واکسن ویروس ممکن است در یک سال اروپا آژانس

آمستردام/بروکسل May 14

یک واکسن برای مقابله با کروناویروس جدید تایید می تواند در حدود یک سال در “خوش بینانه” سناریو یک سازمان که به تصویب دارو برای اتحادیه اروپا گفت: در روز پنج شنبه.

انگلستان تصویب تست آنتی بادی

بریتانیا در مذاکرات با سوئیس داروسازی Roche برگزاری AG برای خرید دقیق COVID-19 آزمایش پادتن پس از رهبری اتحادیه اروپا و ایالات متحده که در حال حاضر با توجه به موافقت های اولیه برای آزمون. توده تست آنتی بادی با میلیون ها نفر از کیت در نظر گرفته شده توسط بسیاری از کشورها به عنوان یک راه برای سرعت بازگشایی اقتصاد ویران مستندات و به معرفی بیشتر اجتماعی فاصله گرفته است. بهداشت عمومی انگلستان آزمایشگاهی به این نتیجه رسیدند در مارس 7 که روشه تست شناسایی دقیق آنتی بادی باعث شده ویروس یافته شده در روز چهارشنبه.

به عنوان جهان سراسیمه به توسعه یک واکسن اتحادیه اروپا ضربه Covid-19 ترس آن ممکن است نه منابع کافی به خصوص اگر یک واکسن تهیه شده در آمریکا یا چین.

سازمان پزشکی اروپا در ارتباط با 33 توسعه دهندگان انجام شد همه از آن می تواند به سرعت بخشیدن به روند تصویب EMA سر از واکسن مارکو Cavaleri گفت: اما او تردید از ادعای هر می تواند آماده سپتامبر.

“برای واکسن پس از توسعه است برای شروع از ابتدا…ما ممکن است از نگاه خوش بینانه طرف در یک سال از هم اکنون تا آغاز 2021,” او گفت:.

او با رد امکان پرش مرحله سوم از یک آزمایش واکسن گفت که نیاز به مطمئن شوید که یک واکسن ایمن و موثر است.

EMA نیز به دنبال 115 مختلف درمان و یا درمان برای coronavirus. Cavaleri گفت: برخی از این درمان می تواند در اروپا تایید شده در اوایل این تابستان.

“اگر یک واکسن برای اولین بار توسعه یافته در خارج از اروپا ما باید همه چیز ممکن است به اطمینان حاصل شود که واکسن است که در واقع در دسترس برای همه کشورها” گفت: Peter the straits times, که یک عضو برجسته آلمان اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) و حزب همان است که آنگلا مرکل ، —رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de