هنگامی که خدای خود را از دست می دهد arrow: این travails از یک دلال یا دلاله ازدواج در وقت بیماری همه گیر کوروناویروس

صلح خود را از ذهن اما زودگذر بود به عنوان مشتریان خود را تقریبا در همه آنها متعلق به تحصیل میانی و فوقانی-طبقه متوسط متوقف شد به دنبال خدمات خود را از May 5, با توجه به بالا بودن خطر سرایت که ظاهرا همراه با جسارت در طول مستند.

Ruhul Amin یکی از صاحبان آژانس خواستگاری Bibaha Bandhan شد و در پایان شوخ طبعی زمانی که دولت اجرا در سراسر کشور تعطیلی ادارات و مدارس و حمل و نقل عمومی در میان خروش در coronavirus موارد و مرگ و میر در بنگلادش است.

دوره خاموش شده و طولانی مدت در مراحل اخیرا تا مارس 16 با گسترش بیشتر به 30 مه در حال حاضر در حال تبلیغ.

در حال اجرا یک دفتر در داکا Mohakhali DOHS با یک شریک و 10, کارکنان, امین است که در حال حاضر در از دست دادن به توضیح دهید که چگونه او را در مدیریت کسب و کار.

زودتر آنها را حدود 100 مشتریان جدید و جلب خدمات خود را با حداقل پنج مراسم عروسی وقوع هر ماه. اما مراسم ازدواج را تبدیل به یک نادر در حال حاضر تنها با یک زن و شوهر بستن گره در سه ماه گذشته گفت: Amin.

“ما با آن روبرو هستیم مشکل عمیق که ما نیاز به پرداخت کارکنان ما. ما 10 نفر از کارکنان در کتاب های ما به معنی 10 خانواده وابسته به کسب و کار ما,” او گفت:. آنها تنها قادر به روشن دستمزد به مارس تا کنون است.

کسب و کار خود است که بر اساس اتصال عروس و دامادی به بود شده بود با موفقیت در حال اجرا از زمان آغاز آن در سال 2005. مشتریان معمولا پرداخت آژانس یک مقدار Tk 10,000 صف مقابل به عنوان یک حق عضویت. Bibaha Bandhan و سپس آنها را ارائه می دهد یک مقدار تقریبا بی پایان biodata به از را انتخاب کنید. یک بار در بازی یافت می شود خانواده های عروس و داماد, پرداخت هزینه به آژانس.

Ruhul Amin (left), one of the owners of matchmaking agency Bibaha Bandhan, posing with his business partner Md Kamrul Hasan (right). 

Ruhul Amin (سمت چپ) یکی از صاحبان آژانس خواستگاری Bibaha Bandhan نما با کسب و کار خود شریک Md Kamrul حسن (سمت راست).

برخی از مشتریان طفره رفتن از پرداخت این سازمان هزینه پس از چیدن یک عروس یا داماد که همیشه برگ های دندانه بر درآمد خود را.

اما در حال حاضر آنها در حال مواجهه با یک صندوق بحران به ماهیت سرویس خود را برگ های آنها را تنها با یک حاشیه ‘سرمایه’ به عنوان بخشی از مشتریان هزینه ها می رود نسبت به پرداخت هزینه اجاره دفتر و حقوق کارکنان.

“ما نمی هر گونه پس انداز است که می تواند به ما کمک کند در این بار تلاش. درآمد ما بیشتر بود که از یک آشپزخانه در بازار که در آن شما را به یک درآمد روزانه” گفت: Amin.

به عنوان آنها تهیه لیسانس هر دو در خانه و خارج از کشور بخش قابل توجهی از Bibaha Bandhan پایه مشتری ساخته شده است تا از مهاجرت بنگلادشی در شمال شهرهای آمریکا مانند نیویورک و تورنتو و مونترال و سیدنی و ملبورن در استرالیا است.

“Coronavirus سمت چپ ما زمین بدون انسان. اگر من تماس مشتریان من در خارج از کشور در حال حاضر, آنها فکر می کنند من دیوانه است.”

به عنوان یکی از مشتریان خود قرار داده و آن را “ازدواج یک Nafal’ (اختیاری) کار را در حالی که صرفه جویی در خود زندگی است ‘فرد’ (اجباری)”.

حتی در جهان مدرن با آن بی حد و حصر نرم افزار دوستیابی و وب سایت های مردم هنوز هم تکیه سنتی matchmakers برای تماس های شخصی به عنوان آنها به دنبال یک زندگی ایده آل, شریک معتقد است امین.

“کار در بخش شرکت ها طول می کشد تلفات در زندگی اجتماعی است. من فقط سقوط به رختخواب پس از یک روز طولانی و هیچ انرژی باقی مانده برای چک کردن سایت های دوستیابی و یا برنامه های. بنابراین من تصمیم گرفتند برای آنها ‘کوپید’ در جهان امروز” گفت: یکی از Bibaha Bandhan مشتریان.

خدمات خواستگاری سقوط در زیر بخش غیررسمی در حالی که ماهیت کسب و کار نیز بسیار منحصر به فرد است. “ما انتظار نداریم که هر بسته های تشویقی از سوی دولت و یا هر کسی. این پوچ. که به شما پرداخت ما ؟ ” گفت: Amin.

با این وجود او است که به دنبال به جلو به زمانی که اقتصاد محلی بازگشایی پس از وقوع اببس. “من امیدوارم که همه چیز به حالت عادی بازگشت و ما می توانیم ترتیب جلسات برای عروس و دامادها-به-بود مثل قبل.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>