FM Nirmala Sitharaman بزرگ اصلاحات فشار در معدن اما هیچ اقدامی در بالا عوارض

Even without including oil, mineral imports add up to around 30% of India’s overall imports, making it clear just how important it is to get the mineral policy right.حتی بدون از جمله نفت و مواد معدنی واردات اضافه کنید تا حدود 30% از هند واردات به طور کلی آن را روشن چقدر مهم است برای به دست آوردن مواد معدنی سیاست درست است.

با 500 استخراج بلوک به حراج گذاشته می شود – هیچ جدول زمانی داده شده است هر چند همراه با یک تومان 50,000 کرور سرمایه گذاری به سطح شیب دار تا زیرساخت های حیاتی و بهبود قابل توجهی در فرآیند استخراج از معادن مجوز دولت امیدوار است برای جذب سرمایه گذاری های بزرگ در این بخش است. حتی بدون از جمله نفت و مواد معدنی واردات اضافه کنید تا حدود 30% از هند واردات به طور کلی آن را روشن چقدر مهم است برای به دست آوردن مواد معدنی سیاست درست است.

کمی انجام شده است اما در مورد هند levies که به طور متوسط در حدود 40 تا 45 درصد (بدون جمله مالیات شرکت ها) در مقایسه با 5-14% در سطح جهان است.

اخبار مرتبط

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman ساخته شده دو اطلاعیه جدید امروز; اطلاعیه ها مزایده معادن حتی اگر نه تعداد دقیق ساخته شده اند قبل از. برای اولین بار به عنوان مخالف به طور جداگانه مجوز برای اکتشاف و سپس برای تولید این اضافه شده به قطعیت قابل ملاحظه – جامع مجوز داده می شود; در واقع در مورد اقلام مانند بوکسیت استفاده شده است که به آلومینیوم معدن ذغال سنگ نیز به طور همزمان حراج به منظور نگه داشتن قیمت انرژی پایین است.

دوم, 50,000 تومان کرور روپیه سرمایه گذاری ساخته می شود بیش از 2-3 سال آینده نه فقط تخلیه زغال سنگ هند تولید بلکه برای اطمینان مکانیزه انتقال زغال سنگ از معادن برای واگن های راه آهن; همراه با یک مربوط به برنامه ریزی برای افزایش خطوط راه آهن به تمام کاربر گیاهان این اطمینان خواهد داد که زغال سنگ سرقت قطع خواهد شد به حداقل جدا از نگه داشتن محیط زیست پاک.

تمایز بین اسیر و غیر اسیر استخراج شده است را لغو کرد. که مثبت است برای شرکت های با اسیر معادن به عنوان آنها می توانید فروش در حال حاضر خروجی های خود را در بازار باز و این افزایش درآمد و همچنین افزایش منابع در کشور; این همچنین بدان معنی است که سیاست قدیمی از اولویت دادن به اسیر’ کاربران خواهد رفت و در عوض تمام معادن در دسترس خواهد بود برای هر کسی از جمله تجاری معدن.

مهم روشن شدن توسط معادن, منشی, Sushil Kumar است که این آینده نگر است. شرکت هایی مانند فولاد تاتا باید معادن است که با توجه به صورت مزایده در 2030-35; اگر این سیاست جدید بود و نه آینده نگر این معادن را به حراج گذاشته می شود در سال 2025 جدول زمانی برای مزایده غیر اسیر یا تاجر معادن. این را آمار بیش از یک لاخ کرور روپیه سرمایه گذاری در فولاد به عنوان گیاهان, با این سیاست وجود دارد خواهد بود قابل توجه عدم قطعیت بیش از منابع هر دو فولاد و زغال سنگ.

در گذشته ودانتا رئیس آنیل آگاروال اشاره کرده است که فقط 10 درصد از هند منطقه با معدن بالقوه کاوش شده است که در مقایسه با 95% در مورد استرالیا—Agarwal در واقع از این دیدگاه که معقول معدن سیاست می تواند به کاهش مواد معدنی واردات به نصف و ایجاد 20 میلیون شغل در معامله. با توجه هند واردات بزرگ آن است که انتظار می رود این تغییر سیاست را جذب سرمایه گذاری های بزرگ; مطلوب تر نظام مالیاتی هر چند که سرمایه گذاری افزایش سطح.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>