Facebook خرید Giphy با برنامه های بالا Instagram را, GIF, بازی

On Wednesday, Facebook apologised to the Sri Lankan government for its role in the 2018 riots in the country, which led to three people losing their lives and 18 ending up injured.Facebook پست وبلاگ گفت: 50 درصد از Giphy ترافیک در حال حاضر می آید از Facebook برنامه های با نیمی از این که از Instagram.

Facebook Inc دستیابی به Giphy یک وب سایت محبوب برای ساخت و به اشتراک گذاری تصاویر متحرک یا Gif و ادغام آن با سرعت در حال رشد Instagram عکس های برنامه Facebook گفت: در یک پست وبلاگ در روز جمعه. هزینه که Facebook و Giphy کاهش یافته است به فاش شد قرار داده شده در حدود 400 میلیون دلار توسط وب سایت خبری Axios. اعلام می آید در زمانی که بزرگترین شبکه های رسانه های اجتماعی است که تحت بررسی از تنظیم کننده بیش از ضد تراست نگرانی. در سال 2015 Giphy رد یک Facebook, پیشنهاد, انتخاب, به جای آن به ادامه یکپارچه سازی محصولات خود با چند سیستم عامل رسانه های اجتماعی با توجه به اخبار سایت TechCrunch.

هر دو شرکت کاهش یافته است به نظر هر زودتر مذاکرات. Giphy تبدیل خواهد شد بخشی از Instagram عکس-های سایت متعلق به Facebook. آن GIF کتابخانه است که می توانید با برنامه های دیگر خواهد بود و بیشتر یکپارچه Instagram و Facebook متعلق به برنامه های این شرکت گفت. “مردم هنوز هم می تواند قادر به آپلود فایل های Gif; توسعه دهندگان و API شرکای خود ادامه خواهد داد به همان دسترسی به GIPHY رابط های برنامه کاربردی و GIPHY خلاق جامعه هنوز هم قادر خواهد بود برای ایجاد محتوای بزرگ” گفت: Vishal شاه, Instagram معاون رئیس جمهور از محصول در پست وبلاگ.

اخبار مرتبط

“ما همچنان به GIPHY آشکارا در دسترس به طور گسترده تر اکوسیستم” Giphy گفت: در یک ارسال در وب سایت وبلاگ نویسی رسانه است. آمریکا آزادی اقتصادی پروژه های واشنگتن بر ضد تراست گروه حمایت از خواست رگولاتور به منظور بررسی و جلوگیری از خرید. “به Facebook-Giphy ادغام تنها آخرین نمونه از کمیسیون تجارت فدرال ایستاده در حالی که Facebook و Google متمرکز کنترل بر ارتباطات آنلاین” گفت: آزادی اقتصادی, مدیر اجرایی, Sarah Miller.

الفبای Inc گوگل به دست آورد GIF پلت فرم تنور در سال 2018 و یکپارچه آن را به تصویر خود را تابع جستجو است که میلر گفت: تضعیف بازار رقابتی Giphy ایجاد کرده بود. “در حال حاضر Facebook است که در اینجا به انتخاب کنید تا خرابه و تبدیل شدن به حتی قوی تر,” او گفت:. یک Facebook گفت: Giphy فعلی یکپارچگی با سیستم عامل های اجتماعی مانند توییتر, اسنپ چت و ByteDance را Infinite را تغییر دهید.

این سخنگو همچنین گفت GIFs هیچ ردیابی آنلاین مکانیسم مانند پیکسل یا کوکی ها یک نگرانی برای طرفداران حفظ حریم خصوصی با احتیاط از Facebook را تهاجمی مجموعه ای از اطلاعات شخصی برای استفاده در تبلیغات هدفمند. کمیسیون تجارت فدرال بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. Facebook پست وبلاگ گفت: 50 درصد از Giphy ترافیک در حال حاضر می آید از Facebook برنامه های با نیمی از این که از Instagram.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>