مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید نمی خواهید به صحبت کردن با یازدهم می تواند حتی کاهش چین روابط

واشنگتن, مارس 15

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه وخامت بیشتر روابط خود را با چین بیش از شیوع کروناویروس گفت که او هیچ علاقه ای به صحبت کردن با رئیس جمهور چین در حال حاضر و رفتن تا آنجا که به نشان می دهد او می تواند حتی قطع روابط با دومین اقتصاد بزرگ جهان.

در مصاحبه با فاکس کسب و کار شبکه پخش در پنجشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او بسیار نا امید با چین شکست برای مهار این بیماری است و این بیماری همه گیر به حال بازیگران پال بیش ژانویه معامله تجاری با پکن است که او قبلا مورد ستایش قرار داد به عنوان یک دستاورد بزرگ است.

“آنها باید هرگز اجازه ندهید این اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بنابراین من یک معامله تجاری و در حال حاضر من می گویم این را احساس نمی کند همان به من. جوهر بود به سختی خشک و طاعون آمد. و آن را احساس نمی کند همان به من.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را بستم تمدید یازدهم با چه کسی رئیس جمهور آمریکا گفته است بارها و بارها با او یک رابطه خوب است.

“اما من فقط در حال حاضر من نمی خواهم به صحبت می کنند به او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این مصاحبه که ضبط شد در روز چهارشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در مورد یک سناتور جمهوری خواه پیشنهاد که ویزای آمریکا را تکذیب کرد به دانش آموزان چینی درخواست خود را به مطالعه در زمینه های مرتبط با امنیت ملی مانند محاسبات کوانتومی و هوش مصنوعی است.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما می تواند انجام دهد. ما می تواند کارهایی انجام دهد. ما می تواند قطع کامل ارتباط” او پاسخ داد.

“در حال حاضر اگر شما چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ شما می توانید ذخیره کنید $500 میلیارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به برآورد ایالات متحده سالانه واردات از چین, که او اغلب اشاره به عنوان پول از دست داده.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian به خبرنگاران در پکن روز جمعه که حفظ مداوم ارتباط دو جانبه در خدمت منافع هر دو ملت و خواهد بود مفید برای صلح جهانی و ثبات است.

“هر دو کشور چین و ایالات متحده در حال حاضر باید همکاری بیشتری در مبارزه با این ویروس هم برای درمان بیماران و از سرگیری تولید اقتصادی اما این نیاز به ایالات متحده تمایل به همکاری با ما در این” ژائو گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان درو تمسخر از هو Xijin سردبیر در رئیس از چین با نفوذ جهانی بار تلخیص مراجعه کننده به رئیس جمهور بسیار انتقاد نظرات در ماه گذشته در مورد چگونه COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس ممکن است درمان شود.

“این رئیس جمهور یک بار پیشنهاد COVID-19 بیماران تزریق مواد ضد عفونی کننده” هو ” در توییتر. “به یاد داشته باشید این و نمی خواهد شما را شگفت زده هنگامی که او گفت که او می تواند قطع تمام روابط با چین است.”

بررسی گزینه های

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت: شبکه فاکس کسب و کار چین نیاز به ارائه اطلاعات بسیار بیشتری در مورد کوروناویروس و تهمت بود بررسی گزینه های خود را.

“رئیس جمهور نگران است. او با بررسی همه گزینه های خود را. بدیهی است که ما بسیار نگران تاثیر این ویروس بر روی اقتصاد آمریکا شغل, سلامت آمریکا و رئیس جمهور در حال رفتن به انجام همه چیز را برای محافظت از اقتصاد و محافظت از کارگران آمریکایی” Mnuchin گفت.

“این یک مشکل است و موضوع پیچیده و رئیس جمهور ساخته شده است که بسیار روشن او می خواهد اطلاعات بیشتر. آنها اجازه نداد ما در آنها نمی اجازه دهید ما را در درک آنچه که قرار بود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را حامیان جمهوری خواه را متهم به پکن از عدم هشدار جهانی به شدت و دامنه شیوع کروناویروس و خودداری اطلاعات در مورد اولین موارد است. این بیماری همه گیر را برانگیخته تیز رکود جهانی و تهدید و تهمت نوامبر دوباره انتخابات شانس.

ایالات متحده شده است سخت ترین ضربه گیر با توجه به داده های رسمی.

چین اصرار دارد آن شده است شفاف و میان به طور فزاینده ای تلخ مبادلات دو طرف باید در مورد آینده ایران.

مخالفان تهمت باید گفت که در حالی که چین بسیار به پاسخ بیش از شیوع بیماری او به نظر می رسد به دنبال منحرف کردن توجه از انتقاد بیش از پاسخ به بحران است.

اسکات کندی واشنگتن مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی فکر می کنم تانک به نام مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات “خطرناک پهلوانان دروغین اند.”

“اجتناب از ارتباطات است نه یک استراتژی موثر برای حل یک بحران است که نیاز به همکاری جهانی. و قطع روابط اقتصادی را به شدت آسیب اقتصاد آمریکا,” او گفت:.

مایکل Pillsbury یک چین تحلیلگر که مشغول به کار به عنوان یک مشاور برای مغلوب ساختن پیشی جستن به رویترز گفت به اعتقاد او رئیس جمهور نگران بود که چین نه تنها خواستم دوباره مذاکره فاز 1 معامله اما همچنین نشده بود اهداف نشست در خرید از ایالات متحده است.

او گفت که با توجه به آمار و ارقام ذکر شده توسط China Daily, چین, خرید از ایالات متحده آمریکا محصولات در چهار ماه اول سال جاری 3 درصد کمتر از مدت مشابه سال گذشته است.

“این یک خبر خوب برای کاهش کسری تجاری و یا کمک به اقتصاد ما بهبود می یابند از coronavirus بحران,” او گفت:.

چین در زمان برخی از گام های بیشتری به سمت فاز 1 اهداف در پنجشنبه خرید روغن سویا ایالات متحده برای اولین بار در نزدیک به دو سال و صادر آداب و رسوم اعلامیه اجازه می دهد واردات از ایالات متحده آمریکا جو و زغال اخته.

یک مدیر اجرایی, از, چینی, دولت, کشاورزی, تجارت خانه COFCO گفت: چین راه اندازی شد برای سرعت بخشیدن به خرید از آمریکا, مزرعه کالا برای اجرای فاز 1 معامله است.

در حالی که آمریکا و سازمان های اطلاعاتی باید گفت coronavirus به نظر نمی رسد ساخته دست انسان و یا اصلاح ژنتیکی شده, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه خود که در چین متوقف باید آن را در منبع آن است.

“این که آیا آن را از آزمایشگاه و یا از خفاش ها این همه از چین آمد و آنها باید متوقف شود آن را,” او گفت:.

“آن را از کنترل خارج شد.” — رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>