Amit Shah ستایش PM مودی FM Sitharamam برای ‘برجسته’ اصلاحات طرح

The home minister said Rs 50,000 crore for infrastructure development in coal sector and introduction of commercial mining is a welcome policy reform which will bring more competition and transparency.صفحه اصلی وزیر گفت: 50,000 تومان کرور روپیه برای توسعه زیرساخت ها در بخش ذغال سنگ و معرفی تجاری معدن خوش آمدید سیاست اصلاحات که قادر به رقابت بیشتر و شفافیت.

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در شنبه قدردانی کرد نارندرا نخست وزیر و وزیر دارایی Nirmala Sitharamam برای “نقطه عطفی” اصلاحات طرح در دفاع و حمل و نقل هوایی زغال سنگ و برخی دیگر از بخش ها گفت: این اقدامات بی سابقه ای به هند متکی به خود.

در یک سری از توییت شاه گفت: نخست وزیر’mantra’ از ‘اصلاحات انجام و تبدیل’ کلید از هند رشد فوق العاده در شش سال گذشته.

اخبار مرتبط

“من از ساعت @narendramodi & FM @nsitharaman برای امروز نقطه عطفی گیری که قطعا تقویت اقتصاد ما و بیشتر از ما تلاش در جهت Atmanirbhar بهارات” او گفت:.

صفحه اصلی وزیر گفت: 50,000 تومان کرور روپیه برای توسعه زیرساخت ها در بخش ذغال سنگ و معرفی تجاری معدن خوش آمدید سیاست اصلاحات که قادر به رقابت بیشتر و شفافیت.

“تبریک می گویم PM مودی برای این مرحله بی سابقه ای به هند متکی در تولید زغال سنگ. قوی امن و توانمند هند PM @narendramodi بالا ترین اولویت,” او گفت:.

شاه گفت: افزایش سرمایه گذاری مستقیم خارجی در حد دفاع از تولید به 74 درصد و ممنوعیت واردات از انتخاب سلاح ها و سیستم عامل با سال عاقلانه جدول زمانی قطعا افزایش ” را در هند و کاهش واردات کشور بار.

او تشکر کرد نخست وزیر برای “اینده تصمیم گیری” فشار به بخش حمل و نقل هوایی.

“توسط کاستن از محدودیت در استفاده از فضای هوایی ما بخش حمل و نقل هوایی بهره مند خواهد شد در مورد Rs 1000 کرور روپیه در سال است. نظام مالیاتی برای MRO شده است rationalised به هند جهانی hub برای هواپیما MRO” او گفت:.

صفحه اصلی وزیر نیز تحسین مودی برای تصمیم گیری مانند ارائه 8,100 تومان کرور روپیه دوباره زنده ماندن شکاف بودجه برای افزایش سرمایه گذاری بخش خصوصی در زیرساخت های اجتماعی و تشویق شرکت های خصوصی در فضای فعالیت های به طوری که آنها می تواند تبدیل به یک شرکت مسافرتی در هند به فضا سفر.

Sitharamam روز شنبه اعلام کرد tranche چهارم از تومان 20 lakh کرور اقتصادی بسته تحت ‘Atmanirbhar بهارات’ کمپین پوشش هشت بخش از جمله زغال سنگ, مواد معدنی, دفاع, تولید, فضای, حریم هوایی, مدیریت فرودگاه و توزیع برق.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>