سکوت وهم آور در سراسر استادیوم در بوندسلیگا راه اندازی مجدد

آلمان در دو بخش معلق از اواسط ماه مارس با توجه به این ویروس بازگشت و در روز شنبه از جمله بوندسلیگا ویترین — دره روهر دربی بین بوروسیا دورتموند و شالکه 04 — به عنوان فوتبال-گرسنگی طرفداران در سراسر جهان گوش به پخش زنده عمل است.

با وجود این ممکن است مخاطبان جهانی از یک میلیارد دلار به عنوان پیش بینی شده توسط بایرن مونیخ, رئیس, Karl-Heinz Rummenigge و امیدوارم که آن را به ورزش های دیگر لیگ از آن چیزی بود که طرفداران برای امیدوار بود.

به جای 81,000 جمعیت بسته بندی در دورتموند را Signal Iduna Park آن صرف 300 نفر از جمله بازیکنان و کارکنان تیم مقامات و رسانههای پرسنل امنیتی که در هر ورزشگاه به عنوان بخشی از یک سخت سلامت پروتکل.

طرفداران نیز ممنوع از داخل و اطراف سالن به حداقل رساندن خطر عفونت.

هر فریاد, جیغ و ضربه توپ منعکس کردن بتن تریبون بود و توسط pitchside میکروفن برای ایجاد یک فضای فراموش نشدنی.

SC Freiburg's Manuel Gulde celebrates scoring their first goal with Dominique Heintz, as play resumes behind closed doors following the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19). Football - Bundesliga - RB Leipzig v SC Freiburg - Red Bull Arena, Leipzig, Germany - May 16, 2020. Jan Woitas/Pool via REUTERS

SC فرایبورگ را مانوئل Gulde جشن به ثمر رساند اولین هدف خود با دومینیک Heintz به عنوان بازی رزومه پشت درهای بسته پس از شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19). فوتبال – بوندسلیگا – RB لایپزیگ v, SC فرایبورگ – Red Bull Arena, لایپزیگ, آلمان – 16 ماه مه سال 2020 است. Jan Woitas/استخر کرج

در دورتموند اروپا بزرگترین ایستاده تریبون زرد دیوار ایستاده بود تحت خالی به عنوان آخرین قسمت از شدیدترین فوتبال آلمان رقابت گشوده بر روی زمین.

بازی صدا بیشتر شبیه جمعه kickabouts و یا با شدت بالا جلسات آموزشی از بازگشت به اکشن بسیار حرفه ای پرداخت در بهترین جهان با حضور در لیگ فوتبال با به طور معمول به طور متوسط حدود 42,000 تماشاگران در هر بازی.

بوندسلیگا از جان گذشته است برای تکمیل فصل به صورت قراردادی دلایل ژوئن 30.

پلیس در حال حاضر در این زمینه قبل از شروع به منظور جلوگیری از طرفداران از جمع خارج به جشن می گیرند.

“دربی بدون طرفداران یک چالش جدید برای ما اما به همان اندازه پیچیده به عنوان یک بازی معمولی” دورتموند پلیس گفت: قبل از بازی اصرار طرفداران به ماندن در خانه. “آن را برای ما آسان و در خانه بماند.”

آنها دور ماندن از دربی گفته است که این بازی در راه است.

Fortuna Dusseldorf coach Uwe Roesler, as coaching staff and substitutes wearing protective face masks maintain social distance, as play resumes behind closed doors following the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19). Football - Bundesliga - Fortuna Dusseldorf v SC Paderborn - Merkur Spiel-Arena, Dusseldorf, Germany - May 16, 2020. Sascha Schuermann/Pool via REUTERS

فورتونا دوسلدورف مربی اووه Roesler به عنوان کارکنان مربیگری و جایگزین پوشیدن محافظ ماسک صورت حفظ فاصله اجتماعی به عنوان بازی رزومه پشت درهای بسته پس از شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19). فوتبال – بوندسلیگا – فورتونا دوسلدورف v, SC Paderborn – Merkur Spiel-Arena, دوسلدورف, آلمان – 16 ماه مه سال 2020 است. Sascha Schuermann/استخر کرج

در داخل استادیوم ماسک شدند اجباری برای همه به غیر از بازیکنان است.

تیم تا به حال به تغییر روال خود را به طور کامل با لایپزیگ داشتن آورده در یک مجموعه ای از فرودگاه پله ها برای حفظ جایگزین در یک فاصله در تریبون برخی از سه متر بالاتر از نیمکت.

بوندسلیگا مجاز است پنج تعویض در مجموع در هر بازی به مقابله با عدم مطابقت عمل و متراکم ثابت برنامه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de