COVID-19 ممکن است تبدیل به بومی می گوید که; چه بیماری بومی چیست, جزئیات توضیح داده شده

COVID-19 death toll in Delhi, coornavirus cases in delhi, coronavirus cases in Delhi, coronavirus infection, latest news on coronavirus in delhiتعداد موارد عبور کرده اند 4.4 میلیون نفر در سراسر جهان که در آن زندگی میکند از حدود 3 لاخ مردم تسلیم به آن است.

Coronavirus ممکن است تبدیل به یک بیماری بومی که اعلام کرده! از یک بیماری همه گیر نشات گرفته از چین به جهانی همه گیر رمان Coronavirus نهفته است مردم در یک مقیاس گسترده. وجود ندارد و پایان روشن است که می توان برای این بیماری ویروسی مسری که این تعداد در حال افزایش در سراسر جهان است. تعداد موارد عبور کرده اند 4.4 میلیون نفر در سراسر جهان که در آن زندگی میکند از حدود 3 لاخ مردم تسلیم به آن است. با دارو برای درمان واکسن هنوز تحت مراحل توسعه و بیم آن می رود که در حال حاضر Coronavirus همه گیر است که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بومی. دکتر مایک رایان, شرایط اضطراری مدیر در سازمان جهانی بهداشت در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر ذکر است که COVID-19 عفونت ممکن است هرگز به دور است و امکان تبدیل شدن به “فقط یکی دیگر از ویروس بومی در جوامع ما است.” او در ادامه گفت که آن را تلاش های گسترده ای را برای جلوگیری از انتقال Coronavirus. گفت: پس از این بسیار مهم است به درک آنچه که دقیقا یک بیماری بومی و چه از نمونه های رایج ما می توانیم استناد از میان بومی بیماری که جهان آشنا, با, به ویژه در زمینه.

چه بومی چیست ؟

اخبار مرتبط

تعریف ارائه شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) می گوید که هر گاه یک بیماری است که در حال حاضر به طور مداوم در میان تعداد زیادی از مردم آن را می توان به نام یک بومی. برای مثال بومی بیماری هایی مانند مالاریا و آبله مرغان با وجود حضور واکسن هنوز هم وجود دارد و برخی وجود دارد تعداد موارد ثبت شده در هر سال در سراسر کشور.

نشانه ای از Coronavirus تبدیل شدن به یک بومی

بسیاری از مطالعات مانند مطالعه توسط محققان در دانشگاه کانکتیکات و یا یک مطالعه که در علوم منتشر شده و یا یکی در آمریکا و مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست (CIDRAP) نشان می دهد که وجود خواهد داشت امواج Coronavirus بیماری همه گیر. این به این معنی حتی اگر یک محل است که شاهد کاهش در تعداد موارد و یا پهن کردن آن COVID-19 منحنی موارد به احتمال زیاد به بازگشت پس از برخی از زمان. همه گیر است و انتظار می رود به اوج دوباره در زمستان در برخی از مناطق. بنابراین آن می تواند مدت زمان طولانی (شاید سال) قبل از Coronavirus به طور کامل حذف.

سیاسی و اجتماعی, تغییرات رفتاری است که با بومی

هنگامی که یک بیماری می شود بومی وجود دارد بسیاری از سیاسی و اجتماعی و تغییرات رفتاری است که شاهد در منطقه است. با استناد به یک گزارش در مجله علوم به عنوان مثال گزارش شده است که هنگامی که یک بیماری همه گیر می شود بومی وجود دارد که یک تغییر عمده در مسئولیت (برای محافظت) که شیفت از دولت به افراد است. به سادگی قرار داده است و شهروندان خواهد شد که پس از آن باید به مسئولیت برای مدیریت ریسک از بیماری/ پیشگیری و به دنبال مراقبت های پزشکی و ایجاد برخی تغییرات در رفتار خود را مانند حفظ بهداشت دست و پوشیدن ماسک.

جدای از این گزارش مشخص شده است که سیاسی در پاسخ به این رمان Coronavirus است به احتمال زیاد به تغییر نیز هست. اگر اعلام بومی سرمایه گذاری ساخته شده برای جلوگیری از انتقال ویروس کشنده تبدیل خواهد شد نهادینه.

هندی, چشم انداز مقابله با کروناویروس رفتن به جلو

در هند که در آن بیش از 80,000 نفر تایید شده اند برای COVID-19 عفونت نارندرا نخست وزیر اعلام کرده است که 4 فاز از مستند در سراسر کشور به منظور جلوگیری از انتقال Coronavirus. با دستورالعمل های دقیق در فاز اول در نهایت به کاهش این دستورالعمل در مراحل بعدی مودی اعلام کرد که در حال حاضر زمانی است که مردم باید برای شروع زندگی با شیوع ویروسی و حرکت به جلو در زندگی خود را. رفتن به جلو با از سرگیری کار در خدمات و بخش های صنعتی دستورالعمل صادر شده توسط دولت majorly به تمرکز بر اقدامات است که می تواند گرفته شده توسط شرکت و مردم را به اطمینان حاصل شود که وجود دارد کاهش در Coronavirus انتقال است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>