نحوه استفاده از کاغذ برچسب جوهر افشان

فیلم که به دلیل برخی از افراد به عنوان نیز مورد استفاده واقع می شود ، به دلیل تطبیق پذیری و سهولت استفاده ، برای بسیاری از صنایع دستی و استفاده های تجاری واقعاً خارق العاده است. برای دستیابی به کار با کیفیت ، شما به یک چاپخانه حرفه ای احتیاج ندارید ، فقط به تخیل و چاپگر Inkjet داخلی کارگر نیاز دارید. این باعث می شود این مقاله در بین سازندگان صنایع دستی آماتور و چاپگرهای حرفه ای به طور یکسان بسیار محبوب باشد.

چگونه از کاغذ برچسب استفاده کنیم؟

1. ایجاد یک طرح – طرح شما می تواند از تصاویر ، متن و البته ترکیبی از این دو تشکیل شود. شما می توانید با استفاده از یک نرم افزار اختصاصی ویژه یا یک پردازنده کلمه معمولی ، یک طراحی ایجاد کنید.

2. تنظیمات چاپگر را تنظیم کنید – برای دستیابی به تصاویر با کیفیت ، عکاسی یا گرافیکی از بالاترین وضوح تصویر استفاده کنید.

3. چاپ صفحه آزمایشی – برای اطمینان از تراز بودن طرح. با استفاده از یک کاغذ معمولی ، صفحه آزمایشی را چاپ کنید.

4- کاغذ برچسب را قرار دهید – کاغذ برچسب را درون سینی بچسبانید و طرح خود را چاپ کنید.

5- کاغذ را برش دهید – با استفاده از قیچی با کیفیت خوب ، کاغذ را به اندازه بریده و دور و پس زمینه یا حاشیه های ناخواسته را برش دهید.

خدمات طراحی و چاپ لیبل و استیکر

برنامه های پیشنهادی – پاک کردن کاغذ برچسب Finish:

برچسب پنجره فروشگاه – کاغذ برچسب شفاف را می توان داخل یک پنجره چسباند و باعث محبوبیت آن در ویندوزهای فروشگاه شد. به خاطر داشته باشید در صورت نیاز آن را در تصویر آینه چاپ کنید تا از خارج دیده شود.
تصاویری که باید روی یک پس زمینه موجود مانند جلد کتاب ، پانل های دستگاه ، علائم قرار گیرد.
برنامه های پیشنهادی – کاغذ برچسب Matt Finish:

برچسب سپر اتومبیل – کاغذ برچسب مات برای ایجاد برچسب های برجسته اتومبیل بسیار مفید است زیرا چند تصویر می توانند روی یک ورقه A4 چاپ شوند. پس از چاپ به راحتی کاغذ را با استفاده از قیچی برش دهید.
تقویت هواپیماها ، قطارها و اتومبیل های مدل – مناسب برای چسباندن روی پلاستیک ، کاغذ پایان مات برای ارائه مدل هایی که از نظر واقعی واقعی هستند مناسب است.
طرح های بطری و بسته بندی را مسخره کنید – نسخه های مختلف محصول واقعی را امتحان کنید. استیکر به اندازه کافی نازک است که روی سطوح پروفایل چسبیده است و می تواند برای نشان دادن طراحی های مسخره طراحی بر روی بطری ، اسباب بازی ، بسته بندی و غیره استفاده شود.
لطفاً توجه داشته باشید که اگر در صورت عدم محافظت توسط لمینیت یا لایك شفاف ، برچسب برای استفاده دائمی مناسب نیست. در حالت اولیه ، برچسب جوهر افشان برای کاربردهای کوتاه مدت تا میان مدت در منطقه ای که حرکت مکانیکی در سطح آن دریافت نمی کند ، مناسب است.

برنامه های پیشنهادی – براق مقاله برچسب پایان:

لپ تاپ یا تلفن های همراه پوست را پوشانده است – کاغذ براق براق را می توان به اندازه آن قرار داد تا یک لپ تاپ خارجی / تلفن همراه را پوشش دهد و به شما این امکان را می دهد که زندگی خود را حفظ کرده و شخصی سازی کنید که در غیر این صورت لپ تاپ خسته کننده یا بیرونی تلفن همراه است.
تزئین جلد کتاب و آلبوم ها – فوق العاده برای تقویت یک هدیه شخصی ، کاغذ برچسب براق برای چسباندن روی یک آلبوم خانوادگی مناسب است.
دکوراسیون کاشی آشپزخانه و حمام – ایده آل برای دکوراسیون کاشی های زیبا. توصیه می کنیم از استیکر استفاده کنید و از لاک بر پایه آب استفاده کنید تا مطمئن شوید خاک به آن نمی چسبد.
دکوراسیون دیوار – چاپ تصاویر کوچکی که دقیقاً در اطراف تصویر بریده شده اند تا لبه های سفید رنگ و چاپی خاموش نشود و آن را روی دیوار برای ظاهر بد بو یا دکوراسیون کودکان بچسبانید.
آیا از کاغذ برچسب برای هر برنامه دیگری استفاده می کنید؟ با گذاشتن نظر خود در زیر به ما اطلاع دهید.