برزیل از دست می دهد جدید وزیر بهداشت به عنوان Bolsonaro منازعه کمر در coronavirus بحران

برازیلیا, مارس 16

برزیل خود را از دست دوم, وزیر بهداشت در یک ماه در روز جمعه پس از رئیس جمهور Jair Bolsonaro خواستار استفاده گسترده تر از اثبات نشده داروهای ضد مالاریا برای مبارزه با کروناویروس شیوع اضافه کردن به آشفتگی در یکی از این بیماری همه گیر را بدترین جهانی نقاط.

برزیلی ضرب دیده گلدان از پنجره ها و کارشناسان بهداشت واکنش نشان داد و با خشم در استعفای نلسون Teich, دوم, دکتر, برای ترک بالای وزارت بهداشت به شیوع منفجر می شود. برزیل را تایید موارد گذشته صعود آلمان و فرانسه در این هفته در حال رشد در یک سرعت روزانه دوم تنها به ایالات متحده است.

Bolsonaro تا به حال خواستار آن در روز پنج شنبه که Teich موضوع فدرال راهنمای اولیه استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان coronavirus بیماران با وجود مطالعات که شک و تردید در اثر مالاریا دارو برای COVID-19 و نگرانی در آن ممکن است باعث مشکلات قلبی است.

“من انتخاب را به تصمیم گیری. و تصمیم گیری در مورد کلروکين می رود از طریق من” Bolsonaro گفت: رهبران کسب و کار در یک ویدئو کنفرانس در روز پنج شنبه, و اضافه کرد که تماس خود را برای پایان دادن به دستور دولت در اجتماعی فاصله نیز باید آخرین کلمه.

“فقط مانند یک فرمانده در نبرد: او را به تصمیم می گیرید. مردم در حال رفتن به می میرند ؟ متاسفانه مردم در حال رفتن برای مردن” او گفت:.

Teich, یک متخصص بهداشت و درمان و کارآفرین به هیچ دلیلی برای ترک در نظر مختصری به روزنامه نگاران در روز جمعه.

او همچنین به گام با Bolsonaro فشار برای بازگشایی اقتصاد ابراز تعجب در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه زمانی که او آموخته است که از یک حکم ریاست جمهوری اجازه می دهد ورزشگاه سرو زیبایی و آرایشگری برای باز کردن.

اعضای نظامی از برزیل دولت در حال هل دادن به صورت موقت وزیر بهداشت ادواردو Pazuello فعال-وظیفه ارتش به صورت تمام وقت و یک مقام دولتی به رویترز گفت, درخواست ناشناس ماندن به بحث در مورد مذاکرات محرمانه.

ریاست جمهوری دفتر مطبوعاتی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Bolsonaro است رئیس ستاد والتر براگا Netto گفت: روزنامه نگاران که Teich مانده بود “دلایل شخصی” پس از یک گفتگوی دوستانه با Bolsonaro در روز جمعه. رئیس جمهور “دید مختلف که در مورد پروتکل به دنبال” براگا Netto گفت: بدون توضیح.

اواخر روز جمعه وزارت بهداشت گفت: آن نهایی دستورالعمل جدید برای درمان زودرس از coronavirus بیماران از جمله پیشنهاد داروها. در مورد بیانیه وزارت نماینده به رویترز گفت که هیدروکسی کلروکین خواهد بود یکی از این داروها اشاره کرد.

Teich را سلف Luiz Henrique Mandetta سابق مجلس و, نظامی, پزشکی, اخراج شد در آوریل 16 برای مقاومت در برابر Bolsonaro خواست برای ترویج هیدروکسی کلروکین و مبارزه با دولت های ایالتی’ جداسازی سفارشات.

شیوع شتاب

رشد شیوع کروناویروس در برزیل مجموعه سوابق روزانه در هر یک از سه روز گذشته. وزارت بهداشت تایید بیش از 15 ، 000 مورد جدید از این ویروس در روز جمعه.

برزیل تایید کرده است بیش از 218,000 موارد تا کنون در سرعت به تصویب ایتالیا را تقریبا 224,000 موارد این آخر هفته به عنوان آن را می بندد به سرعت در اسپانیا و انگلستان با وجود نورد به مراتب کمتر شد.

برزیل مرگ و میر افزایش یافته است بیش از 800 در هر روز به حدود 15,000 روز جمعه به عنوان بحران را تحت الشعاع بیمارستان در چندین شهر و گورستان رفت و آمد مکرر به گورهای دسته جمعی.

“بیایید دعا” Mandetta سابق وزیر بهداشت گفت: در توییتر پس از Teich استعفای خواستار ایمان در علم و حمایت از برزیل نظام سلامت.

مخالفت و متفقین سیاستمداران انتقاد Bolsonaro را ناسازگاری در روز جمعه. نماینده مجلس مارسلو راموس از میانه رو حزب لیبرال گفت که رئیس جمهور را قبول یک وزیر بدون توجه به علم مبتنی بر بهداشت عمومی سیاست.

کنگره مخالفت رهبر الساندرو مولون هشدار داد که برزیل شد و به سمت بهداشت عمومی فاجعه و گفت: رئیس جمهور باید استیضاح.

“Bolsonaro نمی خواهید ویژگی های وزیر او می خواهد کسی که موافق با خود را ایدئولوژیک جنون مانند پایان دادن به اجتماعی فاصله و با استفاده از کلروکين,” مولون از حزب سوسیالیست برزیل در بیانیه ای گفت:.

Bolsonaro را از دست داده و coronavirus شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد در سطح جهان به عنوان او شانه ای بالا انداخت شدت بیماری و گفت: برزیلی ها به چشم پوشی از قرنطینه محدودیت.

سازمان غذا و داروی آمریکا در ماه گذشته هشدار داد در برابر استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان coronavirus هشدار آن می تواند باعث مشکلات قلبی است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر رهبر جهان است که با بازی کردن این بیماری همه گیر است خطرات در یک نقطه و تبلیغ مواد مخدر به عنوان یک “بازی تعویض.” دو مطالعات جدید منتشر شده در پنج شنبه دریافتند که بیماران در هیدروکسی کلروکین نیست بهتر است به طور قابل توجهی سریع تر از کسانی که تحت درمان با این دارو. ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>