مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند اپل; خروج مودی قصد فریب شرکت های دور از چین را در هند

President Donald Trump requests PM Narendra Modi to release Hydroxychloroquine ordered by USبا بسیاری از شرکت ها تعمق بیش از این ایده خود را به گسترش ساخت پایگاه در بیش از یک کشور هند به شدت به فریب آنها را در ارائه زمین و امیدوار کننده پربار آینده.
تصویر: ایسنا

در آنچه که می تواند یک گام بزرگ به عقب برای نخست وزیر نارندرا طرح بلند پروازانه برای خواستگاری شرکت های چند ملیتی دور از چین به هند, رییس جمهور آمریکا تهدید کرده است که شرکت هایی مانند اپل با مالیات بازدارنده اگر آنها این کار را. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می تواند وضع مالیات های جدید در شرکت های آمریکایی است که حرکت خود را به پایگاه تولید از چین به هر کشور دیگر از ایالات متحده است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامیده می شوند مالیات به عنوان انگیزه ای برای شرکت ها برای بازگشت تولید به ایالات متحده آمریکا, خبرگزاری PTI گزارش با استناد به مصاحبه. مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و دوباره پرسید: شرکت های آمریکایی به تغییر تولید خود را به ایالات متحده برای کمک به ایجاد مشاغل بیشتر یک حرکت است که طنین انداز با دستور کار “را امریکا بزرگ دوباره’.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد نظرات خود را در گزارش های آینده در مورد اپل تغییر یک بخش قابل توجهی از تولید خود را به هند و از چین به کاهش لجستیکی distrumptions. به این رئیس جمهور ایالات متحده گفت: “اگر آنها شما می دانید ما به اپل کمی استراحت زیرا آنها در حال رقابت با یک شرکت است که بخشی از یک معامله تجاری است که ما ساخته شده است. پس از آن کمی ناعادلانه به اپل اما ما اجازه می دهد این دیگر. شما می دانم که اگر ما می خواستیم به قرار داده تا خود ما مرز مانند دیگر کشورها را به ما اپل را از ساخت 100 درصد از محصول خود را در ایالات متحده است. که راه آن کار می کنند.”

اخبار مرتبط

جهانی زنجیره تامین شد ضربه با شروع مرگبار coronavirus در چین به عنوان ویروس در سراسر کل ووهان و بخش هایی از استان هوبی وادار کردن رؤسای دولت برای منزوی کردن استان و آوردن اقتصاد چین به متوقف مجازی.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به جای دادن مشوق به شرکت های آمریکایی را به تولید خود را به کشور او را به جای مالیات آنها را برای حرکت در هر نقطه از ایالات متحده است. رئیس جمهور ایالات متحده که آنها را نمی خواهد انجام این کار بسیار برای این شرکت به آنها پشت کنید به ما. او به جای گفت که این شرکت را مجبور به تغییر به عقب برای کشور است. چین بارها شده در مرکز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی که در آن او در مورد صحبت coronavirus منشاء آن در چین است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تمسخر استدلال داده شده توسط شرکت برای راه اندازی پایگاه های تولید در چین گفت که ایالات متحده باید تمام زنجیره تامین به جای آنها در حال گسترش در سراسر جهان است.

با بسیاری از شرکت ها تعمق بیش از این ایده خود را به گسترش ساخت پایگاه در بیش از یک کشور هند به شدت به فریب آنها را در ارائه زمین و امیدوار کننده پربار آینده. نخست وزیر نارندرا مودی در آدرس های اخیر صحبت در مورد ساخت هند قوی بخشی از زنجیره تامین جهانی. در تلاش برای رسیدن به این هدف هند در حال حاضر در حال ساخت جبران و حتی حک شده یک قطعه زمین به اندازه لوکزامبورگ توجه کنیم. تلاش شده اند ساخته شده توسط دولت با, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath مصرف سرب و ارائه قدرت پردازش های مختلف به شرکت هایی که راه اندازی فروشگاه در دولت است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>