جمعیت در ووهان درمانگاه ترس coronavirus تست می تواند برگرداند بیماری

ایمنی تبدیل به یک موضوع داغ در رسانه های اجتماعی گروه در میان 11 میلیون نفر از ووهان مردم به رویترز گفت که آنها همگرا در فضای باز تست سایت در درمانگاه ها و امکانات دیگر. بسیاری از گفت: هر چند که آنها در حمایت از کمپین داوطلبانه.

ووهان مقامات بهداشتی بر خاست به اقدام پس از تایید در آخر هفته گذشته مرکزی شهرستان چینی اولین خوشه ای از عفونت های جدید از آن منتشر شد از مجازی مستند در 8 آوریل.

این موارد جدید – همه آنها افرادی که قبلا نشان داده شده است هیچ علائم این بیماری موجب ووهان مقامات برای راه اندازی یک citywide جستجو برای بدون علامت حامل ویروس با هدف سنجش سطح COVID-19 خطر است.

“برخی از مردم ابراز نگرانی در (رسانه های اجتماعی) گروه مورد آزمون که نیاز مردم به خوشه و اینکه آیا وجود دارد هر گونه عفونت در معرض خطر گفت:” ووهان ساکن که خواسته نمی شود به نام.

“اما به دیگران موقع توجه کرد این نگرانی کرد و گفت چنین نظر در حمایت از دولت است.”

مقیاس بی سابقه ای از آزمایش نشان می دهد که سطح رسمی از نگرانی برخی از کارشناسان می گویند. دیگران می گویند آن است که بسیار پر هزینه ورزش و سوال اثربخشی آن است.

در یک تست کیوسک در Jianghan منطقه مرکزی در ووهان داوطلب شد گشت زنی و پاشش مواد ضد عفونی کننده در یک خط طولانی از مردم است.

بسیاری از مردم مشاهده اجتماعی فاصله مانند صف 1 متر از هم جدا و علائم وجود دارد به آنها یادآوری می کنند. اما فقط به عنوان بسیاری از نیست. در برخی موارد کارگران داوطلب نمی شد و اصرار دارد که رعایت آنها.

در دیگری باز هوا تست کیوسک که در آن سواب گلو گرفته شد و زرد و سیاه و برچسب بر روی زمین نگه داشته و مردم از همگرایی است.

اما در پشت صف طولانی حدود 40 نفر جمع شده بودند و بدون هیچ راهنمایی از مقامات و یا داوطلبان.

اعلام کرد: مقامات باید گفت نه آنها را زمانی که آنها دریافت نتایج آزمون خود را.

چین تایید کرده است 82,941 موارد COVID-19 به عنوان جمعه و 4,633 مرگ و میر. دولت را شامل نمی شود مردم یافت می شود بدون علامت حامل ویروس در آن شمارش می کند و انتشار تجمعی تعداد موارد بدون علامت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>