حداقل 1000 Rohingya گیر در دریا می گوید: سازمان عفو بین الملل

جاکارتا, مارس 15

حداقل 1000 Rohingya هستند سرگردان در دریا به شرق آسیا و کشورهای سفت مرزهای خود را برای حفظ این کروناویروس جدید, سازمان عفو بین الملل گفت: در روز جمعه خواستار عمل به اطمینان حاصل شود آنها به خاک سپرده شد در یک “نامرئی قبرستان” در دریا.

گروه های حقوق بشر بر این باورند حداقل دو قایق حامل Rohingya اعضای یک اقلیت مسلمان از میانمار هستند در سواحل اندونزی استان آچه اما مقامات گفت که آنها تا به حال هیچ اطلاعات روشن.

سخنگویان غربی ناوگان نیروی دریایی اندونزی و همچنین آسه آن دره های آژانس و تیم جستجو و نجات به رویترز گفت که آنها در تلاش بودند برای تایید محل عروق.

پناهندگان از دو قایق دیگر فرود آمد در بنگلادش از اواسط ماه مارس بسیاری از گرسنه و لاغر پس از هفته ها در دریا. بازماندگان از یکی گفت: ده ها کشته در هیئت مدیره. سعد حمادی از جنوب آسیا و منطقه ای از سازمان عفو بین الملل گفت: پناهندگان شده است می تواند قایقرانی برای چند هفته و یا حتی ماه ها بدون آب و غذا. —رویترز

بنگلادش اردوگاه های پناهندگان گزارش اولین مورد Covid

داکا: مقامات گزارش کرده اند اولین coronavirus مورد در شلوغ اردوگاه برای Rohingya پناهندگان در جنوب بنگلادش که در آن بیش از 1 میلیون پناهنده پناه هستند. فرد از Rohingya جامعه و یک فرد محلی زندگی می کند که در کخس بازار منطقه که آزمایش مثبت شده اند جدا شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de