Coronavirus ماسک یک مزیت برای کلاهبرداران که پنهان کردن چهره خود را

شیکاگو, مارس 16

راه FBI می گوید ویلیام روساریو لوپز قرار داده و در یک فولاد و راه می رفت به کانکتیکات فروشگاه به دنبال یک نمونه گیر-عصر خریداران به عنوان او را برداشت تا بسته بندی های پلاستیکی میوه, تنقلات و چند موارد دیگر.

پس از آن زمانی که تنها مشتری چپ او رفت و به ضد جیبش یک هفت تیر کوچک اشاره کرد و آن را در کارمند و خواستار آن شدند که او باز, پول نقد ثبت نام.

صحنه اف بی آی ادعا در دادگاه سند تکرار شد توسط لوپز در چهار ایستگاه گاز فروشگاه بیش از هشت روز قبل از دستگیری او در 9 آوریل. این بر یک مشکل جدید برای اجرای قانون: ماسک را ساخته اند که جنایتکاران ایستاده جدا طولانی قبل از سربند-پوشیدن دزدان زدم stagecoaches در غرب و اسکی-نقابدار برگزار شد تا بانک ها در حال حاضر اجازه می دهد آنها را به مخلوط مانند نگران حسابداران پرستاران و فروشگاه کارمندان در تلاش برای جلوگیری از یک ویروس مرگبار است.

“جنایتکاران آنها هوشمند است و این یک فرصت مناسب برای آنها را به پنهان کردن خود را و ترکیب راست می گوید:” ریچارد بل, رئیس پلیس در کوچک پنسیلوانیا جامعه Frackville. او گفت که او می داند از هفت های اخیر سرقت های مسلحانه در منطقه که در آن هر شک عینک ماسک.

در سراسر ایالات متحده, ماسک تبدیل شده اند بیشتر و بیشتر رایج در ابتدا به عنوان یک داوطلبانه احتیاط و پس از آن به عنوان یک نیاز اعمال شده توسط سازمان های دولتی و کسب و کار. و مردم با ماسک — و همچنین دستکش لاتکس — را در بر داشت راه خود را به بیشتر و بیشتر جرم و جنایت ،

فقط چگونه بسیاری از جنایتکاران در حال بهره گیری از این بیماری همه گیر به ارتکاب جنایات غیر ممکن است برای برآورد اما مقامات مجری قانون باید بدون شک این شماره ها بالا رفتن. گزارش شروع به پاپ تا در سراسر ایالات متحده و در دیگر نقاط جهان از جنایات کشیده در هیچ بخش کوچکی از آنجا که بسیاری از ما در حال حاضر با پوشیدن ماسک.

در ماه مارس دو مرد راه می رفت به قنات مسیر مسابقه در نیویورک با پوشیدن همان نوع فولاد ماسک به عنوان بسیاری از طرفداران مسابقه وجود دارد و در اسلحه سرقت سه نفر از کارگران از یک چهارم میلیون دلار آنها در حال حرکت از ماشین بازی به امن. دیگر سرقت شامل مظنون یی رخ داده در کارولینای شمالی و واشنگتن و جاهای دیگر در هفته های اخیر.

مشکل محدود نمی به سرقت. در مشکل طبخ زندان شهرستان در شیکاگو این ویروس منجر به دست کم نه کشته و بیمار صدها نفر از زندانیان و اصلاح افسران. کارکنان باید پوشیدن ماسک و زندانیان را صادر کرد یکی از جدید هر روز — یک سیاست است که به کمک یک زندانی فرار در مارس 2.

Jahquez اسکات زندانی در یک شارژ تفنگ و نقض اوراق قرضه خود را در مورد مواد مخدر شده, خالکوبی یک قلب کوچک در یک گونه و آنچه به نظر می رسد مانند یک خون چکیدن اسکار دیگر. اما زمانی که او در یک ماسک او مطرح شده به عنوان قوینتین هندرسون — که ندارد خالکوبی بر روی صورت خود را و برنامه ریزی شده بود, منتشر خواهد شد, مقامات گفت.

اسکات ساخته شده آن را اگر او دستگیر شد و یک هفته بعد.

در علاوه بر این به نادر jailbreaks شيوع ماسک در جامعه ایجاد مشکلات دیگر برای اجرای قانون است. قبل از زندگی در یک بیماری همه گیر نقاب غارتگران به حال به چهره خود را بلافاصله پس از خروج از بانک یا فروشگاه برای جلوگیری از سوء ظن یک بار در عموم مردم. اما آن را با خطر بودن عکس و شناسایی از طریق همه جا دوربین های مدار بسته و تلفن های همراه.

این روزها آنها می توانید نگه داشتن ماسک و در ترکیب به راحتی با یا بدون اینکه “اسیر” در تصاویر.

“تصویری بسیار کمتر مفید است اگر ما قادر به دیدن یک چهره” گفت: کارلوس مارکز یک کارآگاه فرمانده لشکر در لس آنجلس کلانتر در ایمیل. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>