Covid مرتبط با بیماری آلوده 110 کودکان و نوجوانان در نیویورک کاوشگر آغاز می شود

نیویورک, مارس 15

مقامات در مجلل نیویورک شهرستان, کانون coronavirus همه گیر در ایالات متحده در حال بررسی 110 Covid-19 موارد مرتبط با نادر التهابی بیماری در کودکان است که ادعا کرده سه زندگی در این شهر فرماندار اندرو کومو گفت: توصیف وضعیت به عنوان “جدی”.

شدید بیماری در کودکان و مرگ و میر کودکان است که در ارتباط با جدی بیماری التهابی به نام “کودکان چند سیستم التهابی سندرم در ارتباط با Covid-19′. تا کنون دو پسر با سن پنج تا هفت سال و 18 سال فوت کرده اند با توجه به این بیماری است.

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: در روزانه خود را coronavirus مطبوعاتی جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت بود که در حال حاضر به دنبال در 110 مورد Covid-19 مرتبط با بیماری در کودکان شبیه به بيماری کاوازاکی یا شوک سمی مانند سندرم توصیف این وضعیت به عنوان “جدی و مربوط”.

او گفت: ایالت نیویورک و وزارت بهداشت در خط مقدم بودند در ایالات متحده در حال بررسی این بیماری است. جدا از نیویورک, 16 کشورهای دیگر نیز دیدن موارد مشابه. کومو گفت: پدر و مادر باید فورا به دنبال کمک پزشکی اگر کودک تب طولانی (بیش از پنج روز) مشکل در تغذیه (در نوزادان) و یا بیش از حد بیمار به نوشیدن مایعات دارای درد شکم و اسهال یا استفراغ تغییر در رنگ پوست, مشکل در تنفس بی حالی و تحریک پذیری و یا سردرگمی است.

در سراسر جهان وجود داشته است بیش از 4.4 میلیون coronavirus عفونت گزارش شده و 3,00,000 مرگ و میر در حالی که نزدیک به 1.6 میلیون نفر بهبود یافته اند از coronavirus. — PTI


پنج نیویورک مناطق بازگشایی در فاز

نیویورک: پنج منطقه در ایالت نیویورک شروع شد و مرحله به مرحله بازگشایی در هنگام خاموش شدن سفارشات روز جمعه به پایان رسید و اجازه ساخت و ساز, ساخت و منظقه خرده فروشی کسب و کار برای شروع عملیات پس از باقی مانده بسته برای نزدیک به دو ماه فرماندار اندرو کومو گفت. ایالت نیویورک, کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده است 3,43,051 تایید ویروس موارد است. ‘در نیویورک مکث’ در اثر تا جمعه که تحت آن همه غیر ضروری کارگران مورد نیاز برای کار از خانه و همه مردم در نیویورک به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت در مکان های عمومی از جمله زمانی که مصرف عمومی یا خصوصی حمل و نقل. فرماندار کومو گفت: مرکزی, نیویورک, شمال کشور, Finger Lakes ردیف جنوبی و Mohawk Valley مناطق ملاقات تمام هفت معیارهای مورد نیاز برای شروع فاز یکی از دولت های منطقه ای مرحله به مرحله بازگشایی طرح است.

اتریش وزیر فرهنگ و ارشاد واریز

برلین: اتریش وزیر فرهنگ و ارشاد استعفا داد و روز جمعه در میان معترضان و ناامیدی با عملکرد او در coronavirus بحران است. Ulrike Lunacek عضو حزب سبز – کاربر عضو ائتلاف حاکم – اول ارشد رقم به ترک صدراعظم Sebastian Kurz دولت پس از اتحاد محافظه کاران و لیبرال فکر سبزها در زمان در ژانویه.

سناتور آمریکایی دارای چین پاسخگو

واشنگتن: یک سناتور آمریکایی, سناتور تام Tillis پرده برداری از 18 طرح از جمله تقویت روابط نظامی با هند برای نگه داشتن دولت چین مسئول آن “دروغ و فریب و پوشش یو پی اس” که منجر به بیماری همه گیر. برجسته پیشنهادات در حال حرکت زنجیره تولید از چین و تعمیق نظامی-استراتژیک روابط هند و ویتنام و تایوان است.

قائم مقام-نوزادان متولد سرگردان در اوکراین

کی یف: اوکراین حقوق بشر ombudswoman به دادگاه تجدید نظر به مقامات برای پیدا کردن یک راه حل برای نوزادان متولد شده از مادران قائم مقام خارجی برای پدر و مادر که در رشته زیرا مرزهای این کشور بسته است. اوکراین یک پر رونق قائم مقام صنعت و اجازه می دهد تا این سرویس برای خارجی ها. “حدود 100 کودک در حال انتظار برای پدر و مادر خود را در مراکز مختلف از طب تولید مثل” گفت: ombudswoman لیودمیلا Denisova.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>