بنگلادش به نظر می رسد به منابع مالی خارجی برای پوشش کسری بودجه در میان همه گیر

وزیر دارایی AHM مصطفی کمال می گوید که او دریافت کرده است “پاسخ مثبت” از آژانس های کمک کننده بیش از وام کمک.

“ما نیاز به مقدار زیادی از پول برای جبران زیان های اقتصادی,” او گفت: bndnews24.com روز جمعه با اشاره به این که درآمد, مجموعه, صادرات, واردات, پرداخت و هر بخش دیگر در زمان یک ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

بنگلادش قبلا گرفته شده در بودجه از کمک های بانک جهانی و بانک توسعه آسیایی. صندوق بین المللی پول همچنین ارائه وام به حفظ تعادل پرداخت.

اما این بار دولت تلاش کرده است تا Tk 1 میلیارد دلار از ژاپن, آژانس همکاری های بین المللی و Tk 190 میلیون دلار از بانک توسعه اسلامی و یا IsDB نیز برای محدود کردن کسری بودجه در یک اقدام بی سابقه.

کمال گفت که او صحبت کرد به سفیر Naoki Ito بیش از تلفن در مارس 10. “من امیدوارم که ما به بودجه کمک از JICA برای اولین بار” وزیر گفت.

او به دنبال IsDB کمک در گفتگو با رئیس جمهور آن بندر MH Hajjar از طریق تماس ویدیویی, on May 25. این IsDB به تازگی اعلام کرد که 2.3 میلیارد دلار بسته کمک مالی در پاسخ به کروناویروس بحران است.

یک مقام رسمی در روابط اقتصادی بخش صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: IsDB متعهد به انتقال وجوه از یک پروژه به بودجه کمک. بنگلادش نیز در پی 150 میلیون دلار از بانک توسعه به عنوان وام به کاهش coronavirus بحران است.

خیابان ها خالی از فروشگاه ها در حال تعطیل در داکا با توجه به محدودیت اعلام شده توسط دولت به بنیادی coronavirus گسترش یافته است. عکس: آصف محمود Ove

دولت خواسته است برای 500 میلیون دلار از سرمایه گذاری زیرساخت های آسیایی بانک برای سال مالی جاری و دیگری Tk 500 میلیون دلار برای دو سال مالی. بنگلادش انتظار دارد که 100 میلیون دلار از چین به رهبری دهنده اعتبار برای مبارزه با کروناویروس.

ADB کشور مدیر Manmohan Parkash گفت: bdnews24.com کمال به دنبال 1 میلیارد دلار از مانیل مبتنی بر قرض دهنده در بودجه کمک. “من انتظار یک نتیجه مثبت از مانیل” او گفت:.

بنگلادش نیز در پی 700 میلیون دلار از صندوق بین المللی پول و 500 میلیون دلار از بانک جهانی در علاوه بر این به کمک های مداوم.

به اندازه بودجه بعدی را شناور در اطراف Tk 5.5 تریلیون دلار با توجه به Shamsul علم است که یک عضو از کمیسیون برنامه ریزی عمومی اقتصاد بخش.

Coronavirus بحران به درآمد درآمد سخت گفت و تاکید کرد منابع بودجه از کمک کنندگان خارجی.

“و بزرگتر اعتباری آن بهتر خواهد بود برای ما چون در حال حاضر در نرخ بهره بسیار پایین است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de