FDA توقف coronavirus تست برنامه با حمایت بیل گیتس

این برنامه شامل اعزام به خانه کیت های آزمایش برای هر دو سالم و افراد بیمار به امید انجام این نوع از نظارت گسترده است که می تواند کمک به جوامع با خیال راحت بازگشایی از مستندات. محققان و مقامات بهداشت عمومی در حال حاضر تست شده هزاران نفر از نمونه های پیدا کردن ده ها تن از قبلا کشف نشده موارد است.

اما این برنامه یک همکاری بین گروه های تحقیقاتی و سیاتل و پادشاه شهرستان عمومی وزارت بهداشت بود که عامل تحت مجوز از دولت مطلع شد در این هفته که آن را در حال حاضر نیاز به تصویب به طور مستقیم از دولت فدرال است. مقامات با غذا و دارو گفت: همکاری برای توقف آن تست و گزارش تا زمانی که آژانس کمک های مالی بیشتر تایید.

“لطفا قطع بیمار تست و بازگشت نتایج تشخیصی به بیماران تا زمانی که مجوز مناسب به دست آمده است” FDA نوشت: در یک یادداشت.

تاخیر آخرین شواهد از نحوه متلاشی ملی, تلاش برای توسعه, توزیع و تا سطح شیب دار تست اتحاد چپ تنظیم کننده فدرال در تلاش برای نگه دارید تا. نگرانی در مورد قابلیت اطمینان رو به رشد تعداد coronavirus آنتی بادی آزمون که بررسی کنید که آیا ممکن است کسی قبلا ویروس — FDA در پاسخ هفته گذشته با سفارش شرکت ها برای ارسال داده های خود را به اثبات دقت و صحت.

اما سیاتل برنامه تست برای آنتی بادی و گسترده حمایت از بهداشت عمومی رهبران به فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان به دروازه که بنیاد شده است عمیقا درگیر در مبارزه با این بیماری همه گیر. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز در فرد و ویژگی های مشاور این پروژه است.

دکتر اریک Topol مدیر موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه است که درگیر در سیاتل گروه گفته است: “به عنوان چراغ های پیشرو در کل این COVID-19 بحران است.” او گفت: آن را “عجیب و غریب” است که FDA خواهد توقف این پروژه است.

سیاتل مشارکت که در حال انجام آزمایش سیاتل Coronavirus ارزیابی شبکه در بیانیه ای گفت که آن را به حال شده است در گفتگو با FDA در مورد برنامه های خود را برای حدود 10 هفته و ارسال داده ها از یک ماه پیش.

“ما به طور جدی کار خود را به ادرس سوالات” این گروه گفت.

این برنامه دارای ریشه در سیاتل آنفولانزا مطالعه که در طول پاییز و زمستان جمع آوری کرده بود هزاران نفر از مردم در ایالت واشنگتن بود که علائم بیماری است. همانطور که قبلا مفصل در نیویورک تایمز محققان وجود دارد تا به حال تلاش برای گرفتن تایید دولت برای تست این نمونه برای coronavirus و گزارش نتایج.

تا پایان ماه فوریه این محققان به پایان رسید تا انجام برخی از تست به هر حال کشف اولین مورد از جامعه انتقال در منطقه و ارائه شواهد کلیدی که این ویروس به احتمال زیاد تا به حال شده است در گردش برای هفته ها.

گیتس, مایکروسافت, co-founder که مرتکب زیادی از ثروت خود را به جامعه جهانی مسائل مربوط به سلامت حمایت کرده است سیاتل مطالعه است. او گفت: در یک پست وبلاگ گفت این برنامه می توانید تشخیص موارد و کمک به راهنمای بهداشت عمومی پاسخ.

“نه تنها آن را کمک به بهبود درک ما از شیوع بیماری در سیاتل آن را نیز ارائه اطلاعات ارزشمند در مورد ویروس برای دیگر جوامع در سراسر جهان” دروازه نوشت.

FDA سخنگو گفت: مجموعه خانه کیت مطرح اضافی نگرانی در مورد ایمنی و دقت است که مورد نیاز آژانس را بررسی کنید. این موضوع در سیاتل مورد به نظر می رسد که نتایج تست استفاده می شود نه تنها توسط محققان برای نظارت از این ویروس در جامعه اما نیز در حال بازگشت به بیماران و به آنها اطلاع دهد.

دو نوع تست — نظارت و تشخیص — پاییز در شرايط مختلف استانداردهای FDA. در خالص نظارت محققان ممکن است به نتایج فقط برای خود. اما coronavirus تست تا حد زیادی حول گرفتن نتایج بازگشت به پزشکان که می توانید به اشتراک گذاری نتایج با بیماران.

FILE -- A pedestrian with a face mask walks past a mural in Seattle, May 5, 2020. An innovative coronavirus testing program in the Seattle area that involved sending home test kits to both healthy and sick people has been ordered by the federal government to stop its work pending additional reviews. (Ruth Fremson/The New York Times)

فایل — یک عابر پیاده با یک ماسک صورت پیاده گذشته یک نقاشی دیواری در سیاتل, مه 5 سال 2020 است. نوآورانه coronavirus تست برنامه در منطقه سیاتل است که درگیر ارسال خانه کیت های آزمایش برای هر دو سالم و افراد بیمار سفارش داده شده توسط دولت فدرال به توقف کار خود را در انتظار اضافی بررسی است. (اموزش Fremson/نیویورک تایمز)

“ما قبلا قابل درک است که اسکن شد و در حال انجام به عنوان یک نظارت مطالعه” سخنگوی گفت.

شرکت های خصوصی نیز با عجله به ترویج در خانه کیت های آزمایش و مورد تایید FDA یکی از اولین و در دسترس برای خرید در ماه آوریل است.

Topol گفت: آن را نمی خواهد حس را به مردم سواب بینی خود را برای امکان coronavirus و سپس آنها را به نتایج.

“دریغ است که اطلاعات از مردم است کاملا پوچ” Topol گفت.

در خانه تست کیت اند تبلیغ به عنوان یک جایگزین ارزشمند را در دفتر و یا از طریق درایو تست از آنجا که آنها نمی نیاز به یک پزشک به قرار گرفتن در معرض خطر که swabbing یک علامتی بیمار بینی. آنها همچنین ظهور در زمانی که بهداشت عمومی رهبران به دنبال راه هایی برای تست سرعت در حال گسترش به دنبال نقاط داغ و روند.

یک دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه گزارش هفته گذشته تخمین زده است که ایالات متحده نیاز به انجام حداقل 900,000 آزمون روزانه اما پیگیری گزارش ها نشان می دهد این کشور در حال انجام است حدود یک سوم این مبلغ است.

Topol گفت که این کشور احتمالا نیاز به سطح شیب دار بالا به انجام میلیون ها نفر از آزمون روزانه است. زیرساخت های مورد نیاز به صورت گسترده از طریق درایو تست دشوار خواهد بود برای رسیدن به او گفت:, و می تواند از دست افرادی که نمی خواهید به ترک خانه خود را به درایو به یک سایت.

“تست خانه است که واقعا تنها راه ما می توانیم عظیم تست در ایالات متحده,” او گفت:.

سیاتل تست گروه گفت: از آن شده است در گفتگو با FDA از آغاز ماه مارس و آغاز روند برای به دست آوردن فدرال تصویب مارس 23. این روند شامل ارسال داده ها از تست تا کنون در آوریل 13.

این گروه گفت که مقامات FDA درخواست اطلاعات در مورد برنامه استفاده از سواب بینی. محققان داده های ارائه شده اعتبار هر دو ایمنی و قابلیت اطمینان از سواب در صفحه اصلی بر اساس مجموعه آنها گفت. آنها ارائه مطالعات نشان می دهد که هر coronavirus نمونه باقی خواهد ماند پایدار برای بیش از یک هفته در طیف گسترده ای از درجه حرارت معمولی در منطقه سیاتل است. آنها همچنین ارائه اطلاعات در مورد کنترل های داخلی است که اجازه می دهد تا سازمان برای تعیین اینکه آیا یک کافی نمونه جمع آوری شد برای تضمین دقیق نتایج آزمون.

تست گروه گفت: FDA نیز خواست برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه تلاش برای تست افرادی که علائم.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>