Coronavirus سیستم های نظارت در مناطق شهری باید تقویت شود: بهداشت دقیقه COVID-19 مهار برنامه

Coronavirus, COVID-19, lockdown, Coronavirus lockdown, Surveillance system, Health Ministry, containment zones, Section 144, disease surveillance system, Auxiliary Nurse Midwife, ANM, ASHAs, Anganwadi Workers, municipal health staff, sanitation staff, community health volunteers ,hand hygiene, respiratory hygiene, environmental sanitation, thermometer, pulse oximeter, Health, Women and Child Development, Integrated Child Development Services, Housing & Urban Affairs, Public Health Engineering Wing, Swachh Bharat Mission, hand washing, gutkha, paan, cigarette, bidi, Social distancing کودکان کارگران مهاجر پوشیدن محافظ ماسک صورت صبر کنید برای عبور از مرز به خانه خود در ایالت اوتار پرادش در طول توسعه یافته در سراسر کشور مستند به سرعت گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در دهلی نو. (حسن نیت ارائه میدهد: ایسنا عکس)

سیستم نظارت برای COVID-19 در مناطق شهری باید تقویت شود و سخت محیط کنترل توان داشت در مهار مناطق با بخش 144 اجرا برای اطمینان از مردم باقی می ماند در خود واحد مسکونی با توجه به وزارت بهداشت دستورالعمل در coronavirus مدیریت شهری در شهرک روز شنبه منتشر شد.

در بسیاری از شهرها و یا شهرهای بیماری سیستم نظارت است و به خوبی سازمان یافته در مناطق روستایی سلامت وزارت ارشاد سند برای آمادگی و پاسخ به COVID-19 شهری شهرک گفت: این ادعا که این بیشتر به تلفظ در این شهرک بزرگ شهری.

اخبار مرتبط

“از این رو سیستم های نظارت باید تقویت شود برای نظارت و ردیابی تماس مکانیزم. این امر شامل شناسایی کارگران بهداشت در سلامت پست ها/درمانگاه ها کمکی پرستار ماما (ANM), ASHAs, Anganwadi کارگران شهرداری و کارکنان بهداشت و درمان, بهداشت کارکنان و داوطلبان سلامت و بهداشت جامعه و دیگر داوطلبان و غیره” هدایت سند گفت.

جهت آموزش برگزار خواهد شد توسط افسر ارشد پزشکی یا اجرایی افسر بهداشت به قطار شناسایی نظارت کارگران که بر پایه اطلاعات در COVID-19 گرایش بر پایه داس و don’ts با تمرکز بر بهداشت دست تنفسی, بهداشت محیط زیست, بهداشت و استفاده از صورت را پوشش می دهد/ماسک.

آموزش نیز تاکید بر فعال مورد جستجو از طریق پرسشنامه ای در زمینه بازدید, لیست و ردیابی تماس های ضبط درجه حرارت با دماسنج دستی ضبط اشباع اکسیژن با oximeter پالس شناسایی افراد در معرض خطر بر اساس تماس تاریخچه سن و co-morbidities بین شخصی ارتباط با خانواده برای ایجاد آگاهی در COVID-19 و ضروری دیگر خدمات بهداشت پرداختن به ننگ سلامت به دنبال رفتار و مسائل دیگر و برقراری رابطه دوستانه با جامعه.

اسکان غیررسمی در شهرستانها که ممکن است به سرعت رشد کرد به علت مهاجرت دارای مسکن نامناسب و شرایط بد زندگی در این سند اشاره کرد.

با توجه به سرشماری سال 2011 وجود دارد 2,613 شهر/شهرستانها از جمله شهرک با
6.54 کرور جمعیت ساکن در 1.39 کرور خانواده ها به نمایندگی از 17.4 از تمام جمعیت شهری آنها گفت:, و اضافه کرد که این افزایش در تعداد بیشتر از چند سال گذشته.

حادثه فرمانده ارشد مناسب خواهد بود شناسایی بسته جغرافیایی وسعت شهرک و جمعیت آن اندازه و فرمانده را شناسایی آن برنامه ریزی عملیات تدارکات و امور مالی تیم ها برای پیاده سازی آمادگی اقدامات برای پاسخ به یک COVID شیوع این دستورالعمل گفت.

این حادثه فرمانده باید گزارش را به شهرداری کمیسر گفتند.

یک مکانیزم هماهنگی نیز باید تکامل یافته تحت رهبری حادثه فرمانده خواهد بود و شامل نمایندگانی از سلامت زنان و کودکان توسعه یکپارچه کودک خدمات توسعه مسکن شهری و امور عمومی مهندسی بهداشت بال Swachh بهارات ماموریت نمایندگان برجسته سازمان های غیر دولتی در حال حاضر در خدمت منطقه رهبران جامعه و غیره دستورالعمل دولت است.

این COVID مهار برنامه ریزی برای این شهرک بزرگ شهری را پرداختن به چالش های کلیدی خاص به این مناطق و اجرای این طرح را تضمین خواهد کرد که هسته ظرفیتهای موجود برای پاسخ به COVID-19 سند گفت.

غیر COVID خدمات به خصوص ایمن سازی مدیریت واگیر و غیر واگیر, بیماری ها و بهداشت مادر و کودک خدمات باید ادامه داشته باشد ارائه شده در این زمینه گفتند.

“وجود خواهد داشت و جامعه بسیج به اتخاذ COVID مرتبط با رفتار برای تغییر در شیوه زندگی. این امر شامل تمرین شستن مکرر دست ها پس از تنفسی رسوم, ممنوعیت, تف کردن در مکان های عمومی, زیر اجتماعی فاصله و ارتقاء ماسک/صورت را پوشش می دهد ، اجتناب از مصرف gutkha, پان, سیگار/bidis ،

اجتماعی فاصله خواهد بود یک چالش عمده به دلیل بسیاری از مردم کهنه را بسیار کوچک فضاهای زندگی در این سند آمده.

“در حالی که خواب این فاصله را می توان به یک میزان خواب در جهت مخالف در یک شیوه ای است که سر پایان از یک نفر از چهره های ساق پا از دیگر. اجتماعی فاصله تمرین باید به خصوص در جامعه آب امتیاز در مکان عمومی, توالت PDS نقاط توزیع مراکز بهداشتی و درمانی و غیره ،

یک طرح احتمالی نیز در محل به حرکت جمعیت در معرض خطر به جایگزین یا موقت سایت, دستورالعمل گفت.

رسانه های اجتماعی باید با استفاده مناسب پیام برای هدف قرار دادن این جمعیت و برای رد اخبار جعلی و گروه های اجتماعی نیز باید مورد پسند عامه تصویب Aarogya Setu, نرم افزار, سند است.

بسیاری از ساکنان از جمله جوامع دستمزد روزانه کارگران که ممکن است مجبور به رفتن به خارج برای کار رو سخت محیط کنترل باید اجرا شود برای تنظیم ورود و خروج از مهار منطقه سند است.

“بخش 144 تحت CrPC به اجرا گذاشته خواهد شد تا اطمینان حاصل شود مردم باقی می ماند در واحد مسکونی. دولت محلی با این حال باید هر تلاش برای حفظ و تامین کالاهای ضروری (مواد غذایی, شیر, مواد غذایی, پزشکی و دیگر لوازم ضروری) در چنین منطقه ای” دستورالعمل اعلام کرد.

اگر امکان پذیر امداد مراکز در مهار منطقه ممکن است و geo-tagging و اطلاعات ممکن است ساخته شده در دسترس از طریق برنامه های کاربردی موبایل آن را گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>