برنده سونی PS4 در آمازون برنامه امتحان امروز (15 مه); بررسی پاسخ های واجد شرایط

amazon app quiz, amazon, amazon india, amazon india quiz, amazon fun zone, how to win on amazon quiz, amazon quiz May 15, amazon quiz answers, amazon quiz today answers, amazon quiz May 15 answersاین مسابقه بخشی از آمازون منطقه سرگرم مبارزه است.

آمازون برنامه امتحان: آمازون یکی از چهار شرکت های فن آوری شده است برگزاری آزمونها در برنامه آن بین 8 صبح و 12 ظهر روزانه و به دور های مختلف جوایز: جایزه بزرگ هر روز. این مسابقه بخشی از آمازون, Fun Zone, کمپین و آن است که تنها در دسترس کاربران است که آمازون موبایل برنامه. تمام کسانی که مایل به شرکت در مسابقه و برنده شدن جایزه بزرگ ملزم به ثبت نام و یا ورود به برنامه در زمانی که مسابقه برگزار می شود. این مسابقه شامل پنج پرسش و یکی از شرکت کنندگان لازم است برای پاسخ به هر سوال به درستی برای تبدیل شدن به واجد شرایط برای جایزه بزرگ.

آمازون مسابقه: من واجد شرایط برای بازی ؟

به منظور واجد شرایط برای برنده شدن در این جایزه شرکت کنندگان باید مقیم هند و حداقل 18 سال سن. شرکت کنندگان همچنین باید قادر به بازگشت او ملیت و سن با مدرک معتبر در مورد آن است که خواسته های آمازون در مورد شرکت کنندگان برنده است. علاوه بر این هیچ آمازون کارمند و یا نسبی از آمازون کارمند مجاز به شرکت در مسابقه.

اخبار مرتبط

آمازون Fun Zone: 15 مه جایزه پرسش و پاسخ

جمعه, مارس 15 جایزه برای مسابقه سونی پلی استیشن 4. تنها یک برنده خواهد دریافت جایزه, اعلام, که می گیرد در مه 31. برنده انتخاب خواهد شد و بر اساس قرعه کشی از تعداد زیادی از میان تمام برندگان واجد شرایط یعنی تمام شرکت کنندگان که پاسخ همه سوالات به درستی. این سوال دارای گزینه های متعدد و شرکت کنندگان لازم است برای انتخاب گزینه صحیح.

در اینجا پاسخ به سوالات پرسیده شده امروز.

 1. که گونه های گیاهی به تازگی حذف از درخت ‘ دسته با اصلاح, هندی, جنگل, قانون 1927?
  پاسخ – بامبو
 2. آخرین نسخه از آن سری بازی با عنوان “Valhalla’?
  پاسخ – Assissin کیش
 3. چه نه-نامه اصطلاح به عنوان یک اسم یا صفت است که اشاره به زمان دارنده سیاسی ، پاسخ – وقت
 4. که برنامه تاسیس شده توسط ژانگ Yiming به تازگی عبور 2 میلیارد محبوبیت?
  پاسخ – Infinite
 5. از این که لیگ فوتبال تنظیم شده است به راه اندازی مجدد در 16 ماه مه سال 2020 پس از توقف با توجه به COVID-19 بحران ؟
  پاسخ – بوندسلیگا

این مسابقه برگزار می شود توسط آمازون به صورت روزانه برای یک دوره چهار ساعت ها و ساعت های هوشمند, گوشی های هوشمند و سیستم های حزب در میان جوایز که شرکت کنندگان می توانید برنده شوید. امروز مسابقه زنده است, در حال حاضر, بنابراین مطمئن شوید که به سر بیش از Amazon app قبل از 12 ظهر و شرکت در مسابقه را به نفع خود جایزه بزرگ!

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>