هتل و رستوران و بازیکنان به دنبال تسهیلات در مستند 4.0

"Since the government is relaxing operations for several industries to keep the wheels of economy moving, we are hoping that it allows our industry some relaxation too," FHRAI Vice-President Gurbaxish Singh Kohli said.“از آنجا که دولت آرامش بخش عملیات برای صنایع مختلف برای نگه داشتن چرخ اقتصاد حرکت ما امیدواریم که آن را اجازه می دهد تا صنعت ما برخی از آرامش بیش از حد” FHRAI معاون رئیس جمهور Gurbaxish سینگ Kohli گفت. (تصویر نماینده/ فایل تصویر)

هتل و رستوران بازیکنان در روز شنبه از دولت خواست برای دادن آرامش برای بخش ‘مستند 4.0’ حداقل در سبز و نارنجی مناطق کمک خواهد کرد که کاهش سختی مواجه میباشد.

اوج مهمان نوازی انجمن پیشنهاد کرده است که هتل ها و رستوران ها در مناطق سبز می شود مجاز به کار در 100 درصد و در پرتقال مناطق در 50 درصد ظرفیت فدراسیون از هتل ها و رستوران های هند (FHRAI) در بیانیه ای گفت.

اخبار مرتبط

“حتی امروز شامل گسترش ویروس باقی می ماند این کشور در اولویت است. اما ما نیز باید به حساب آورد که مهمان نوازی و صنعت گردشگری استخدام بیش از 4.3 کرور مردم است. آنها با تکیه برای بقای خود. هر مستند فرمت است, ساخت آن را دشوار برای ما به خاطر مردم و برای حفظ.

“از آنجا که دولت آرامش بخش عملیات برای صنایع مختلف برای نگه داشتن چرخ اقتصاد حرکت ما امیدواریم که آن را اجازه می دهد تا صنعت ما برخی از آرامش بیش از حد” FHRAI معاون رئیس جمهور Gurbaxish سینگ Kohli گفت.

با توجه به این مستند برای جلوگیری از COVID-19 گیر صنعت خیره در یک پتانسیل از دست دادن شغل در حدود 3.8 کرور روپیه است که 70 درصد از کل نیروی کار است.

“با توجه به سفر جهانی و شورای گردشگری (WTTC) به عنوان بسیاری از 7.5 کرور سفر و گردشگری مشاغل در معرض خطر در سراسر جهان, یک در هشت نفر از آنها در هند است. ما امیدواریم که برای از سرگیری عملیات و پایبند به تمام اقدامات ایمنی و به دنبال compliances به شدت. ما ایستاده متحده با دولت برای از بین بردن این ویروس و ما با هم خواهد شد نشان دادن راه به جهان در دستیابی به این Kohli اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de