آیا ایورمکتین کار در برابر COVID-19? برخی می گویند بله

پزشکان در بنگلادش پزشکی, کالج, اولین بار, خصوصی, کالج پزشکی در کشور ادعا می کنند این دارو که به نظر می رسد به مهار تکثیر ویروس را کاهش علائم COVID-19 بيمار 50 درصد در سه روز.

ایورمکتین در ترکیب با یک آنتی بیوتیک داکسی سایکلین در ابتدا در اعمال برخی از پزشکان کارآموز در BMC از هند در کشمیر است که تشخیص داده شد با COVID-19 بیماری است.

“ما اعمال یک تک دوز و پنج از آنها و همه آنها بهبود در سه روز. آنها بعد از آزمایش منفی برای ویروس” پروفسور طارق علم یک دکتر طب داخلی و بیماری های تنفسی که منجر کارآزمایی بالینی برنامه در BMC.

ایورمکتین درمانی برای عفونتهای انگلی در یک میکروبیولوژیست کمک کرده است تا توسعه, به دست آوردن توجه از محققان در برخی از کشورها به عنوان یک درمان ممکن است برای کوروناویروس. ایورمکتین حملات عصبی و سلول های دیگر از انگل است. روشن نیست که چرا آن کار می کند در برابر coronavirus.

پس از چهار روز با استفاده از کوکتل مواد مخدر COVID-19 نتایج آزمون بازگشت منفی برای بیماران, با توجه به علم از BMC.

ایورمکتین کم هزینه, مواد مخدر موجود در بنگلادش است. این دارو بر اساس یافته های Kitasato استاد دانشگاه بازنشسته ساتوشی اومورا که او برنده 2015 جایزه نوبل در فیزیولوژی یا پزشکی. توکیو مستقر در دانشگاه به تازگی اعلام کرد قصد دارد برای انجام یک کارآزمایی بالینی است.

تحقیقات در استرالیا نشان داده است که این دارو می تواند تا حد زیادی مانع از تکرار از coronavirus در حالی که دانشگاه یوتا گزارش شده بهبود قابل توجه در میزان زنده ماندن در میان COVID-19 بيمار تحت درمان با ایورمکتین با توجه به شاخص Nikkei Asian Review.

ایورمکتین همراه با پدر و مادر خود را ترکیب avermectin هستند و هر دو بسیار گسترده طیف ضد انگل عوامل است. ایورمکتین است که در میان آن چند ترکیبات مانند پنی سیلین و آسپرین مشخص به عنوان “تعجب مواد مخدر’ — همه اتفاقا نشات گرفته از محصولات طبیعی است. آن هم عمدتا به مواد مخدر برای فقرا است.

بنگلادش پزشکان با استفاده از ایورمکتین در کارورزان در ماه آوریل به عنوان آنها آماده شد برای گرفتن یک پرواز خاص که فقط هفت روز دور.

“این مواد مخدر جان ویروس اما ما هنوز قادر به کشف کردن که چگونه آن را ندارد” علم گفت.

همانطور که در حال حاضر BMC اعمال دارو بر روی 60 نفر از جمله پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بیمارستان و خانواده خود را. حداقل 50 از آنها تجربه کاهش علائم در 48 ساعت. همچنین 25 از آنها آزمایش منفی در حالی که دیگران هنوز به انجام آزمایش.

تقریبا 80 درصد از COVID-19 بیماران بهبود می یابند بدون هیچ گونه درمان گفت: Dr علم. بیماران را تست منفی در 48 ساعت اگر آنها را به پزشکی.

“آنها نمی قادر خواهد بود به گسترش سرایت میان دیگران است.”

BMC مدیر Abdus Sabur گفت امیدوار است از این کارآزمایی بالینی پزشکی است.

“مردم شگفت زده برای دیدن که در حال کار است. مکانیسم شناخته شده نیست همانطور که از در حال حاضر, اما ما می توانیم آن را به عنوان وجود دارد هیچ درمان خاصی برای COVID-19. این هیچ سمی و یا عوارض جانبی. که ثابت شده است.”

پروفسور Sabur پیشنهاد استفاده از این دارو در بيماران بستری در بيمارستان های دولتی به عنوان آنها در حال دست و پنجه نرم کردن با تعداد زیادی از COVID-19 بيمار.

هیچ یک از بیماران با علائم کروناویروس بستری شد به BMC آن را به عنوان یک بیمارستان اختصاصی برای COVID-19 درمان دکتر عالم گفت: وقتی پرسیده شد که اگر دستورالعمل های طراحی شده توسط این اداره کل از خدمات بهداشتی و درمانی شد و به دنبال آن در درمان بیماران است.

“COVID-19 بیماران سلامت کارگران در اینجا. برخی از اعضای خانواده خود را نیز به اینجا آمدند به دنبال درمان. ما ارائه درمان به عنوان یک کارآزمایی بالینی و به عنوان یک انسانی عمل می کنند. این DGHS پروتکل است که به معنای برای بيمارستان های دولتی درمان این ویروس آلوده بیماران,” او گفت:.

Habibur رحمان خان وزیر اضافی از خدمات بهداشتی و درمانی بخش گفت: آنها شنیده ام در مورد این موضوع و وزارت بهداشت را ببینید اگر این دارو را می توان مورد استفاده برای COVID-19 درمان است.

“محاکمه باید انجام شود در بیماران بیشتر است. باید آن را ترویج اگر مواد مخدر است اثبات می شود موثر است. دولت همیشه پشتیبانی از هر ابتکار خوب است.”

در حال حاضر آنها باید به دنبال “اخلاقی اجازه” از بنگلادش شورای تحقیقات پزشکی و اداره کل دارو خان گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>