گجرات کلاس دوازدهم نتایج: GSEB علم جریان نتیجه اعلام می شود در روز یکشنبه; بررسی زمان بندی و جزئیات دیگر

تصمیم می آید را به عنوان یک تسکین بزرگ برای lakhs از دانش آموزان که نتایج رو با تاخیر به دلیل Coronavirus ناشی از سراسر کشور مستند.

گجرات ثانویه و بالاتر متوسطه آموزش و پرورش هیئت مدیره (GSEB) اعلام کرده است که آن را اعلام نتايج کلاس دوازدهم تولیدات علمی دانش آموزان در سهشنبه, مارس 17. نتایج اعلام خواهد شد در هیئت دولت وب سایت رسمی 8 صبح در صبح یک مقام عالیرتبه وزارت امور خارجه هیئت مدیره مطلع هند اکسپرس. داوطلبان می توانند مشاهده نتایج خود را در سایت www.gseb.org 8 صبح به بعد در روز یکشنبه.

تصمیم می آید را به عنوان یک تسکین بزرگ برای lakhs از دانش آموزان که نتایج رو با تاخیر به دلیل Coronavirus ناشی از سراسر کشور مستند. اما انتظار از دانش آموزان از دیگر جریان ها از جمله هنر و تجارت در ادامه به عنوان تخته, آموزش و پرورش سراسر کشور با مشکلات در گرفتن پاسخ این نسخه ارزیابی در وسط مستند. ارزیابی روند قطع شد و بعد در سراسر کشور مستند تحمیل شد در این کشور در مارس 24.

اخبار مرتبط

با توجه به بیان روند تنها می تواند از سر گرفته شود تا اواسط آوریل که منجر به تاخیر بیش از دو هفته است. قبلا هیئت دولت گفته بود که هیئت مدیره نتایج آزمون از هر دو کلاس X و کلاس دوازدهم دانش آموزان اعلام خواهد شد در پایان ماه مه. بیش از 16 لاخ دانش آموزان تا به حال به نظر می رسد در هیئت مدیره امتحانات از دولت هیئت مدیره از جمله 6 لاخ کلاس دوازدهم دانش آموزان است.

دانش آموزان می توانند این مراحل را برای بررسی نتیجه خود را در سایت www.gseb.org.

1. دانش آموزان نیاز به ورود به سیستم در وب سایت و بر روی نتایج مربوطه بخش است.

2. پس از ورود دانش آموزان نیاز به پر کردن در اعتبار خود را از جمله رول شماره و تاریخ تولد.

3. پس از پر کردن اطلاعات حیاتی در دانش آموزان خواهد شد هدایت می شوید به خود کارت امتیازی. دانش آموزان نیز باید ذخیره یک کپی از نتیجه خود را بر روی دستگاه خود و گرفتن پرینت از همان بعد.

در ضمن محرومیت دانش آموزان از کلاس X و کلاس دوازدهم دانش آموزان بود که به نظر می رسد در هیئت مدیره امتحانات هیئت دولت جرم ترویج همه دانش آموزان از استانداردهای دیگر به استاندارد های پی در پی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de