پلیس بریتانیا بازداشت 19 در لندن در اعتراض اجتماعی فاصله

پلیس متروپولیتن گفت که یک گروه در لندن هاید پارک شده بود مورد اعتراض دولت در پاسخ به COVID-19 همه گیر و تا به حال موفق به تطابق با درخواست های مکرر برای پراکنده کردن.

“این ناامید کننده بود که یک گروه نسبتا کوچک در هاید پارک گرد هم آمدند تا اعتراض خود را نسبت به قوانین و مقررات در نقض واضح و روشن از هدایت و قرار دادن خود و دیگران در معرض خطر ابتلا به عفونت” لورنس تیلور, معاون کمیساریای در پلیس شهری در بیانیه ای گفت:.

“افسران یک بار دیگر در زمان اندازه گیری رویکرد و تلاش برای تعامل با این گروه به پراکنده. آنها به وضوح به هیچ وجه قصد از انجام این کار و پس از آن هم منجر به 19 نفر دستگیر و بیشتر از ده بودن صادر شده با حکم ثابت شد.

یکشنبه گذشته جانسون مشخص شده در برنامه برای سهولت مستند و مردم در انگلستان در حال حاضر اجازه ملاقات با فرد دیگری از یک خانواده در یک پارک. با این حال اجتماعی فاصله باید حفظ شود بر اساس قوانین و تجمعات گروه های زیادی هستند مجاز نیست.

معترضان به نمایندگی از اقلیت از کسانی که با پلیس مواجه می شوند در شنبه تیلور گفت.

“آن خشنود کنید که مردم تا حد زیادی سازگار با دولت هدایت. که در آن آنها نیست و پس از ما درگیر با آنها, آنها سرعت, شد,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>