنها قرار است به — و آنها را به یک سکته ناگهانی گفت:” دکتر آدم Dmytriw یک دانشگاه تورنتو رادیولوژیست است که یک نویسنده یک مقاله توصیف بیمارانی که دچار سکته مغزی مرتبط با COVID-19. این مقاله نشده است داوری.

اگر چه بسیاری از کسانی که مبتلا به دیابت و فشار خون بالا هیچ کدام تا به حال قلب خطرات شناخته شده برای افزایش شانس سکته مغزی است. بسیاری از آنها زیر سن 65. برای برخی از, سکته مغزی شد و اولین علامت عفونت کروناویروس و آنها به تعویق افتاد رفتن به اتاق اورژانس ترس از قرار گرفتن در معرض.

از 10 بيمار شرح داده شده در Dmytriw مقاله دو مرده چون coronavirus حمله ریه های خود را و دو مرد — یک زن 46 ساله و 55 ساله — شد کشته سکته مغزی است.

پزشکان در کوه سینا سیستم بهداشت و درمان در نیویورک نیز دیده می شود غیر معمول تعداد جوان بیماران مبتلا به سکته مغزی گفت: رفتار آنها با پنج جمله بیماران مبتلا به COVID-19 در طول های اخیر دوره دو هفته ای. مرکز پزشکی به طور معمول می بیند تنها یک بیمار سکته مغزی با سن کمتر از 50 هر سه هفته Dr یوهانا Fifi یک متخصص مغز و اعصاب و همکاران او که در نامه ای در مجله پزشکی نیوانگلند.

چهار نفر از پنج بيمار نسبتا سالم; دو نفر در 30s خود را به حال شناخته شده عوامل خطر برای سکته مغزی است. “ما به این نتیجه رسید آن بود که مربوط به COVID-19,” فیفی در مصاحبه ای گفت:.

اگر سکته مغزی به نظر می رسد به تحت تاثیر قرار تعداد بسیار کمی از COVID-19 بیماران آنها به نظر می رسد مربوط به یک پدیده گسترده تر است که پدید آمده در بیماران بدحال: بیش از حد لخته شدن خون.

بیماران مبتلا به COVID-19 ممکن است دچار لخته در پاها و ریه ها است که می تواند تهدید کننده زندگی پزشکان گفته اند. خون خود را می تواند بسیار ضخیم و چسبناک است که در آن بلوک داخل وریدی خطوط و کاتتر. کوچک لخته در اندام های دیگر مانند کلیه ها و کبد یافت شده در کالبد شکافی از coronavirus بیماران.

دکتر مایکل Yaffe یک مراقبت های ویژه پزشک در Beth Israel Deaconess مرکز پزشکی در بوستون به نام لخته شدن یک “مشخصه” از این بیماری اگر چه “نه در همه.”

دانشمندان آلمانی در گزارش هفته گذشته که کالبد شکافی از 12 COVID-19 بیماران تبدیل شده تا یک نوع لخته خون به نام ترومبوز ورید عمقی در هفت نفر از آنها را. علت مرگ در چهار بيمار مبتلا به نوع دیگری از لخته خون در ریه ها به نام آمبولی ریوی.

Jamaica Hospital Medical Centre in Queens, on May 12, 2020, where Ravi Sharma, an emergency medical technician, was treated after suffering a stroke related to COVID-19. Doctors have reported a flurry of strokes in COVID-19 patients — including the healthy 27-year-old EMT. After a month in the hospital, he is learning to walk again. The New York Times

جامائیکا بیمارستان مرکز پزشکی در کوئینز در مارس 12, 2020, که در آن راوی شارما یک تکنسین های پزشکی اورژانس تحت درمان قرار گرفت و پس از درد و رنج سکته مغزی مرتبط با COVID-19. پزشکان گزارش داده اند سراسیمگی از سکته مغزی در COVID-19 بيمار از جمله سالم 27 ساله EMT. پس از یک ماه در بیمارستان او در حال یادگیری به راه رفتن دوباره. نیویورک تایمز

لخته شدن خون در معرض خطر است در تمام بیماران بدحال اگر آنها بی حرکت برای مدت طولانی. اما بیماران مبتلا به کروناویروس را افزايش سطح لخته شدن پروتئین در خون و وضعیت به نظر می رسد کمتر پاسخگو به داروهای رقیق کننده خون دکتر گفت: آدم Cuker استادیار پزشکی در دانشگاه پنسیلوانیا است.

برخی از شواهد نشان می دهد که coronavirus ممکن است به طور مستقیم آلوده کردن سلول های اندوتلیال که داخل رگ های خونی آسیب و تورم است که تساوی پروتئین است که ترویج لخته شدن خون Cuker گفت.

افرادی که در معرض coronavirus و یا در حال مدیریت این عفونت در خانه باید تماس پزشک خود را اگر آنها تجربه درد قفسه سینه و تنگی نفس است که ممکن است سیگنال لخته خون در ریه و یا پا درد و تورم و قرمزی و تغییر رنگ است که نشان می دهد ممکن است یک لخته.

سالم و تا زمانی که او نیست

تا زمانی که او وارد جامائیکا بیمارستان در مارس 1, Sharma هرگز آزمایش عفونت با کوروناویروس. اما او می دانست که او در خطر بود. او هفته را صرف ساخت back-to-back آمبولانس اجرا می شود, گذر گاه بیمار و سالمندان و بیماران از خانه های پرستاری در بيمارستان های شهر بروکلین و کوئینز در فوریه و مارس.

توسط اواسط ماه مارس شارما در حال توسعه یک سرفه های خشک. او رفت و به اورژانس درمانگاه که در آن به او گفته شد که آن را از آزمون اما که او باید در خانه بمانند چرا که او احتمالا آلوده.

در بیمارستان پزشکان اورژانس در زمان مراحل تهاجمی برای بازگرداندن جریان خون به سمت چپ مغز خود را. آنها همچنین تشخیص سندرم زجر تنفسی حاد پیدا کردن که شارما آلوده به ریه ها پر شد با مایع و سطح اکسیژن خون کم بود. یک آزمایش نشان داد عفونت با کروناویروس و او قرار داده شده بر روی دستگاه تنفس مصنوعی.

پزشکان مهربان بودند اما صادقانه با خانواده, Yamin گفت: “آنها به ما گفت که آن را 50-50. آنها نمی دانستند که اگر او زندگی می کنند و یا می میرند.”

بیش از چند روز آینده در حالی که Sharma باقی مانده sedated. Yamin صحبت غالبا با پزشکان و پرستاران در بیمارستان در نظر گرفتن دقیق اشاره می کند که او با بستگان و با نیویورک تایمز.

شارما بدن گرفتگی شد با رقیق کننده های خون برای جلوگیری از اضافی از تشکیل لخته. تب مشخصی به عنوان بالا به عنوان 104 درجه فارنهایت چند روز بالا بردن ضربان قلب خود را و بیشتر ناتوان ریه های خود.

سپس در آوریل 8, Sharma شروع به داشتن seisures. او تسکین یافته عمیق تر قرار داده و در دیگر داروها. پزشکان کردیم تا ونتیلاتور.

اواسط ماه آوریل او شده بود انتوبه دو هفته یک دوره در نظر گرفته بحرانی ساختن یا شکستن نقطه برای COVID-19 بيمار و Yamin نگران بود. هیچ کس نمی دانست تلفات از سکته مغزی خود را, و یا اینکه آیا Sharma خواهد بود قادر به راه رفتن و یا صحبت کردن هنگامی که او بیدار شد.

سمت چپ مغز کنترل حرکت در سمت راست بدن و همچنین گفتار و زبان خواندن و نوشتن سازمانی توانایی استدلال و تجزیه و تحلیل.

“من شروع به از دست دادن ایمان” Yamin به یاد می آورد در یک مصاحبه.

سپس در آوریل 15, وجود دارد, برخی از حرکت در سمت چپ راوی در بدن طرف متاثر از سکته مغزی. تب زوال یافت. کارکنان کاهش ونتیلاتور تنظیم و او در تحمل آن است.

“به نظر می رسد مثل او به آرامی ضرب و شتم این” Yamin نوشته است در توجه به خانواده است. “ما فقط باید صبور باشید.”

آوریل 18, راوی بود و تنفس بیشتر در خود دارد. تب ناپدید شده بود و فشار خون و ضربان قلب در حال تثبیت شد. روز بعد او از خواب بیدار شد گرفته ونتیلاتور و شروع به تنفس خود.

او هنوز نمی تواند صحبت می کنند و نمی دانم چه اتفاقی افتاده است به او یک پرستار برگزار شد تا گوشی خود را به طوری که خانواده می تواند او را در FaceTime. “ما نمی تواند متوقف کردن گریه,” Yamin گفت. “ما فقط گفت:” اوه خدای من راوی ما شما را دوست دارم. این اشک خوشحال.'”

شارما زمزمه به تلفن برای اولین بار بعد, گلو او هنوز هم درد و خشن از یک لوله است.

پیشرفت ادامه داد: در گام های کودک. او خوردند برخی از سیب یک روز تمام ظرف های بعدی. او شروع به راه رفتن با استفاده از واکر برای پشتیبانی.

پس از چند هفته از بستری درمان فیزیکی در ناسائو دانشگاه مرکز پزشکی او فارغ التحصیل از واکر به عصا. او راه می رفت تا پله نشسته در صندلی و تمرین بلند شدن از تخت خود را.

بهبودی کامل از سکته مغزی می تواند ماه ها یا حتی سال و شارما نیز دوره نقاهت بعد از اثرات طولانی از COVID-19 را ترک کرده است که او را خسته و 50 پوند سبک تر از قبل از بیماری خود گفت: در یک مصاحبه تصویری با بار.

اما او ساخته شده است گام های بلندی در یک زمان کوتاه و کسانی که نزدیک به او می گویند او هنوز پیر راوی: اجتماعی پروانه.

شارما افتخار است که او همه را “مورد علاقه بیمار” در مرکز نوتوانی و او است که دوره نقاهت بعد به سرعت از آنجا که اعضای هیات شده اند دزدانه او را شیر شکلات و شیرینی.

“من این پزشکان به سفارش من بستنی به عنوان بخشی از رژیم غذایی من” او گفت:.

او می خواهد برای رفتن به خانه خود را ببینید خانواده در فرد ادامه به ساخت قدرت و شروع به ساختن یک آینده با دوست دختر خود Leana Soman. آنها هر دو گریه زمانی که آنها قادر به چت تصویری برای اولین بار.

“او نمی تواند صحبت می کنند یا من خیلی بد بود, بنابراین من لب خواندن” Soman به یاد می آورد. “او گفت:” من شما را دوست دارم “و من گفتم:” من که — من شما را دوست دارم بیش از حد.'”

بیش از حد بسیاری از مردم هنوز هم معتاد به اسب دوانی در مورد coronavirus شارما گفت و جوان مردم فکر می کنم آنها سیستم ایمنی هستند. بیماری “بود که در برخورد با یک اتوبوس” شارما گفت.

“من 27 و اگر این اتفاق می افتد برای من این اتفاق می تواند برای هر کسی,” او گفت:. “این واقعی است و این ترسناک است. من از مردم می خواهم به بیرون رفتن وجود دارد و محتاط باشد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>