گردباد برگ 1 مرده و آسیب های گسترده ای را در فیلیپین شهرهای

Manila, مارس 15

گردباد کرد را وحشی باد و باران چپ حداقل یک مرده و آسیب دیده و صدها نفر از coronavirus انزوا امکانات و خانه و همراه با برنج و مزارع ذرت در پنج هواپیمای شرقی شهر به تنهایی یک فرماندار در روز جمعه گفت.

فرماندار بن Evardone از Eastern Samar استان که در آن گردباد ناودان ساحل گفت: برخی از ساکنان شد گریه در اوج ناامیدی پس از خانه های خود نابود شدند و یا دور باد در شهرهای او بازرسی. یکی پریشان روستایی که خانه خود را کاهش مچ دست خود را, اما در زمان درمان او گفت:.

یک مرد خون به مرگ پس از او با شیشه خرده ریز در یک ساختمان مدرسه او در تلاش بود برای باز کردن به پناهگاه در Evardone گفت.

“آسیب دیدم بسیار گسترده است. سقف یک کلیسا پاره بود به طور کامل آن آهن و میله پیچ خورده بد توسط گردباد” Evardone گفته آسوشیتد پرس با تلفن.

او گفت که او و گروهی از پلیس و مقامات محلی موفق به سفر به دو شهر ضربه توسط گردباد, Jipapad و Maslog به دلیل سقوط درختان در جاده ها است. تلفن همراه و دو طرفه ارتباطات رادیویی به پرت و دور افتاده مناطق بودند و Evardone به دادگاه تجدید نظر نظامی به استقرار یک هلیکوپتر به بازرسی و حمل کردن مواد غذایی, قطره, اگر, ارتش, نیروهای نمی شد قادر به رسیدن به منطقه شنبه.

در منطقه دور افتاده از Bicol غربی Eastern Samar, بیش از 145,000 مردم سوار تضعیف گردباد در پناهگاه های اضطراری در روز جمعه پس از تخلیه توده که پیچیده بود و آهسته coronavirus.

کرد را تضعیف کرده است پس از هدف قرار دادن زمین پنج شنبه بود و باد شمال غربی به سمت پرجمعیت اصلی شمال جزیره Luzon دولت پیش بینی گفت.

گردباد حداکثر پایدار باد را تضعیف کرده است به 125 کیلومتر (78 مایل) در ساعت با gusts از 165 kph (102 مایل در ساعت) اما آن باقی مانده است خطرناک به ویژه در ساحلی و کم ارتفاع روستاها پیش بینی گفت. کرد انتظار می رود به ضربه شمالی کشور در روز یکشنبه.

اداره دفاع مدنی مدیر کلودیو Yucot گفت: تخلیه در زمان از آنجا که کارگران نیاز به پوشیدن ماسک و لباس محافظ و نمی تواند حمل و نقل روستاییان به پناهگاه در اعداد بزرگ به عنوان یک حفاظت در برابر COVID-19.

“ما سهولت حرکت محدود شده است و COVID,” Yucot گفت: AP با تلفن از Albay در استان Bicol region که تا به حال ده ها تن از coronavirus عفونت از جمله چهار مورد مرگ و میر و همچنان تحت قرنطینه. “در مراکز تخلیه وجود دارد چالش های بیشتری.”

در یک تخلیه اتاق است که می تواند پناهگاه تا 40 خانواده قبل تنها چهار خانواده می تواند جایگزین شود در حال حاضر. کارکنان باید بدانند هر یک از دیگر و مورد نیاز برای گزارش هر گونه آلوده فرد Yucot گفت.

گارد ساحلی گفت: بیش از 600 کامیون حمل و نقل رانندگان و کارگران گرفتار شده بودند با توجه به سفر تعلیق. تمام شد نیاز به پوشیدن ماسک و ممنوع از mingling.

گردباد آمار به عنوان فیلیپین در تلاش برای مقابله با کروناویروس شیوع بیماری تا حد زیادی با یک مستند در Luzon است که به کاسته آخر این هفته به جز در شهر مانیل و دیگر مناطق در معرض خطر. بقیه کشور قرار داده خواهد شد در کمتر محدود قرنطینه و حیاتی کسب و کار را بخشی از بازگشایی شروع هفته آینده. — AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>