خوب تمیز سرگرم کننده ؟ تعطیلات باز آفرینی برای coronavirus سن

در سراسر اروپا COVID-19 است مبتنی هواپیما و بسته هتل ها و محدودیت های مسافرتی هنوز در جای انگلیسی, وزرای دولت هشدار داده اند UK گردشگران داخلی نیست و انتظار می رود قادر به سفرهای خارج از کشور در تابستان امسال است.

اما آلمان-دفتر مرکزی توی با 27 میلیون مشتری در سال گذشته گفت: تعطیلات هنوز هم ممکن است و آن آماده سازی خود برای یک ماه جولای راه اندازی مجدد با اقدامات ایمنی که به مبلغ یک “اختراع مجدد از تعطیلات”.

به عنوان بخشی از بهداشت سطح شیب دار تا بزرگترین شرکت گردشگری گفت: گردشگران داخلی دیگر قادر خواهد بود به شمع صفحات خود را پر از مواد غذایی از بوفه آن را به عنوان دور انداختن سلف سرویس و رستوران ها و کلوپ های شبانه و سونا.

گردشگران داخلی خواهد بود انتظار می رود برای حفظ و اجتماعی فاصله بین 1.5 تا 2 متر به معنی کمتر جداول در رستوران و گروه های ورزشی مانند فوتبال خواهد بود به جای دیگران مانند تنیس.

مشتریان آغاز خواهد شد تعطیلات خود را با متوسط چک در فرودگاه ماسک صورت در هیئت مدیره کمتر شلوغ پرواز و انتقال اتوبوس.

در توی هتل که وجود دارد 411 وجود خواهد داشت بیشتر و تمیز کردن عمیق و دست santiser امتیاز.

آزمون اجرا می شود از اقدامات جدید در حال حاضر صورت گرفته در آن هتل ها در مایورکا, اسپانیا, توی, رئیس, فریتز Joussen گفت: به او اعتماد به نفس است که آنها می توانند کار کنند.

برخی از توی هتل مستقر در آلمان تبدیل خواهد شد برای اولین بار به بازگشایی در روزهای آینده.

تعطیلات به اروپا سنتی ساحل مقصد خواهد آمد در ماه های آینده Joussen افزود که توی در مذاکرات با دولت بیش از شروع مجدد فعالیت های آن است.

“نامزدهای اصلی هستند, بالئاریکس, قناری, یونان, قبرس, اما همچنین کرواسی و بلغارستان,” او گفت:.

“مناطق که در آن در واقع این عفونت ها کم و مناطق که در آن گردشگری را می توان ذخیره و مناطق که در آن گردشگری بسیار مهم است راننده از رفاه اقتصادی.”

در آن کشتی های کروز یکی از سریع ترین رشد بخش از توی کسب و کار مشتریان را مجبور به پر کردن پرسشنامه سلامت و غربالگری قبل از سوار شدن.

اغلب لمس سطوح را تمیز هر 30 دقیقه و نیز وجود خواهد داشت COVID-19 دستگاه های تست پردازنده اما هیچ سلف سرویس رستوران که کشتی های کروز مشهور هستند و محدودیت های سفت و سخت بر تعداد مجاز در تئاتر چشمه های معدنی و سالن های ورزشی.

کشتی ها خواهد بود استقبال از مهمانان “در اسرع وقت”, Joussen به خبرنگاران گفت:. توی خواهد شروع به ارائه کشتی از سه تا پنج روز در دریای شمال خروج از شمال آلمان پورت. مهمان شماره خواهد بود محدود به 1000 نفر در اولین کشتی است که می تواند به عنوان بسیاری از 2900.

“دریای شمال است که همیشه بسیار محبوب مقصد کروز در تابستان” Joussen گفت.

کمیسیون اروپا همچنین مشخص شده اقدامات گسترده در روز چهارشنبه با هدف احیای مبارزه گردشگری و صنایع هواپیمایی آورده به توقف توسط coronavirus.

گردشگری حساب برای تقریبا 10 ٪ از اتحادیه اروپا تولید ناخالص داخلی با برخی از 267 میلیون اروپایی یا دو سوم از جمعیت ساخت حداقل یک سفر در هر سال آن را گفت.

دستورالعمل مشابه به برخی از کسانی که ارائه شده توسط توی هتل ها و دیگر شرکت ها در مهمان نوازی باید تنظیم حداکثر تعداد مهمان مجاز در مناطق جمعی ترتیب یک سیستم رزرو برای زمان غذا و استخر بازديد و در نظر داشتن امکانات ویژه ای از جمله مهد کودک بسته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>