ما بادبان کشتی در نزدیکی تایوان یک هفته پیش از مراسم تحلیف ریاست جمهوری

تایپه May 14

نیروی دریایی ایالات متحده در گفت میره هدایت موشکی ناوشکن از طریق حساس تنگه تایوان یک هفته قبل از رئیس جمهور تایوان Tsai و نشستند ون را افتتاح برای دور دوم در میان افزایش تنش ها با چین است.

چین که در نظر تایوان قلمرو خود شده است خشمگین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پشتیبانی قوی برای این جزیره مانند افزایش فروش اسلحه. پکن-واشنگتن روابط نیز گشته توسط خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

U. s. Pacific Fleet, در بیانیه ای خود در Facebook صفحه گفت: USS McCampbell تا به حال ترانزیت از تنگه باریک که جدا تایوان از سرزمین اصلی چین در روز چهارشنبه نشان دادن تصاویر از کشتی در راه است.

تایوان وزارت دفاع گفت: این کشتی تا به حال سمت جنوب در آنچه در آن نامیده می شوند یک “ماموریت عادی” و اضافه کردن آن را در ادامه در این جهت است.

Tsai خواهد شد که سوگند یاد کرد, برای دومین و آخرین دوره بعدی چهار شنبه, برنده انتخابات مجدد توسط یک زمین لغزش در ماه ژانویه رسما به دفاع از تایوان دموکراسی و ایستادن به چین است.

هر دو کشور چین و ایالات متحده ramped تا فعالیت های نظامی در نزدیکی تایوان در ماه های اخیر از جمله ایالات متحده به طور منظم

سفر دریایی از طریق تنگه تایوان و منظم چینی نیروی هوایی دریل در نزدیکی جزیره.

جمعه گذشته تایوان گفت: چین نیروی هوایی Y-8 هواپیما تا به حال به طور خلاصه عبور به تایوان دفاع هوایی شناسایی منطقه باعث تایوان جت برای هشدار دادن به آن را ترک کنند.

چین عمل Y-8 هر دو به عنوان یک حمل و نقل و هشدار دهنده و جنگ الکترونیک هواپیما.

تایوان را محکوم کرده چینی دریل به عنوان تلاش در ارعاب و گفته است که پکن از آن باید تمرکز تلاش خود را در مبارزه با کروناویروس به جای شوم این جزیره است.

چین در نظر Tsai به یک تجزیه طلب, اتهام او به شدت رد می کند.

اواخر هفته آینده به چین خواهد شد و باز کردن آن با تاخیر نشست سالانه پارلمان اروپا که در آن انتظار می رود به انتشار آن دفاع بودجه برای سال تعدادی از نزدیک تماشا در اطراف منطقه به عنوان رئیس جمهور شی جین پینگ نظارت نظامی نوسازی طرح است. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>