مسابقه برای استقرار COVID-19 تماس با ردیابی برنامه های

تماس با ما-ردیابی یک کنترل بیماری تاکتیک است که به طور سنتی متکی به بيماران خاطرات از حرکات آنها و شناسایی افرادی که ممکن است آلوده به طوری که آنها بیش از حد می تواند جدا شود.

نسل اول نرم افزار که با استفاده از تکنولوژی بلوتوث

Bluetooth است برد کوتاه رادیویی فن آوری مورد استفاده برای چیزهایی مانند اتصال هدفون بی سیم به گوشی های هوشمند است. آن را تشخیص زمانی که یکی دیگر از سیگنال بلوتوث نزدیک است و می تواند با تخمین فاصله بین دستگاه های — و آن را یک ابزار خوب برای تماس با-ردیابی.

سنگاپور TraceTogether راه اندازی شد در ماه مارس برای اولین بار بود بلوتوث مبتنی بر تماس با ما-ردیابی نرم افزار. هنگامی که یک فرد آزمایش مثبت برای COVID-19 مقامات بهداشت و درمان می تواند در فرد بلوتوث تاریخچه و سنگاپور مورد تماس همه مردم در این لیست و سفارش آنها را به قرنطینه.

کشورهایی که راه اندازی شبیه بلوتوث نرم افزار شامل استرالیا و مالزی و انگلستان است.

اما این برنامه ها صورت موانع. بسیاری از مردم به استفاده از آنها را اگر آنها موثر باشد. بر روی آی فون اپل برنامه باز شود در همه زمان ها آن را به کار است که یک تخلیه باتری. نرم افزار ممکن است موفق به ثبت برخی از برخوردهای بین اپل و دستگاه های در حال اجرا سیستم عامل آندروید گوگل و یا بین جفت از دستگاه های آندروید.

نرم افزار خواهد شد که با استفاده از اپل-گوگل بلوتوث رویکرد

این دو غول تکنولوژی گفت: در ماه گذشته آنها خواهد ساخت نرم افزار ویژه ای به برنامه های بلوتوث بهتر کار می کنند. در ابتدا این خواهد بود که یک ابزار است که توسعه دهندگان می توانند ادغام در برنامه های خود را. که به دلیل در روزهای آینده.

بعد از این سال اپل و گوگل را شامل ابزار در نرم افزار به روز رسانی معنی که کاربران می توانند با ورود به سیستم تماس بدون نیاز به دانلود یک برنامه است.

این دو شرکت تنظیم دقیق قوانین حریم خصوصی. نرم افزار نمی تواند جمع آوری هر گونه اطلاعات شخصی از جمله که در آن مخاطبین اتفاق افتاده است. اطلاعات تماس ذخیره شده است تنها بر روی گوشی و زمانی که یک کاربر تایید شده است به عنوان آلوده ناشناس اطلاع رسانی در مورد امکان قرار گرفتن در معرض خواهد شد به طور مستقیم به گوشی های دیگر.

در فرانسه و نروژ و بریتانیا و ایالات متحده از دولت شکایت این است که بیش از حد محدود کننده به عنوان آنها قادر نخواهد بود برای دیدن که در آن بیماری خوشه هستند. اما با توجه به چالش های ساخت برنامه های کار هموار و بدون اپل-گوگل ابزار نروژ و انگلستان و برخی از دولت ها در ایالات متحده به رویترز گفت که آنها در حال حاضر با توجه به جمع آوری داده های مکان.

بسیاری از کشورهای اروپایی از جمله آلمان و ایتالیا توافق کرده اند که برای رفتن و یا علاقه نشان در گوگل-اپل رویکرد با سوئیس به رهبری کنسرسیوم DP-3T پیشرو در راه است.

برنامه های که با استفاده از تلفن محل داده ها

این سیستم ماهواره ای GPS و همچنین به عنوان تلفن همراه برج این امکان را برای دولت و اپراتورهای شبکه برای ردیابی گوشی های هوشمند و بسیاری دیگر از انواع گوشی های موبایل. با استفاده از پایگاه داده, مقامات بهداشت و درمان پس از آن می توانید ببینید که زمانی که و که در آن یک فرد که تست مثبت عبور مسیرهای با افراد دیگر.

اطلاعات کامل نیست: GPS می تواند inexact در شلوغ high-rise, برای مثال, و تلفن-برج داده های متفاوت در دقت است. استفاده منظم از این اطلاعات برای ردیابی افراد تهاجمی است و در نتیجه نفرت بسیاری از مردم و دولت.

هنوز غنا, ایسلند هند و اسرائیل و نروژ و چند کشور ایالات متحده نورد کردن برنامه های که با استفاده از داده های مکان.

برنامه های است که فراتر از تماس با ردیابی

برخی از کشورها به ویژه چین را توسعه داده اند برنامه های است که شخصی را جمع آوری داده های سلامت سفر و سایر اطلاعات مفید برای کنترل بیماری و شناسایی افراد در معرض خطر. شهروندان چینی باید یک “سلامت” کد برنامه است که نرخ های خود را در سطح خطر برای ورود به مغازه ها و یا سوار بر قطار ،

هند برنامه دارای توابع مشابه و کلمبیا به رویترز گفت این امید برای راه اندازی یک برنامه با یک “دیجیتال گذرنامه” از ویژگی های.

شرکت های خصوصی در سراسر جهان نیز ممکن است نیاز به چنین برنامه های را برای مردم به بازگشت به کار.

موانع موثر تماس با ما-برنامه ردیابی

آن ناشناخته باقی می ماند که آیا بلوتوث مبتنی بر تماس با ما-برنامه ردیابی موثر خواهد بود. اوایل برنامه هنوز هم تنها محدود تصویب و مانع عدم اپل-گوگل فن آوری است. یک نگرانی عمده این است که برنامه را با ورود یک تعداد قریب به اتفاق از اشتباه تماس با ما. حریم خصوصی نگرانی می تواند محدود کردن جذب برنامه های خود را و آنها را بی اثر.

روش های دیگر با تکنولوژی بالا تماس با ما-ردیابی

بسیاری از اجرای قانون و سازمان های جاسوسی می توانید مردم را بدون رضایت از طریق تلفن های دوربین های مدار بسته و روش های دیگر. از جمله تکنیک های مورد استفاده در چین برای COVID-19 ردیابی است. اسرائیل با استفاده از چنین سیستم هایی نیز برای این منظور هر چند بدون جنجال.

تجاری “spyware” شرکت ها نیز تلاش کرده اند به فروش سیستم های خود را برای COVID-19 ردیابی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>