خبر خوب! ICMR-NIV توسعه و تایید کامل indegenous COVID-19 آزمون آنتی بادی

indian council of medical research, ICMR, IgG test, COVID-19 antibody test, COVID-19 tests in India, coronavirus latest updates, coronavirus in India, coronavirus news, National institute of virology, NIV, Zydus-Capila, COVID KAVACH ELISA, ELISA-based testICMR بیشتر اعلام کرد که آزمون الايزا می روند 90 نمونه در دراز که طول می کشد برای دو ساعت و نیم. (PTI عکس)

COVID-19 آزمون آنتی بادی تهیه شده و دارای اعتبار در هند! از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) است که آژانس گره رهبری مبارزه با COVID-19 همه گیر در هند با صدور بیانیه ای گفت که آن موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) در پونا را با موفقیت توسعه یافته و همچنین به عنوان اعتبار به طور کامل indegenous IgG ELISA برای تشخیص آنتی بادی علیه SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

این بیانیه گفت که در خارجی, اعتبار, این کیت تست شد 98.7% حساس و 100% خاص. ICMR بیشتر اعلام کرد که آزمون الايزا می روند 90 نمونه در دراز که طول می کشد برای دو ساعت و نیم.

اخبار مرتبط

بعلاوه با توجه به بیانیه های الایزا مبتنی بر آزمون حتی می تواند برگزار شده در سطح منطقه به راحتی از کیت ، ویروس.

این آزمون همچنین نیاز به حداقل امنیت زیستی و ایمنی زیستی اقدامات نسبت به روش RT-PCR آزمون.

توضیح اهمیت آنتی بادی آزمایش مانند ELISA بیانیه ای گفت که در حالی که RT-PCR آزمونهای مقدم آزمایشات بالینی به تشخیص حضور SARS-CoV-2 از جمله آنتی بادی آزمایش مهم برای نظارت با هدف شناخت نسبت جمعیت در معرض این بیماری است.

این بیانیه همچنین اعلام کرد که پس از توسعه آزمایشگاه در NIV پونا چهار شرکت های بزرگ – SPAN, J, MITRA, Zydus-Cadila و Cipla – دعوت شده بودند را به تولید کیت اما تنها Zydus-Cadila پذیرفته شده برای تولید این آزمون که در آن شده است به نام ‘COVID KAVACH الیسا’.

ICMR امضا غیر انحصاری توافق از تولید این کیت با Zydus-Cadila که بدان معنی است که ICMR اقتدار به ارائه هر گونه دیگر شرکت/شرکت های تولید فرصت را از IgG آزمون.

ICMR همچنین اعلام کرد که اولین دسته از آزمايش اليزا تولید شده توسط Zydus-Cadila تأیید توسط NIV و مشابه حساسيت و ويژگی استانداردهای داشت و حتی در این دسته.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>